Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 65 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 1284

Thread: The Division

  1. #1001 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Am ajuns si eu la level 7 , m-am cam plictisit deja..

    fata de beta jocul arata mult mai bine, cel putin noaptea pe ninsoare abundenta arata senzational.

    insa are lag uneori in a sincroniza sunetul cu imaginea, chiar si la ucis inamici , practic incarci si moare ala .. sa-l joci singur e boring , iar restul au toti level 30 si n-are sens sa te tii dupa ei ca un catelus..nu mai iau cu season pass din prima.. asta e , mai bag solo cateva ore si BF4 de relaxare

  2. #1002 SP
    Member Hansel31's Avatar
    asa se intampla cand ramai ultimul din turma

  3. #1003 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    iar la capitolul damage , hmm

    sticla asta este bulletproof si se regenereaza ?!



    chiar si pe la unele masini se intampla asta, o fi de la ultimul update ?! adica stil ubi , strica ce era ok cat de cat ..

  4. #1004 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Welp, new farming glitch-route, enjoy (nu stiu daca merge pe console, astia jucau pe PC):

  5. #1005 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Serverele sunt down?

  6. #1006 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si eu am avut probleme pe la ora 18, dar pana la urma am reusit sa intru.

  7. #1007 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si mie mi-a zis asa prima oara, dar am mai bagat o fisa si a mers.

  8. #1008 SP
    Teraflops Graft's Avatar


    -

    Dacă sunteți setați pe farming în DZ, harta asta interactivă ar putea să vă ajute în stabilirea unui traseu.

  9. #1009 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Voi ce faceti cu itemele care nu va mai trebuie ? Le vindeti sau ?

  10. #1010 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vinzi pana la un anumit punct. Cand ajungi sa ai prea multi bani si nu ai ce face cu el, le faci praf pentru materiale.

    Eu prefer sa nu dau banii pe arme, pe care oricum le gasesc in DZ.

  11. #1011 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am inceput sa ma cam plictisesc de joc, am ajuns la level 13 si simt ca joc doar ca sa fac level up si cam atat, gameplay-ul e ok, dar povestea practic inexistenta si scopul jocului de a face grind ma opresc din a simti nevoia de a juca. Pur și simplu faci the same sh!t over and over again pentru XP si loot. What's the point? Arata senzational, recunosc, orașul ma impresionează constant prin numarul ridicat de obiecte imprastiate pe străzi, dar cam atat. Doar mie mi se pare slăbuț sunetul? Armele se aud meh, cand mergi peste o balta nu se aude nimic, cand bate vantul si e furtuna de zapada e la fel de dezamagitor, etc.

  12. #1012 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pierdeti esenta jocului, nu e facut sa fie jucat solitar, pentru misiunile de poveste. E facut sa fie jucat in trupa, in party, facand dark zone si challenges.

  13. #1013 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Asa este, mai capat si eu putina experienta solo si dupa dam un party .

  14. #1014 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu exista "experienta solo". Eu am crescut de la lvl 1, cu un prieten si e super fun. Aseara l-am luat pe un prieten de level 4, la o misiune pentru noi (30) si a ajuns level 9 instant Si l-am pus sa stea in cover si sa ia XP cu noi si aia a fost tot

  15. #1015 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pun pariu ca s-a distrat ala de nu mai stia de el.

  16. #1016 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Aseara a fost pentru prima data cand am intrat mai serios in Dark Zone, si m-am distrat la nebunie. Mi-au si cazut una dupa alta doua exotice, un First Wave Vector si o masca. Am devenit rogue din greseala cu grupul meu si a fost foarte amuzanta "vanatoarea". Daca iti place sa te joci in co-op si sa faci grind atunci "it's the ****".

  17. #1017 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ....Daca iti place sa te joci in co-op si sa faci grind atunci "it's the ****".
    Exact...

  18. #1018 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    @razvan, ce experienta fac daca vin si stau in cover dupa voi ? Ajung la lvl 20 si nici nu stiu sa trag cu arma.. . De asta vreau sa cresc cateva nivele singur, deoarece voi deja sunteti mai dezvoltati. Eu sunt abia lvl 6. Ajung la 10 si atunci ma bag si eu.

  19. #1019 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu trebe sa stai in cover langa noi. Tipu asta n-a stat ascuns toata misiunea (doar ultima parte a zacut mort intr-un sant pentru ca nu ajungeam sa-i dam revive ), ba chiar odata mi-a dat si mie revive.

    Ideea e ca jocul e mult mai bun/fun in co-op. E facut sa poti juca si singur si poti creste linistit in level, mai ales daca faci side missions (castigi XP destul de bun), dar misiunile principale, sincer, e pacat sa fie jucate singur.

    Cat de grind, urasc sa fac asta in general, dar jocu asta are ceva ce te face sa vrei sa intrii din nou si din nou. Si cred ca se datoreaza faptului ca mereu joc cu cineva si fiecare encounter e diferit, chiar daca tot ce fac e sa stau in cover si sa trag.

    Iar Dark Zone e incredibil de tensionat. Odata ce ai backpack-ul plin de items si te duci la un extraction, acele 2 minute sunt fff intense. Ca vin alti oameni sau simplii AI de level mare, tensiunea e geniala.

  20. #1020 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Asa este. Senzatia de nesiguranta din Dark-Zone e foarte tare. E anarhie generala, fiecare se descurca cum poate. Dupa ultimul Patch, am vazut tot mai multi adversari umani care misuna pe langa punctele de extraction si aparent vor sa depuna loot dar cu 5 secunde inainte sa apara elicopterul te omoara si iti fura loot-ul. Aseara era un manhunt pe unii rogue si cred ca vreo 10-12 insi incercau sa ii omoare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 65 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts