Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 185 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 ... LastLast
Results 3,461 to 3,480 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #3461 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Saptamana asta pe app store e gratis un super joc: AG DRIVE (in mod normal e 4 eur).
    Aplicatii iti recomand INFUSE si VLC ca video player, REFINE ca add blocker.

  2. #3462 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #3463 SP
    Member clax_117's Avatar
    salutare,consolisti. apelez din nou cu incredere la voi pt cateva sfaturi in legatura cu garantia unui iphone 5s la care nu mai functioneaza mufa de incarcare. telefonul este achizitionat acum aproape un an de la emag si in cutie am si acea garantue comerciala, necompletata, unde sunt inscrise cateva serviceuri. cum sa procedez? sa ma adresez emag sau unui service din garantia comerciala? credeti ca poate fi inlocuit produsul pt aceasta defectiune tinand cont ca il am de mai putin de 1an? din cate am auzit telefoanele iphone se inlocuiesc usor pe garantie.

  4. #3464 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Du-te linistit cu el la eMag, iar cei de acolo il vor trimite la un service cu care au contract. Mai departe, depinde de ce decizie se ia acolo. Nu te baza pe inlocuire, intrucat mai nou telefoanele se repara.

  5. #3465 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eMag are si serviciu de Pick-up pt. garantie (ti-l ia de acasa), in caz ca ti-e mai comod. Totodata, ei pt. service apeleaza la Depanero. Daca insa ai timp, ar fi de preferat sa mergi direct la ei, sa discuti cu cineva de la service... Pana acum ceva vreme stiu ca nu se repara nimic la iPhone-urile la liber (cei de la Orange si Vodafone au alta politica), dar sunt sanse ca pt. astfel de defecte (gen mufa defecta), sa ti se repare in service.

  6. #3466 SP
    Member clax_117's Avatar
    Momentan am completat formularul online pt service la emag si astept sa vad daca voi fi contactat. intrebam despre inlocuire sa fiu informat si sa-mi cer drepturile
    am uitat sa va spun ca mai are inca o problema telefonul si anume, in lentila camerei foto spate au intrat multe particule de praf care se vad cu ochiul liber si afecteaza si claritatea fotografiilor. asta e o problema mai veche si nu m-a deranjat foarte tare pt ca folosesc foarte rar camera, dar sper sa o rezolv acum.

  7. #3467 SP
    Member sahara's Avatar
    Hai ca nu pot fi singurul in aceasta situatie. Comandat I7+ 128 negru in 12 oct de la orange. Still not here. Mai e cineva in postura asta?

  8. #3468 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    da cancel la order (te duci la ei in sediu central si faci scandal) in caz ca ai platit.

    daca nu ai platit te duci frumos la istyle si cumperi telefonul direct din magazin

    Succes

  9. #3469 SP
    Member sahara's Avatar
    Cica nu au primit modelu ala pe stoc bla bla. Ma gandeam sincer sa portez. Client din 2004. Sa fie sanatosi. Nu ma intereseaza ca e vina lor sau a altora...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  10. #3470 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pai dupa cum ziceam, tu esti clientul daca ei nu pot sa-ti ofere serviciile pe care le doresti nu te pot tine blocati la ei, sunt sigur ca au primit modelul insa bisnitareala tipic romaneasca (am patit si eu la istyle, aveau iphone 7 pe stoc, le-am zis ca vreau black si au zis ca nu au decat alb, in timp ce cumparam eu a venit "un prieten" si a cumparat black ... din pacate apucasem sa platesc si n-am vrut sa imi alimentez si mai mult frustrarea facand un pic de scandal, plus ca era cadou asa ca am zis sa intru in zen si am parasit magazinul insa in mod sigur au pierdut un client )

  11. #3471 SP
    Member sahara's Avatar
    Istyle sau emag? Conteaza?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  12. #3472 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da, iSTYLE.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #3473 SP
    Member sahara's Avatar
    Too late l-am luat de pe eMAG. De ce contează?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #3474 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ca era mai rapida rezolvarea in caz de problema de garanție.
    Pana il trimiți la eMAG, pana il trimit ei la service, pana ți-l trimite înapoi... La iSTYLE mergeai la ei și daca ți se confirma defectul primeai altul pe loc in caz ca aveau modelul tău pe refurbished.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #3475 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e adevarat. Eu de la iStyle am luat 6s si cat am fost cu problemele de baterie si constatarea si repararea defectului, nu mi-au oferit nici altul pe parcursul reparatiei (app 2 sapt) si nici alt tel nou/refurbished.

  16. #3476 SP
    Member Hitman's Avatar
    Nici eu nu am o parere buna despre iStyle

  17. #3477 SP
    Junior Member Jamal686's Avatar
    Salutare, am si eu o intrebare. Stie careva daca in romania realizeaza cineva schimbul de memorie la iphone 6?
    Ca in acest video

    Mi se pare o idee geniala, cu 60$ sa iti transformi telefonul.

  18. #3478 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Interesant... sa-mi maresc si eu de la 128GB la 256 (dar mi-e ca nu incape in telefon).
    Sorry, n-am auzit pe nimeni sa faca asa ceva... mai ales ca din acel moment pierzi garantia. Poate la modelele mai vechi si iesite din garantie chiar merita.

  19. #3479 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    salut, vreau sa fac airplay mirroring de pe un iphone pe altul (vreau ca unul sa raman permanent in masina, conectat la boxe) cunoasteti vreo aplicatie care sa permita unui iphone sa "primeasca" semnal prin airplay de la alt iphone?

  20. #3480 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Am reusit sa gasesc o aplicatie ce face asta, se numeste AirFloat
    La baza aplicatia este conceputa pentru telefoane cu jailbreak dar am reusit sa o instalez pe telefon folosind Cydia Impactor. Problema este ca o data la 7 zile trebuie sa o reinstalez, ii expira certificatul.
    Face exact ce am nevoie, las un iPhone 4s conectat tot timpul la casetofonul masinii si cand am nevoie fac streaming de pe Iphone-ul SE catre 4s folosind functia AirPlay.
    Totusi, nu aveti idee de o metoda mai "permanenta" folosind astea 2 telefoane? Chiar si sa transform 4s-ul in receiver bluetooth.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 185 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts