Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 174

Thread: Regulament Licitatii CG

  1. #41 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Da - ma uit la un film .. sunt partial atent ahahahahahhaha

  2. #42 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    ai inteles gresit ce a spus.
    a zis ca sunt doar 2,3 neseriosi
    am bagat un numar asa..la nimereala..ca la fel de bine poate sa fie doar un user care sa nu respecte licitatiile sau chiar nici unul

  3. #43 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar

    Exclamation

    Oi fi eu roman dar nici in halul asta sa dau bani la un server care-mi da ban si warning el si sa fie administrat de admini care-mi dau warning ca uit sa pun cuvantul vand in rubrica de vanzari hardware. Daca erati profesionisti si respectati ceialalti gameri era cu totul altceva. Poate gresesc dar astept sa primesc motive intemeiate de ce se intampla lucrurile astea. De tinut pot sa-l tin eu in host ca am net foarte bun si 2 pcuri foarte potente .

  4. #44 SP
    Member cobain's Avatar
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    Oi fi eu roman dar nici in halul asta sa dau bani la un server care-mi da ban si warning el si sa fie administrat de admini care-mi dau warning ca uit sa pun cuvantul vand in rubrica de vanzari hardware. Daca erati profesionisti si respectati ceialalti gameri era cu totul altceva. Poate gresesc dar astept sa primesc motive intemeiate de ce se intampla lucrurile astea. De tinut pot sa-l tin eu in host ca am net foarte bun si 2 pcuri foarte potente .
    no comment ... ca s-ar putea sa imi iau warning pentru limbaj

  5. #45 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Vladutz20 - dar nu te obliga nimeni sa dai bani ... daca consider ca un moderator a fost incorect cu tine poti sa faci o plangere care a fi analizata de echipa si e posibil sa primesti un reverse pentru respectiva infractiune.

    Insa daca ai incalcat un regulament cu care ai fost de acord cand te-ai inscris pe forum si care este in vigoare - atunci nu poti sa vii tot tu sa spui ca lumea e rea, pur si simplu nu ai fost atent -faptul ca ai primit un warning nu e un capat de tara - totusi asta te va face mai atent pe viitor. Sa nu uitam, respectarea regulamentului este si ea o forma de respect fata de useri/gamerii de care vorbesti - daca tu te consideri mai presus de reguli inseamna ca ii sfidezi pe cei carora le scrii pe forum (sau a fost doar o intamplare - cum am zis mai sus - si nu ai de ce sa fii suparat)

    Oricum inca odata, a mia oara, oameni buni - nu e obligatoriu sa donati bani, sa puneti licitatii sau sa faceti ceva pentru portalul Console Games - acest loc este unul in care vii de buna voie si pleci daca nu iti convine - noi (echipa care are grija) ne CHINUIM din greu sa creem un loc PLACUT si IUBIT de toata lumea, nu putem sa multumim pe toata lumea simultan, insa in mod sigur va putem si va vom face sa va simtit bine pe o perioada mai lunga, mai ales ca aici fiecare poate sa-si aduca aportul in felul lui - nu va place cum a scris cineva un review - puteti sa scrieti voi unul mai bun, nu va place un anumit thread puteti sa deschideti unul mai bun, sau sa aduceti imbunatatiri prin comentariile voastre - nu uitati - nimeni nu e perfect, noi doar incercam sa va oferim LOCUL unde sa va "desfasurati", unde puteti sa dovetiti ca parerea pe care o aveti conteaza, unde puteti descoperii gameri care gandesc la fel, sau gameri care gandesc total opus, nu stiu daca s-a uitat cineva vreodata la echipa care administreaza forumul - sunt oameni diferiti ca si mentalitati tocmai pentru a putea trata probleme diferite.

    Va rog sa nu va suparati pe chestia cu donatul sau cu licitatiile - este doar o forma de a continua munca asta pe care o facem - din pacate a inceput un pic prea tarziu si poate unora li s-a parut agresiva, dar e tot pentru voi, noi nu vrem laurii - toata gloria va apartie voua - comunitatii ... fara voi noi nici nu am exista.

    Va multumesc si imi cer scuze daca am gresit cu ceva fata de vreun user - sunt doar om.

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    Oi fi eu roman dar nici in halul asta sa dau bani la un server care-mi da ban si warning el si sa fie administrat de admini care-mi dau warning ca uit sa pun cuvantul vand in rubrica de vanzari hardware.
    Nu dona ! Chiar te rog. CG nu are nevoie de ajutorul oricui... Prefer as se inchida decat sa creada vre-un user ca pentru faptul ca a donat nu va mai primi infractiuni sau warning-uri. Faptul ca donezi nu te face mai presus de regulament. Insasi ideea ca pui in balanta "donatia" ta cu warningul primit si spune totul despre tine !
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    Daca erati profesionisti si respectati ceialalti gameri era cu totul altceva.
    Daca eram doar profesionisti, acum erai banned... Doar ca aici conteaza si "a doua sansa", acordata ca intre prieteni... Dar se pare ca nu era cazul.
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    De tinut pot sa-l tin eu in host ca am net foarte bun si 2 pcuri foarte potente .
    Fara nici-o rusine iti spun ca cele 2 PC-uri "foarte potente" ale tale nu fac nici cat jumatate din server, in cel mai fericit caz... Poti sa le tii linistit in continuare !

  7. #47 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mwahahaha.. si-a tras (cum sa zici asa ceva, sa-ti fie rusine) procesor Intel si s-a vazut hoster de site

  8. #48 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Vladutz20 View Post
    Oi fi eu roman dar nici in halul asta sa dau bani la un server care-mi da ban si warning el si sa fie administrat de admini care-mi dau warning ca uit sa pun cuvantul vand in rubrica de vanzari hardware. Daca erati profesionisti si respectati ceialalti gameri era cu totul altceva. Poate gresesc dar astept sa primesc motive intemeiate de ce se intampla lucrurile astea. De tinut pot sa-l tin eu in host ca am net foarte bun si 2 pcuri foarte potente .
    Nu te-a rugat nimeni sa ne ajuti, asa cum nu te roaga nimeni sa stai pe forum. Nu iti place, esti liber sa te desfasori in alta parte. Eu te-am ajutat sa nu ne mai vizitezi. Sanatate.

  9. #49 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    se plange ca isi ia warninguri si alte cele...si la sfarsit, mandru de el, se ofera sa hosteze site-ul

  10. #50 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pacat, chiar mi-ar fi placut acel Crysis, lipeste de la colectie..

  11. #51 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    propun sa scrie cineva in dreptul licitatiilor ceva de genul:"banii ajung la server".ca nu cred ca vrea sa renunte la 10 joace de wii pentru noi mai ales ca e nou pe aici.
    Ca sa continui ideea aici sa nu spamez pe alte threaduri.

    N-ar fi mai bine ca licitatiile sa aiba titlul:

    Licitatie caritabila:

    Astfel toata lumea ar citi regulamentul pentru ca ar vrea sa stie de ce e caritabila.
    Iar cocalarii (imi cer scuze ca am mai zis cuiva asa mai devreme - darkone stie) care nu stiu ce e caritabil vor posta licitatii in continuare, dar nu-i nimic ca-i luam la ochi

  12. #52 SP
    Member cobain's Avatar
    hmm.. chiar ma intrebam unde a disparut acel user generos care avea un xbox 360 pentru licitatie...

  13. #53 SP
    Junior Member flavius's Avatar
    Ce suma trebuie sa se stranga ? Pentru salvarea comunitatii cg ?

  14. #54 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    vezi ca ai acolo sus o bara cu ce s-a strans si cat mai trebuie..

  15. #55 SP
    Junior Member flavius's Avatar
    ce bara ca mie imi scapa ......

  16. #56 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Apasa pe Home, sau intra pe pagina principala, ca acolo o vezi sigur.. e o bara rosie

  17. #57 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    imi pare rau de cei care au postat lucruri pentru licitatii si nu le doreste nimeni..

  18. #58 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ideea mea era sa stabilim o data de intalnire (sa zicem intr'o sambata peste 2-3 saptamani) si sa facem in asa fel incat toate licitatiile sa se termine in ziua respectiva si cu ocazia asta sa ne vedem intr'un cadru festiv

  19. #59 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    vreo sansa sa veniti la munte,adica Brasov? aer curat,Ciucas etc,ec

  20. #60 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ne relaxam gandim probleme ... ca doar avem minte nu suntem animale

    Poate venim si la munte - ne cazezi la tine pe toti ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Propunere modificare Regulament By SublimingSun in forum Help Desk
    Replies: 0 Last Post: 09-10-2009, 11:22
  2. Licitatii CG ? By MonkY in forum Console Club
    Replies: 39 Last Post: 08-06-2009, 00:45
  3. Regulament ConsoleGames.Ro By MonkY in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 06-10-2008, 03:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts