Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 283 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2161 SP
    Member esop's Avatar
    Acum am vazut si eu ca este 149.9
    Inainte era minim 89.9
    Acum 4 luni am avut la ei comanda in valoare de 149.44 si nu am platit transport.
    //
    ha! Am observat comentariul de mai sus dupa ce am postat.. Deci au facut recent modificarea.

  2. #2162 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    De curiozitate.. i-a fost cuiva confirmată comanda pentru Tomb Raider 20 Year Celebration Collector's Edition (PS4)?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2017-02-02-20.06.18.png

  3. #2163 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Și mie mi-a fost anulata... Am renunțat și am comandat varianta normala

  4. #2164 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Altex livreaza si sambata?

  5. #2165 SP
    Member kinezu's Avatar
    Nemo livreaza si sambata.

  6. #2166 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    Si mie mi-a fost anulata comanda pentru Tomb Raider si nu am primit mail sa confirm.

  7. #2167 SP
    Member yamiyam's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    De curiozitate.. i-a fost cuiva confirmată comanda pentru Tomb Raider 20 Year Celebration Collector's Edition (PS4)?

    Eu am reusit sa il rezerv in magazin, asta dupa ce am mers la raft, ridicat jocul, cand ajung cu el la casa, aflu ca nu poate fi achizitionat la pretul din online.
    Intreb de ce si ajung la concluzia ca sunt atata de ciudati incat au promotii la care trebuie rezervare in magazin pentru a achiziona la pret-ul afisat pe site si au promotii la care te duci la casa nornal si cumperi la pretul din online, fara rezervare, fara nimic.

    ps: nu stiu daca s-a mai scris aici, oricum, serviciul de retur la ei, este noaptea mintii.

  8. #2168 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    De curiozitate.. i-a fost cuiva confirmată comanda pentru Tomb Raider 20 Year Celebration Collector's Edition (PS4)?
    Nu stiu cat era la altex dar vad ca se poate cumpara de la PC Garage :

    Joc Square Enix RISE OF THE TOMB RAIDER 20 YEAR CELEBRATION COLLECTORS EDITION - PS4 - PC Garage

    sau de pe site-ul Square Enix ( din ce stiu au transport gratuit ) dar din pacate vad ca deja e pe waiting list :

    https://store.eu.square-enix.com/eu/...-s-edition-ps4

  9. #2169 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cumparat una bucata Life is Strange PS4 ieri din Mall Vitan. Ajung acasa, bag discul inauntru fara sa ma uit atent la el, consola gafaie si se blocheaza. Scot discul, crapat la mijloc. Am fost azi, l-au schimbat fara probleme in cateva minute. Cu verificare, ca pe OLX.

    Sa mai schimbam tonul negativ al thread-ului.

  10. #2170 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Cand intru pe MG si este cazut site-ul, scrie ceva de genu "bun venit in galaxia noastra, momentan lucram la alinierea planetelor", din senin imi amintesc brusc de videoclipul acesta:


  11. #2171 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Salutare, eu personal cu Altex/Mediagalaxy am avut experiente mixte, majoritatea bune. Clar au probleme uneori cu personal slab calificat, dar au si oameni foarte ok.
    Din 10 comenzi facute la ei in ultimele 12 luni, una singura a fost facuta varza (preoderul la Just Dance 2016). Restul au fost livrare rapid, nu au avut probleme de stoc sau altceva. Preturile sunt de obicei la nivel de Emag, sau uneori chiar mai jos, de aceea am ajuns sa fac mai multe comenzi la ei in ultimul timp decat la Emag sau altii. Plus avantajul ridicarii din magazin uneori chiar in aceasi zi.
    Probleme vor exista mereu, nu exista padure fara uscaturi, dar personal am o parere buna despre magazin care chiar daca vad problemele altora nu mi-o pot schimba pe a mea.

  12. #2172 SP
    Banned asperas's Avatar
    Ce drak are siteul astora de la altex ? licurici licurici..

  13. #2173 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Sa-i vedem...
    Attached Images Attached Images lp_black_friday_de_iarna.jpg

  14. #2174 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Salutare, eu personal cu Altex/Mediagalaxy am avut experiente mixte, majoritatea bune. Clar au probleme uneori cu personal slab calificat, dar au si oameni foarte ok.
    Din 10 comenzi facute la ei in ultimele 12 luni, una singura a fost facuta varza (preoderul la Just Dance 2016). Restul au fost livrare rapid, nu au avut probleme de stoc sau altceva. Preturile sunt de obicei la nivel de Emag, sau uneori chiar mai jos, de aceea am ajuns sa fac mai multe comenzi la ei in ultimul timp decat la Emag sau altii. Plus avantajul ridicarii din magazin uneori chiar in aceasi zi.
    Probleme vor exista mereu, nu exista padure fara uscaturi, dar personal am o parere buna despre magazin care chiar daca vad problemele altora nu mi-o pot schimba pe a mea.
    Au preturile mai bune ca emag, si eu cumpar mai mult de la Altex. emag-ul si-a cam luat-o in cap, din cauza asta ofer suport celor de la Altex. Daca si Altex iese de pe piata, emag chiar va face ce vrea cu preturile.

  15. #2175 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu cumpar de la toti in functie de ce pret au. Referitor la aparatura electronica scumpa precum tv, masini spalat etc emag all the way pt serviciile mult mai bune in cazul meu

  16. #2176 SP
    Member rolleer's Avatar
    De obicei la altex sunt preturi bune, dar cand ine vorba de livrare.....mai bine nu

  17. #2177 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Produse epuizate peste noapte... cele care nu au intrat in oferta de "iarna".

  18. #2178 SP
    Member flamer's Avatar
    Dap, am comandat si eu un produs ieri seara in afara bf-ului si azi dim. nu mai era in stoc. Alt produs urmarit s-a scumpit peste noapte

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  19. #2179 SP
    Member Clau23's Avatar
    A prins cineva doua Uncharted 4: A Thief's End Libertalia Collector's Edition PS4 sau il mai are cineva si rezervat in magazin? Vreau si eu . Dau o bere!

  20. #2180 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    La media galaxy aparea le stoc acum 10 minute


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 283 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts