Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 32 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    An de an de an de an aceleasi probleme cu serverele dar nu se invata minte. Incredibil... Prosti suntem noi ca tot intram si vrem sa le dam banii...

  2. #142 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by jacksonikus View Post
    E venită din Anglia chestia cu lista de așteptare.
    Si amazon-ul are liste (acele flash sales), dar sunt de asteptare ca durata (adica iti arata la ce ora e discount-ul)... sa ai timp sa te pregatesti... nu dai buy pe produs si astepti dupa 50.000 de insi ca sa vezi la sfarsit ca "sorry, s-au terminat". Dai buy si ai timp in care sa te hotarasti daca-l mai vrei sau nu. E cu totul altceva. Ce e la evomag e o mizerie (stoc epuizat dupa ce astepti ca prostul).

  3. #143 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am dat sa cumpar un SSD, m-a dus automat in cos (un loading de 2 secole), am dat sa schimb cantitatea, s-a incarcat vreo 20 de secunde si gata, stoc epuizat

  4. #144 SP
    Member vallio's Avatar
    Daca au fost 3 bucati .... eu am dat click pe adauga in cos cam imediat dupa ce s-a postat oferta (vroiam SSD) si mi-a dat numarul 22XXX ..... sa vedem poate prind la EMAG ceva, asta in caz ca reusesc sa ma trezesc.

  5. #145 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  6. #146 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si amazon-ul are liste (acele flash sales), dar sunt de asteptare ca durata (adica iti arata la ce ora e discount-ul)... sa ai timp sa te pregatesti... nu dai buy pe produs si astepti dupa 50.000 de insi ca sa vezi la sfarsit ca "sorry, s-au terminat". Dai buy si ai timp in care sa te hotarasti daca-l mai vrei sau nu. E cu totul altceva. Ce e la evomag e o mizerie (stoc epuizat dupa ce astepti ca prostul).
    Ma refeream la Currys. Face fix același lucru de Black Friday ca și Evomag acum. Aștepți într-o coadă cu număr de ordine ca să intri pe site

  7. #147 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie dupa ce mi-au dat tzeapa de 2 ori cei de la marketonline.ro, nu-i mai cred nici sa ma bati!!!

    ---------- Post added 20-11-2015 at 00:30 ----------

    Quote Originally Posted by jacksonikus View Post
    Ma refeream la Currys. Face fix același lucru de Black Friday ca și Evomag acum. Aștepți într-o coadă cu număr de ordine ca să intri pe site
    Ah, la ei te refereai? Well, diferenta e ca acolo aia au cate 20.000 de produse pe stoc... evomag cred ca a avut 5 bucati...

  8. #148 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si la mediadot si la marketonline, cand pun ssd-ul in cos imi arata 300 lei de plata. Meh.

  9. #149 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bah ce scarbe la evomag.

    1. Au avut un singur SSD (Patriot) la 99 ron, dar dupa ce s-a epuizat, a mai aparut un SSD Samsung, la 99 ron, direct in stoc epuizat. Doar ca sa se dea mari ca au avut 2.

    2. iPhone 6 inca este la 2900 ron, dar ca sa concureze cu emag, au pus si unu la 2000 ron cu stoc epuizat.

    Mi-e scarba...
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-11-20-00.29.12.png screen-shot-2015-11-20-00.29.01.png

  10. #150 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Exact ce spuneam. In secunda doi: An error occured while accessing the database. The webmaster has been notified and we'll solve this problem as quickly as possible. We apologize for any inconvenience. Refresh si gata, e din nou la 296 RON. Penibil!

  11. #151 SP
    Member cimaron's Avatar
    Mai luam si de pe olx si de okazii...ca vad ca pica site dupa site )

  12. #152 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mda, bataie de joc ca in fiecare an
    la VOMAG si masinile s-au vandut, mai rau ca ssd-ul ala )
    Attached Images Attached Images vomag.jpg

  13. #153 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by snpz View Post
    Se pare ca maine dimineata aflam cu totii. Eu sper sa gasesc PS Vita la reducere la Altex
    Tot dupa PS Vita alerg si eu Ori la Media Galaxy, ori la Emag.

  14. #154 SP
    Member musat's Avatar
    Ca in fiecare an in Romanica este o MARE BATAIE DE JOC din partea acestor magazine online, in timpul acestei minunate sarbatori numita Black Friday. URAT !!!!!

  15. #155 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cei de la cel.ro deja au bagat mesaj ca descarca niste tiruri... Cred ca puteau sa faca asta ieri, totusi...

    In rest, numai tzepe si 400 Bad request, Your browser sent an invalid request.... 503 Service Unavailable, No server is available to handle this request....

    Felicitari domnilor! Ati reusit cel mai prost Black Friday, ever!
    Attached Images Attached Images 2015-11-20_003734.jpg

  16. #156 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cei de la cel.ro deja au bagat mesaj ca descarca niste tiruri... Cred ca puteau sa faca asta ieri, totusi...

    In rest, numai tzepe si 400 Bad request, Your browser sent an invalid request.... 503 Service Unavailable, No server is available to handle this request....

    Felicitari domnilor tovarasi! Ati reusit cel mai prost Black Friday, ever!

  17. #157 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    O scuza mai banala n-am mai auzit pana acum. Iti dai seama cata marfa au de descarcat incat au plecat chiar toti. Nu a mai ramas nimeni.
    Mai tarziu o sa posteze: "Suntem toti afara sa caram marfa de la tiruri pana in depozit. Revenim imediat."

  18. #158 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Am iesit la o tigara in grup. Revenim imediat.

  19. #159 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Hai ca-i buna asta cu descarcatul ))

  20. #160 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cea mai tare reducere la marketonline.ro! Sariti, ca e stoc limitat!
    Attached Images Attached Images 2015-11-20_004949.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 32 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts