Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 329 of 788 FirstFirst ... 229 279 319 327 328 329 330 331 339 379 429 ... LastLast
Results 6,561 to 6,580 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6561 SP
    Manager paul's Avatar
    Sau are dev kit, caz in care poate se poate pune HDD mai mare.

  2. #6562 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Honord ar fi doua variante .....

    1. Castile sunt stricate ...
    sau
    2. Apesi butonu de xbox , te duci la settings -> Preferences -> Voice , dupa care ai acolo niste setari (ai grija sa fie volumul la maxim si sa nu fie pe Mute)

    Daca nici asa nu merge , poate te ajuta altcineva !!! Bafta

  3. #6563 SP
    Junior Member Coslemans's Avatar
    Salut ...as avea si eu o intrebare.Am o consola Xbox 360 modata cu firmewire 1.6 ..cu Dvd-rom Lite-on ...si as dori sa intru pe xbox live.Dar din cauza acestor banari nu pot pt ca cum ati spus si mai sus voi fi banat instantaneu.Si as dori sa imi lun Lite Touch ..insa problema este ca eu deja m-am conectat la xbox live.
    Am niste prieteni care mi-au spus ca daca incerc sa scot firmewire de pe consola o sa-mi dea un fel de eroare:"e64".Dar ar fi doua probleme :
    1).Nu stiu cum sa scot firmewire .
    2).Nu stiu care mi-ar fi sansele ca sa mi-o primeasca la garantie.
    P.S.:Garantia nu a expirat.
    Cine ma poate lamuri si ajuta va rog frumos dati-mi un PM.

  4. #6564 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    You can have 2 devices connected to the console at a time, enabling up to 32GB of simultaneous storage.
    ...haha...a uitat că 360-ul are TREI porturi USB, deci 48GB.

  5. #6565 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De fapt poti doar doua simultan, chiar daca are 3 porturi.

  6. #6566 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    de ce ai mai modat-o daca vrei sa intri pe net?

    ask Donely daca te poate ajuta

    ---------- Post added 27-03-2010 at 07:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by stanzor View Post
    de aia am intrebat ca urmeaza sa primesc o consola xbox 360 noua(jasper) modata cu ixtreme lt, am camandat-o de la blk, el mi-a zis ca daca intru pe live cu consola fara sa am dvd inauntru nu ma baneaza(presupun ca ,cu unul scris)
    pai in functie de ce iti spune si ce patesti, te duci si i-o pui in brate

    ps: dc le modati fratilor daca vreti sa intrati pe live? nu inteleg

  7. #6567 SP
    Junior Member DonDodoCorleone's Avatar
    Imi puteti spune si mie niste jocuri pe XBOX pentru fete? Ceva gen Barbie, Polypocket etc.

  8. #6568 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cum am vazut mai sus, pentru HDD mai mare pe Xbox 360 aveti nevoie de o versiune ce suporta modarea Jtag. Suporta orice hardisk pe SATA de 2,5". Eu am testat de 160 Gb, 320 si 500. M-am oprit la un Seagate de 320 Gb, 7200 rpm si 16 Mb cache (care chiar face diferenta in loading). Pot spune ca am tetat cam 4-6 modele din fiecare capacitate de mai sus, toate fiind recunoscute.

  9. #6569 SP
    Junior Member Coslemans's Avatar
    Quote Originally Posted by [I
    BoDoPSX[/I]]de ce ai mai modat-o daca vrei sa intri pe net?

    ask Donely daca te poate ajuta


    Pt ca atunci cand am modato eu adika pe 29 iulie 2009 nu se banau console .. si am inteles ca daca m-am conectat deja la xbox live degeaba fac Update la LT pt ca tot iau ban

  10. #6570 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare...o intrebare cum fac si eu un demo de xbox360.?

    Mai precis Splinter Cell ?

    Multumesc anticipat!

  11. #6571 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cum adica cum "faci" un demo?

  12. #6572 SP
    Member vTGS's Avatar
    FREE XBOX LIVE 2 DAY TRIALS


    https://xbox.promo.eprize.com/tokenb...d=stimuluspack

    PROMO CODE: mapathy


    Am incercat si inca merge, insa eu nu mai am xbox deci....codul pe care l-am primit eu:

    CCWPH-DYTB3-48JFD-4VBX9-JCGG3 si cei care au dynamic ip pot incerca de mai multe ori

  13. #6573 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by vTGS View Post
    FREE XBOX LIVE 2 DAY TRIALS


    https://xbox.promo.eprize.com/tokenb...d=stimuluspack

    PROMO CODE: mapathy


    Am incercat si inca merge, insa eu nu mai am xbox deci....codul pe care l-am primit eu:

    CCWPH-DYTB3-48JFD-4VBX9-JCGG3 si cei care au dynamic ip pot incerca de mai multe ori
    ...
    Free gift offer available only while supplies last, to U.S. residents, 18 yrs+. Limit one (1) of each free gift per person. See Xbox.com | Xbox LIVE for Xbox LIVE terms of use and system requirements. Free 2-day Gold trial offer is valid only for new Xbox LIVE� Gold Memberships (current Gold members not eligible). At the end of your 2-day trial period, your membership will default to the FREE Xbox LIVE Membership, unless you elect to extend your Xbox LIVE Gold Membership. * Offer not combinable with other Microsoft offers or rebates.

  14. #6574 SP
    Member vTGS's Avatar
    pai cei cu cont de US pot primi nu?

  15. #6575 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Cum adica cum "faci" un demo?
    ...se referă la cum �l pui pe un DVD

  16. #6576 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Salut,as avea si eu doua intrebari(doresc sa-mi raspunda cineva experimentat,care sa stie cu adevarat despre ce este vorba,,nu orisicine):
    1.Am un X360 modat, din cate imi aduc aminte cu fw 1.51(sau 1.50),oricum,la jocurile mai noi folosesc Activate ISO ca sa mearga.Am inteles ca pe 6 aprilie o sa apara un nou update din partea celor de la Microsoft care sa permita recunoasterea memoriilor USB.Credeti ca as putea fi banat daca as face update-ul?
    2.Cat spatiu ocupa Gta 4 instalat pe hard??Va rog spuneti-mi cu exactitate?Ms

  17. #6577 SP
    Junior Member geeny81's Avatar

    casti gaming

    Am observat ca majoritata (daca nu toti) jucatorii buni de FPS de pe XBL folosesc casti de gaming, fie turtle beach, astro, etc.
    Intrebarea mea e, de unde pot lua si eu casti de gaming compatibile XB360? Am gasit pe amazon, dar nu prea am incredere ca imi va ajunge marfa.
    Voi ce experienta aveti pe acest topic? Cunoasteti o sursa buna?

    Merci,
    Gigi

  18. #6578 SP
    Banned Mario's Avatar
    De pe amazon nu ar trebui sa-ti fie frica,eu zic ca e 100% sigur,uitete de la sellerul care iei ce trader rrating are.

  19. #6579 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Poi singurele casti compatibile cu 360 sunt cele de Xbox360
    Poti gasi foarte usor acele casti aici pe forum la Webpredator sau poate daca gasesti pe aria Bazar
    De asemenea te poate ajuta BoDoPSX care faciliteaza orice comanda de pe site-urile de shopping gen eBay , Amazon , etc.

    Bafta !!!

  20. #6580 SP
    Junior Member ARTillery's Avatar
    @geeny81 daca vrei ceva ieftin si ai suficienta rabdare incearca de aici DealExtreme: Xbox Accessories (Page 1)
    nu vad de ce nu ai incredere de pe amazon, eu am luat xbox din US de pe amazon platind de acasa cu cardul , nu a fost nici o problema iar serviciul lor de transport este grozav, iti spune si cine a semnat pentru pachet si unde l-a depozitat lol (in cazul meu), dar poti apela la Robert Dinu si iti aduce el, gasesti stiky la bazar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts