Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 788 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 352 752 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5021 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    A cumparat cineva de pe shopto cu paypal, alegand alta adresa?
    Am facut ieri o comanda, am platit cu paypal, am ales adresa unui prieten si am primit confirmarea pe mail, iar la delivery adress aparea numele meu si adresa lui!
    Si in felul asta nu o sa il pot ridica de la posta, nici eu si nici prietenul meu.Probabil va fi trimis in Anglia si retrimis la mine apoi (la o alta adresa), desigur pe banii mei!

    Le-am trimis un mail cu privire la asta si astept raspuns, dar mi-e ca se trimite coletul pana sa-mi raspunda ei.
    Asa mi s-a intamplat in trecut cu un produs de la akihabara.jp, de ce mama naibii nu trimit EXACT la adresa si numele pus de mine pt delivery si combina ei cele 2 campuri???!!

    comanda oricum o sa plece azi. incearca sa vb cu ei pe live chat daca deja ai trimis mail. daca adresa a2a ai bagat-o pe contul shopto, asa o ia. din paypal nu am incercat pe alt nume din pacate. daca apuca sa trimita asa prietenul poate merge la posta sa ridice (asta daca nu vine ca la mine acasa) poate spune ca au gresit aia numele ca idiotii, ca doar se vede adresa completa

  2. #5022 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mane, adresa am bagat-o pe paypal, pentru ca shopto nu permite schimbarea NUMELUI, ci doar a adresei.
    De pe Hut am luat de 4-5 ori asa, fara nici o problema...

  3. #5023 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Exista vreo diferenta calitativa a imaginii intre conectarea consolei cu cablu VGA si cablu HDMI ?

  4. #5024 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Exista vreo diferenta calitativa a imaginii intre conectarea consolei cu cablu VGA si cablu HDMI ?
    Da, HDMI fiind semnal digital se comporta mai bine decat VGA, care este semnal analog. Ai o mai buna separatie a culorilor.

  5. #5025 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Da, HDMI fiind semnal digital se comporta mai bine decat VGA, care este semnal analog. Ai o mai buna separatie a culorilor.
    ..doar in completarea spuselor lui Grey: mai buna separare se traduce in culori mai saturate, mai naturale, plaja de nuante intermediare apare a fi mai ampla iar aceasta diferenta apare a mai pregnant cu cat creste calitatea monitorului/ tv-ului.

  6. #5026 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    ma refer la vizionat filme prin media dupa pc.

  7. #5027 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    update am primit de ieri

    radio nu merge
    Attached Images Attached Images live-preview.jpg

  8. #5028 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu merge in preview acum, sau nu merge ca ai IP de RO?

  9. #5029 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Nu merge in preview acum, sau nu merge ca ai IP de RO?
    ...am c�țiva �n listă care ascultă Last FM. Sunt străini.

  10. #5030 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    clar din cauza ip-ului

  11. #5031 SP
    Junior Member willie's Avatar

    E 65 error code

    Salut.
    Am un xbox360 cu error code E 65.
    Tre schimbat drive-ul, dar nu am orig.bin si nici key-ul.
    Stie cineva unde poate cineva sa citeasca key-ul de pe placa de baza a boxului?
    Pt. ca stiu ca la service se poate realiza.
    Sau stie cineva un service unde se poate realiza citirea key-ului din placa de baza?

  12. #5032 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-xbox-360-wii/

    cel mai indicat sa vorbesti cu Donely

    cheers

  13. #5033 SP
    Junior Member willie's Avatar
    Daca te rog poti sa-mi dai datele de contact, ca sa vorbesc cu Donely?
    Ms. frumos.

  14. #5034 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    era suficient sa dai click pe linkul pus de mine si la finalul postului gaseai datele lui

    asta ca sa nu postam peste tot (ai acolo si YM si nr de mobil tot ce trebuie )

  15. #5035 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by willie View Post
    Salut.
    Am un xbox360 cu error code E 65.
    Tre schimbat drive-ul, dar nu am orig.bin si nici key-ul.
    Stie cineva unde poate cineva sa citeasca key-ul de pe placa de baza a boxului?
    Pt. ca stiu ca la service se poate realiza.
    Sau stie cineva un service unde se poate realiza citirea key-ului din placa de baza?
    Daca nu ai key-ul salvat ura si la gara. Service in Romania nu gasesti ca sa iti faca ce vrei tu.

  16. #5036 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Consola nu-mi mai vede un controller, nici pe player 1 nici pe player 2.
    Ii dau sa se sincronizeze, dar nimic...
    Stie cineva ce are, se poate repara, etc?

  17. #5037 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    hai ca mai e putin si nici nu o sa mai putem intra pe Live din cauza IP-ului...bine, nu ca m-as fi asteptam sa functioneze dar ar fi fost o chestie draguta, mai ales pentru cei care au consola legata la un sistem ca lumea.

  18. #5038 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    incearca sa scoti bateria man. sau cu un cablu de incarcare. alte idei nu mai am

    cheers

  19. #5039 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�n loc să-și dezvolte rețeaua și �n alte țări (sau...și �n restul tărilor), ei mai bine se lipsesc...și limitează.

    Acum �ncepe/se dezvoltă ERA DLC-urilor (eu unul de ador și le-am adorat �ncă din prima zi). Nu mai merge vechea poveste: ei nu vin la noi �n țară din cauza pirateriei...bla, bla, bla + sida. Nu mai au nicio scuză...

    Oriunde se piratează...totul ține de cultura de gamer. Mă rog...asta-i altă poveste.

    DLC-urile se v�nd (am zis v�nd, nu piratează) ca p�inea caldă...�n orice colț de țară. Ce mai așteaptă...nu știu.

    ---------- Post added 28-10-2009 at 12:10 PM ----------

    ...tocmai mi-a făcut update. Nu văd nicio schimbare. Unde-s meniurile noi? lol

  20. #5040 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    incearca sa scoti bateria man. sau cu un cablu de incarcare. alte idei nu mai am

    cheers
    Mane, pun ACEEASI baterie pe celalalt controller si merge perfect.
    Il am in garantie doar ca firma (IDshop/IDSoft) se pare ca nu mai exista, site-uri nu mai au.Nu stiu ce sa fac, hmm..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts