Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 65 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1284

Thread: The Division

  1. #801 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by DIDE View Post
    Mare problema , vezi sa nu te pierzi pe stradute ca nu mai iesi
    Parerile tale, intotdeauna salvatoare de vieti.

    http://tinyurl.com/pfasyup

  2. #802 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Mai, asa ceva..toate jocurile la vanzare doar cu predare personala in Bucuresti..

  3. #803 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai om , te saturi sa platesti curierul degeaba de mai multe ori iar in B , este o piata destul de buna

  4. #804 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ma un lucru mi-e clar, asta e mult mai bun in single player decat Destiny. Macar incearca sa spuna o poveste ceva, grafic arata si mai bine, are atmosfera, etc. In Destiny muream de plictiseala sa-l joc singur, asta chiar imi palce, desi nu se abate prea mult de la formula patentata, repetata si perfectionata de "open-world-Ubisoft-game".
    Eu folosesc 2 caractere, unul pt co-op cu baietii, cand suntem toti si ne adunam sa jucam impreuna, si unul pt sp cu care joc mai slow asa si incerc sa savurez atmosfera si misiunile principale.

  5. #805 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    pentru cei mai noi: loot - sell/deconstruct?
    deocamdata pana la lv10 am tot dat deconstruct cam la tot (inclusiv blue items). Ce se pune in stash e disponibil si pentru celalalte caractere?

  6. #806 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Va merge serverul? Tot primesc Delta sau Mike.

  7. #807 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Va merge serverul? Tot primesc Delta sau Mike.
    Subscriu

  8. #808 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe Xbox am jucat de la 5 pana acum si a mers fara niciun fel de problema.

    LE:

    https://twitter.com/TheDivisionGame/...11191387881473

    https://twitter.com/TheDivisionGame/...13167588794368

  9. #809 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Atasez si niste screenshots . Jucati-l.. este mult peste GENIAL
    Attached Images Attached Images tom-clancys-division-2016-3-12-2-24-56.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-1-44.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-2-27.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-3-0.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-3-34.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-5-9.jpg tom-clancys-division-2016-3-12-3-8-51.jpg

  10. #810 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    pentru cei mai noi: loot - sell/deconstruct?
    deocamdata pana la lv10 am tot dat deconstruct cam la tot (inclusiv blue items). Ce se pune in stash e disponibil si pentru celalalte caractere?
    loot = tot timpul deconstruct

  11. #811 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    merge jucata campania in co op online?

    ---------- Post added 12-03-2016 at 07:45 ----------

    A, si inainte de a-l cumpara, lamuriti-ma, ce este Dark Zone?

  12. #812 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    merge jucata campania in co op online?

    ---------- Post added 12-03-2016 at 07:45 ----------

    A, si inainte de a-l cumpara, lamuriti-ma, ce este Dark Zone?
    Se poate juca toata campania de la A la Z in co-op pana la 4 persoane cu tot cu sidemissions si encounters. Iar Dark Zone este un fel de World PVP zone de unde poti face rost de arme/armuri mai bune facand tot felu de activiati sau omorand agenti corupti etc.

  13. #813 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa stiam si eu, dar am inteles, chiar de la developeri, ca aceleasi arme le poti obtine si din harta normala, facand misiuni si side missions. Eu inca n-am pus piciorul in Dark Zone in jocul final si nici nu am de gand sa o fac prea curand. Asa ca sunt curios ce pot sa strang pana atunci.

    Oricum, arata foarte bine, e plin de mici detalii, daca stai sa-ti iei ochii de la impuscaturi si pot spune ca este unu din cele mai atmosferice jocuri pe care le-am jucat, ba chiar unu din cele mai bune jocuri Ubisoft din ultimii ani.
    Attached Images Attached Images screenshot-original-4-.jpg screenshot-original-3-.jpg screenshot-original-2-.jpg screenshot-original-1-.jpg screenshot-original.jpg

  14. #814 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    loot = tot timpul deconstruct
    depinde, daca nu prea gasesti blueprints sa iti craftezi lucruri decente va trebui sa apelezi si pe la merchants sa mai cumperi cate ceva.
    Eu fac deconstruct pana am un stoc suficient de materiale (sa pot crafta 3-4 eventuale blueprints) in rest vand. Au inceput sa vanda arme mov pe la vendors si costaaaa..

  15. #815 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De pe IGN Italia, mă surprinde nota

    IGN Review

  16. #816 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De ce te surprinde nota Dane ? Este un joc foarte bun care livreaza un minim de 80% din ce a promis din toate punctele de vedere, inclusiv grafic. Atentia la detaliu este incredibila si desi am mai spus asta, o repet. Este, de departe, cel mai bun joc (asa-zis AAA) facut de Ubisoft in ultimii ani.

  17. #817 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru ca eu nu credeam în acest joc, mai aștept câteva recenzii și mă arunc și eu

  18. #818 SP
    Member adin33's Avatar
    A cumparat cineva de la acest individ ? Este de incredere ? Multumesc.
    The Division ps4 xbox pc Bucuresti Sectorul 1 • OLX.ro

  19. #819 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai probabil saptamana viitoare vor aparea toate review-urile de la site-urile mari.

    E bine ca astepti review-uri ca-l prinzi la pret mai bun (desi am vazut ca ai pile la Ubi din ce ai la vanzare )

  20. #820 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am pile, alții au Dacă aveam pile îl aveam deja

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 65 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts