Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 568 of 788 FirstFirst ... 68 468 518 558 566 567 568 569 570 578 618 668 ... LastLast
Results 11,341 to 11,360 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11341 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Robert07 View Post
    Nu pot sa imi cumpar gold membership deoarece nu pot muta tara de la billing adress si imi ramane fixat pe United States si provinciile sunt toate de acolo.....ce pot face va rog?????
    Cumperi carduri valorice de 1/2/12/12+2 luni de Gold pentru US. (poti apela cu incredere la RobertDinu/Bodopsx..)

  2. #11342 SP
    Junior Member Capo's Avatar
    Am sie eu o nedumerire. Am un xbox 360 conectat la ub monitor, printr-un cablu hdmi-dvi. la setarile display-ului nu imi arata 1080i sau p ci rezolutii ca la pc. l-am setat la 1920x1080 dar imi lasa impeesia de calitate slaba a imaginii in jocuri. Am incercat FM4 si se vad marginile foarte zimtate. ma intreb daca are legatura ca l-am conectat la monitor si nu la tv....

  3. #11343 SP
    Junior Member Robert07's Avatar
    stiu ca suna stupid dar cum se inchide un xbox 360....eu il inchid tinand apasat pe butonul mare de xbox si astept pana apare shut down console si apas pe el....sau din jocuri apasat pe acelasi buton mare verde,dar nu tin apasat pana imi apare mesajul cu xbox dasnboard apas pe el si asa ies din jok...desi mi se pare brutal umpic....voi ce ziceti?

  4. #11344 SP
    Junior Member laufer's Avatar
    Apesi pe butonul argintiu de pe gamepad, apoi dai la settings in dreapta si acolo ai jos de tot shut down

  5. #11345 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Robert07 View Post
    stiu ca suna stupid dar cum se inchide un xbox 360....eu il inchid tinand apasat pe butonul mare de xbox si astept pana apare shut down console si apas pe el....sau din jocuri apasat pe acelasi buton mare verde,dar nu tin apasat pana imi apare mesajul cu xbox dasnboard apas pe el si asa ies din jok...desi mi se pare brutal umpic....voi ce ziceti?
    Nu e deloc brutal. (e perfect normal, nu ai alta alternativa)
    Doar jocurile Arcade si Indie au in meniu exit.

  6. #11346 SP
    Junior Member daniel2108's Avatar
    pot sa scriu un joc USA pentru o consola din europa modata?

  7. #11347 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    nu e nimeni cu silver care stie de ce nu pot sa beneficiez de "free gold weekend"?

  8. #11348 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by daniel2108 View Post
    pot sa scriu un joc USA pentru o consola din europa modata?
    Poti cumpara jocul PAL si nu ai probleme.

  9. #11349 SP
    Junior Member Robert07's Avatar
    si cand inchid consola doar tin apasat butonul mare si imi apare shut down console,nu?

    ---------- Post added 27-11-2011 at 01:45 AM ----------

    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Nu e deloc brutal. (e perfect normal, nu ai alta alternativa)
    Doar jocurile Arcade si Indie au in meniu exit.
    si cand vreau sa inchid consola doar tin apasat pe butonul cel mare si imi apare shut down console,nu?

    ---------- Post added 27-11-2011 at 01:45 AM ----------

    scz pt repetare

  10. #11350 SP
    Member A_A_A's Avatar
    ma alatur clubului marti cand imi vine noul slim :d....pacat ca nu am headset la xbox 360 slim 4 gb in pachet...

  11. #11351 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    ai butonul din mijloc la maneta(unde-i sigla xbox)tii apasat si dai de acolo shutdown

  12. #11352 SP
    Junior Member Enderlabs's Avatar
    salut,

    am doua intrebari de noob :
    - daca cumpar jocuri de pe amazon.co.uk merg pe xbox-ul cumparat din Ro ?
    - daca cumpar pucnte pe care le adaug la contul meu e xbox gold (USA) pot sa cumpar jocuri din marketplace ? daca da, cum ?

    Multuke,sc

  13. #11353 SP
    Manager paul's Avatar
    1. Da.
    2. Da, alegi ceea ce doresti sa cumperi si dai "Download".

  14. #11354 SP
    Junior Member Enderlabs's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    1. Da.
    2. Da, alegi ceea ce doresti sa cumperi si dai "Download".
    Super. Multumesc. Nu am nicio restrictie de IP ? Merge sa-l downloadez chiar direct pe consola de pe MarketPlace ?
    Vreau doar sa fiu sigur

  15. #11355 SP
    Junior Member and990's Avatar
    am si eu o intrebare.Daca am un xbox ultimul model,modat ce avantaje si dezanvantaje are??
    Astept raspuns,multumesc anticipat

  16. #11356 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Nici un avantaj ...ci o serie de dezavantaje care tin atat de performanceul consolei ( risti sa se "imbolnaveasca" de la unexpected errors ..si garantia ti-e pa ) cat altele ce tin de online-experience.

  17. #11357 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Am avut xbox de la lansare,apoi inca unul si ambele s-au prajit.Am stat o vreme pe ps3... Acum am prins la Black friday un xbox cu kinect si cateva jocuri.Am tanjit mult dupa Gears si abia astept sa intru. Am facut o introducere prea lunga,intrebarea e cum e mai indicat sa imi fac un nou cont live,pe uk,us? Cum e mai indicat de selectat anumite chestii la locatii,date personale etc. Imi amintesc inca de cand am ramas fara ultima consola ca incepusera sa fie probleme la cumparaturi.Am nevoie sa pot cumpara de pe live!Indrumati-ma cu pasii importanti.

    Multumesc mult!

  18. #11358 SP
    Junior Member gryg's Avatar
    Am si eu o intrebare vreu sa achizitionez un XBOX 360 HDD 250GB poate fi modat ??? daca da ce pret ? Multumesc


  19. #11359 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bai, de unde tot rasariti,fratele meu?
    1. Va e atat de lene sa cititi nu cateva pagini mai in urma, ci DOAR CATEVA POSTURI!
    2. Am si eu o intrebare pt voi: Daca imi iau un brad de Craciun acum, se impodobeste si singur? Daca iimi iau o masina, benzina pot sa o iau gratis? Daca imi iau un televizor HD, cablul mai trebuie sa-l platesc?
    3. Nu, nu merge modat xbox 360 HDD 250GB. Vezi pe siteul sora, acolo poate merge.

  20. #11360 SP
    Junior Member gryg's Avatar
    Prietene nu le am cu consolele iar mai in urma cu cateva pagini nu am apucat sa citesc. De aia e forum si de aia e si titlul pune o intrebare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts