Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 226 of 283 FirstFirst ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 276 ... LastLast
Results 4,501 to 4,520 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4501 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Am mai activat si aceste titluri:

    NIOH COLLECTION PS5

    RETURNAL PS5

    FAHRENHEIT 15TH ANNIVERSARY EDITION PS4

    NIER REPLICANT PC

    NIER REPLICANT PS4

    NIER REPLICANT XBOX ONE

    STORY OF SEASONS PIONEERS OF OLIVE TOWN NINTENDO SWITCH

    RESIDENT EVIL VILLAGE PS4

    RESIDENT EVIL VILLAGE PS5

    RESIDENT EVIL VILLAGE XBOX SERIES



  2. #4502 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pe mine si pe SeCeX ne interesează varianta CE la Resident Evil Village.
    Și pe mine m-ar mai interesa un heads up cand/daca se mai reduce Mortal Kombat Ultimate CE de PS4.
    Mersi!

  3. #4503 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Pe mine si pe SeCeX ne interesează varianta CE la Resident Evil Village.
    Și pe mine m-ar mai interesa un heads up cand/daca se mai reduce Mortal Kombat Ultimate CE de PS4.
    Mersi!
    Salut! Inca nu avem informatii in ceea ce primeste CE la Resident Evil Village. Bine, sunt doua variante de CE, cea de 1800$ si cea normala. In ceea ce priveste Mortal Kombat Ultimate CE nu cred ca mai primim marfa in clipa de fata.

  4. #4504 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @ATX-MG


    Am observat o mica greseala in titlul jocului: https://altex.ro/super-mario-3d-worl...CNSWSUPM3DWBF/
    Attached Images Attached Images screenshot-2021-02-03-14.29.44.png

  5. #4505 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    @ATX-MG


    Am observat o mica greseala in titlul jocului: https://altex.ro/super-mario-3d-worl...CNSWSUPM3DWBF/

    Salut! Multumesc frumos. Am dat spre rectificare.



  6. #4506 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @ATX-MG


    S-a reparat partial, dar partea dubioasa tot acolo e .
    Attached Images Attached Images screenshot-2021-02-03-16.55.44.png

  7. #4507 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    L-ati angajat pe Dildo Baggins sa introducă produse in baza de date?

  8. #4508 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    L-ati angajat pe Dildo Baggins sa introducă produse in baza de date?
    Am angajat un Stormtrooper. Uneori nu nimereste cuvintele.

  9. #4509 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Revin cu un update in ceea ce priveste Resident Evil Village Collector's Edition. Vom avea cateva unitati pentru PS4, PS5 si Xbox Series.

  10. #4510 SP
    Member SeCeX's Avatar
    THIS IS AMAZING, Mersi frumos!

  11. #4511 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG Am și eu o problema cu plata în rate pe Raiffeisen.Numai îmi arata decât plata integrala nu si în rate.Cu același card am făcut mereu cumpărături la voi.De aseară am observat problema

  12. #4512 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    THIS IS AMAZING, Mersi frumos!

    Secex be like:



    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Am și eu o problema cu plata în rate pe Raiffeisen.Numai îmi arata decât plata integrala nu si în rate.Cu același card am făcut mereu cumpărături la voi.De aseară am observat problema
    Salut! Intreb si revin.

  13. #4513 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Am și eu o problema cu plata în rate pe Raiffeisen.Numai îmi arata decât plata integrala nu si în rate.Cu același card am făcut mereu cumpărături la voi.De aseară am observat problema
    Asta scrie la ei pe site la Raiffeisen, se pare ca mai merge doar in magazine, nu si online.

  14. #4514 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Merge si pe site daca nu sunt probleme tehnice. Am luat de cateva ori in rate cu card RZB direct de pe site.

  15. #4515 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Am și eu o problema cu plata în rate pe Raiffeisen.Numai îmi arata decât plata integrala nu si în rate.Cu același card am făcut mereu cumpărături la voi.De aseară am observat problema
    Se pare ca s-a incetat colaborarea pe online cu Altex. Am primit mesajul de mai jos de la Raiffeisen:
    Salut! De acum inainte, programul Rate fara Dobanda la partenerii Altex si Mediagalaxy ramane activ doar in magazinele fizice. In plus, poti sa iti iei tot ce ai nevoie in rate fara dobanda si de la ceilalti parteneri ai nostri
    O decizie foarte proasta, din punctul meu de vedere. In loc sa incurajeze lumea sa cumpere online, mai ales acum in pandemie, ii impinge spre eMag sau alti comercianti online. Mai ales cand stocurile din magazine sunt mai mici decat online

  16. #4516 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    sunt multe politici care imping clientii la concurenta. Sa zicem ca asta cu cardul nu e de la Altex, dar altele, gen faptul ca nu poti comanda produse in stoc la magazine din tara sau faptul ca retur e 14 zile vs 60 ca limita de la Emag, plus limita ridicata de transport gratuit coroborat cu lipsa optiunii de a ridica intr-un magazin apropiat.


    Personal, au fost multe cazuri in care am preferat sa dau 50-100 in plus total comanda la Emag stiind ca pot returna in 60 de zile si ca imi vine a 2-a zi gratis acasa

  17. #4517 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Mobile app, pentru a o suta oara, the mobile app...
    Nu imi vine sa cred ca suntem in 2021 si pana si jerry’s pizza au app si la MG inca trebuie sa intri in modul browse de pe telefon/tableta .

  18. #4518 SP
    Member jon209's Avatar
    Chiar imi pare de chestia cu banca.Nu imi este greu sa ma duc in magazin dar unele produse erau exclusiv online sau cu stoc pe la Bucuresti

  19. #4519 SP
    Member clax_117's Avatar
    salut.. am cumparat recent de pe olx o consola Nintendo Switch, varianta Fornite cu garantie la altex/ mg . Problema este ca voucherul pentru Fornite nu-l am, vanzatorul spunandu-mi la momentul achizitiei ca l-a folosit si aruncat apoi. Intrebarea mea este daca vor fi probleme la garantie in lipsa acelui cod pentru Fornite.
    Acum cativa ani am avut discutii serioase cu depanero care imi refuzau la garantie o consola xbox cumparata de la emag pentru ca nu mai aveam codul jocului cu care a fost consola in bundle. Am rezolvat atunci dupa amenintari cu plangeri la anpc

  20. #4520 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Avand in vedere ca oricum acel cod se revendica pe contul tău personal, n-are cine ce sa mai faca duoa aia cu el, nu au ei dreptu sa verifice cine si unde l-a revendicat. N-are relevanță pt garantie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 226 of 283 FirstFirst ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 276 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts