Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 283 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5261 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Salut. Ai idee când intră în stoc ?

    https://altex.ro/consola-nintendo-sw.../CNSNSWOLEDWH/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Salut! Inca nu avem un termen de reaprovizionare exact de la furnizor, dar revine periodic in stoc.

  2. #5262 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Salut. Ai idee când intră în stoc ?

    https://altex.ro/consola-nintendo-sw.../CNSNSWOLEDWH/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Exista stoc in Dolj si din ce scrie, exista stoc suficient.
    Daca ai Altex/MG in orasul tau, mergi in magazin, ti-l comanda baietii de acolo si ti-l aduce din Dolj la tine in oras, nu e nicio problema, te costa doar drumul pana la Altex/MG.
    Tu nu poti comanda de pe site daca nu apare disponibil online, dar cei dintr-un magazin fizic Altex/MG il pot comanda daca este disponibil in alt oras.
    Pana ieri era si disponibil la comanda online.

  3. #5263 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Sincer, mie , local, cei de la Altex mi-au spus in mod repetat ca asa ceva nu pot face. Banuiesc ca depinde de amabilitate si competente, iar in general,la Cluj, amabilitatea tinde la 0.

    Oricum, trecand peste asta, am observat ca Dolj e un fel de Mecca a produselor de gaming in Altex. Aproape orice joc care e disponibil pe site doar in unele magazine e disponibil si in Dolj.

  4. #5264 SP
    Member smits's Avatar
    Asta cu cluj confirm.

  5. #5265 SP
    Junior Member andreew's Avatar
    Salut,o sa aduceti Metroid Prime Remastered pt. Nintendo Switch?Multumesc.

  6. #5266 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by smits View Post
    Asta cu cluj confirm.
    Mai ales domnul din MG Vivo responsabil de jocuri. De fiecare dată mă tratează de parcă am venit să fur.

  7. #5267 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Eu am vrut sa cumpar un joc pentru prima oara in ultimii 2 ani direct din magazin MG Cluj, am stat la coada, i-am zis celui de la casa ce joc vreau (pentru ca le-am vazut dupa tejghea), a zis ca trebuie sa aduc ,,modelul,, de pe raft. Eram ceva gen: ,,boss, dar aia nu e decat o hartie acolo,, - dar nu am comentat si m-am conformat. Nu am gasit hartia cu jocul la raft, m-am dus la casa iar, am stat la coada, a venit altcineva si mi-a scos jocul dintr-un dulapior. Nici nu le-am mai zis nimic, dar mi se pare foarte amuzant si trist in acelasi timp.

  8. #5268 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Aici in Oradea mi-au spus ca se poate, eu chiar am patit sa fac rezervare la un produs, nu am asteptat confirmarea si am mers in magazin si acolo mi-au zis ca deja e impachetat si facut AWB pe el ca l-a comandat si platit in magazin cineva din Bucuresti si ca il trimit acolo.
    Tot asa eu am facut o rezervare la ceva ce era doar in magazin in Bucuresti, m-au sunat si mi-au spus ca se poate plati in magazin si trimite in alt oras.
    Deci probabil tine de angajat dar nu este normal, ar trebui sa fie o politica unitara, ori se poate ori nu se poate.

  9. #5269 SP
    goe
    Junior Member goe's Avatar
    Salut, o sa aduceti The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector's Edition?

  10. #5270 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by andreew View Post
    Salut,o sa aduceti Metroid Prime Remastered pt. Nintendo Switch?Multumesc.

    Salut! Da, il vom aduce. Urmeaza sa il listam in curand.


    Quote Originally Posted by goe View Post
    Salut, o sa aduceti The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Collector's Edition?
    Salut! Inca nu am primit confirmare de la furnizor pentru aceasta editie. Revin daca am update.

  11. #5271 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Salut, PS VR 2 va fi livrat în ziua lansării?

  12. #5272 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Salut, PS VR 2 va fi livrat în ziua lansării?
    Salut! Precomenzile le vom confirma si preda la curieri cu o zi inainte de lansare.

  13. #5273 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Salut. Veti aduce ac mirage collectors case ?

  14. #5274 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Sper să fie locul potrivit să întreb. La precomanda Diablo IV se primește cumva cod de Early Access? Blizzard tocmai a anunțat că cei care au dat precomandă ar trebui să fie eligibili să primească acces la Open Beta. Eu am dat precomanda pentru varianta simplă de PS5.

  15. #5275 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Am o nelamurire si sigur s a mai discutat dar nu am gasit nimic legat de asta. Vreau sa dau la garantie controller ul de PS5 pt ca are o problema cu stick ul din stanga. Nu are drift, dar la cateva secunde isi da un input maxim pe inainte. Nu stiu cum sa explic, de avea drift, se misca usor inainte, dar asa.. e ca si cum l as duce eu maxim inainte, doar ca face asta singur fara sa l ating. Nelamurirea este, se poate da doar controller ul? Am acel bundle cu Ratchet and Clank. Si daca se poate, cum se procedeaza? Nu am gasit nicio informatie pe site ul lor. Multumesc!

  16. #5276 SP
    Junior Member Mediocre's Avatar
    Salut. Precomenzile (Playstation VR2) se livreaza in functie de data la care a fost plasata precomanda? Sunt sanse sa primesc casca pe 22 daca comand astazi sau maine? Momentan am o precomanda la emag insa cei cu care am vorbit nu au stiut sa imi spuna pe ce data voi primi produsul (comandat pe 30 ianuarie) si ca nu pot garanta primirea pana la o anumita data. Am luat concediu in mod special pentru a ma putea bucura de produs dar nu am experienta cum e cu precomenzile. Multumesc!

  17. #5277 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Salut. Veti aduce ac mirage collectors case ?

    Salut! Inca suntem in discutii cu furnizorul si Ubisoft, deoarece inca nu este suficient de clar partea legata de joc. Intr-un beautyshot apare ca include jocul si pe de alta parte ni se spune ca nu are.


    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    Sper să fie locul potrivit să întreb. La precomanda Diablo IV se primește cumva cod de Early Access? Blizzard tocmai a anunțat că cei care au dat precomandă ar trebui să fie eligibili să primească acces la Open Beta. Eu am dat precomanda pentru varianta simplă de PS5.
    Salut! Asteptam sa primim si noi confirmarea legata de bonusul pentru Open Beta.


    Quote Originally Posted by Mediocre View Post
    Salut. Precomenzile (Playstation VR2) se livreaza in functie de data la care a fost plasata precomanda? Sunt sanse sa primesc casca pe 22 daca comand astazi sau maine? Momentan am o precomanda la emag insa cei cu care am vorbit nu au stiut sa imi spuna pe ce data voi primi produsul (comandat pe 30 ianuarie) si ca nu pot garanta primirea pana la o anumita data. Am luat concediu in mod special pentru a ma putea bucura de produs dar nu am experienta cum e cu precomenzile. Multumesc!
    Salut! Noi in mod normal confirmam si predam precomenzile la curieri cu o zi inainte de lansare. Totusi, daca maine plasezi precomanda prea tarziu, s-ar putea sa nu fie expediata in timp util.

  18. #5278 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Inca suntem in discutii cu furnizorul si Ubisoft, deoarece inca nu este suficient de clar partea legata de joc. Intr-un beautyshot apare ca include jocul si pe de alta parte ni se spune ca nu are.
    Vreun timeframe ?

  19. #5279 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut!
    Salut! Asteptam sa primim si noi confirmarea legata de bonusul pentru Open Beta.

    Aș fi recunoscător dacă s-ar scrie aici vreo informație despre precomanda la Diablo IV.

  20. #5280 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Salut ATX-MG! As vrea sa plasez o comanda la voi de pachetul Playstation VR2 (cod GAMPSVR2EDGE). Sunt interesat daca se face livrare in afara tarii si anume Germania. Plata o efectuez in avans cu cardul pe site, pot plati si transportul care este aproximativ 30 de eur (DPD curier as prefera). Daca este posibil un raspuns, multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 283 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts