Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 328 of 788 FirstFirst ... 228 278 318 326 327 328 329 330 338 378 428 ... LastLast
Results 6,541 to 6,560 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6541 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...și limita de prieteni tot la 100 a rămas. Incredibil.
    iti fac in ciuda man

  2. #6542 SP
    Member PayPerView's Avatar

    Am pierdut cablul asta..

    Daca stie cineva unde pot sa gasesc cablul asta ... pe al meu l-am pierdut si nu mai am cum sa folosesc controller-ul.
    Attached Images Attached Images yhst-37444749384866_2099_214315017.jpg

  3. #6543 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Probleme Sonor

    Am pus ieri in consola NFS S si dupa ce am jucat cam 1 ora mi-a murit sonorul brusc ... ca si cum ai da mute din telecomanda la TV. Legatura intre xbox360 si TV (LCD) este pe HDMI. Am bagat un alt joc MW2 si tot nu si-a revenit sonorul. Am restartat si sonorul a revenit. Ati mai patit asa ceva? Aveti idee de la ce poate fi. Nu am mai bagat NFS-ul inapoi .....

  4. #6544 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Daca la un xbox 360 i se duce blocul optic (adica orice disc pui in el, nu mai face nimic), si am inca garantie la el. Ce se va intampla? Mi-l schimba? Sau il repara?

    Acuma a crapat si al-2-lea Xbox....si vreau sa stiu ce pot face...

    Am uitat sa precizez ca am cumparat consola de la Media Galaxy

  5. #6545 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Se schimba. Sa nu accepti vrajeala ieftina cu reparatul. MS nu accepta ca altii sa le repare consolele.
    Eu am avut o problema cu dvd-ul si mi-a fost schimbata.

  6. #6546 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Se schimba. Sa nu accepti vrajeala ieftina cu reparatul. MS nu accepta ca altii sa le repare consolele.
    Eu am avut o problema cu dvd-ul si mi-a fost schimbata.
    Perfect man! Mersi mult pentru raspuns, si nu o sa accept repararea, ori una noua, ori bani inapoi....pentru ca consola care mi-au dato cand a crapat prima, a fost cea care era pe stand...deci..

    ---------- Post added 26-03-2010 at 04:31 PM ----------

    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ghejan/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]Si-a revenit consola... Deci nu e "moarta", dar nici mult nu cred ca mai are...

    ---------- Post added 26-03-2010 at 04:33 PM ----------

    Imi cer ca postez din nou, dar nu inteleg ce am facut gresit la ultimul post...de ce a aparut "[IMG]file:/....." inainte de ce am zis eu? Eu nu am incercat sa pun nici o poza sau ceva de genu...

  7. #6547 SP
    Banned Mario's Avatar
    Exista vreo alternativa la FragFX ptr. Xbox360?

  8. #6548 SP
    Senior Member Khan's Avatar

  9. #6549 SP
    Member stanzor's Avatar
    sal la toate lumea. Am si eu o intrebare: Daca am consola modata shi vreau sa imi cumpar de exemplu forza motorsport 3 original shi sa imi fac cont de xbox live, pot fi banat ca am consola modata?

  10. #6550 SP
    Member haimi708's Avatar
    Quote Originally Posted by stanzor View Post
    sal la toate lumea. Am si eu o intrebare: Daca am consola modata shi vreau sa imi cumpar de exemplu forza motorsport 3 original shi sa imi fac cont de xbox live, pot fi banat ca am consola modata?
    Da, chiar daca pe LIVE intri cu joc original tot te baneaza MS (doar sa-ti pui iExtreme LT si atunci esti deocamdata safe).

  11. #6551 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    conectand xbox-ul la monitor cum voi avea sunet ? este un cablu special pentru sunet ?

  12. #6552 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    E destul de complicat daca monitorul nu are boxe ..... Iti trebe un cablu HDMI special cu iesire audio separata , care va veni bagata intr-un transformator (de ex.: o combina) .... Cel putin asa procedez eu
    Bafta

  13. #6553 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by stanzor View Post
    sal la toate lumea. Am si eu o intrebare: Daca am consola modata shi vreau sa imi cumpar de exemplu forza motorsport 3 original shi sa imi fac cont de xbox live, pot fi banat ca am consola modata?
    Yes.

  14. #6554 SP
    Member stanzor's Avatar
    de aia am intrebat ca urmeaza sa primesc o consola xbox 360 noua(jasper) modata cu ixtreme lt, am camandat-o de la blk, el mi-a zis ca daca intru pe live cu consola fara sa am dvd inauntru nu ma baneaza(presupun ca ,cu unul scris)

  15. #6555 SP
    Member haimi708's Avatar
    LT este safe pt LIVE deocamdata (nu conteaza de care DVD-uri ai in consola). Ce va fi mai tarziu ... nu se stie. Deocamdata e OK.

  16. #6556 SP
    Member stanzor's Avatar
    ms haimi708

    ---------- Post added 26-03-2010 at 11:07 PM ----------

    am vazut pe youtube ca potzi sa inlocuesti hdd vechi de la xbox 360 cu unul mai mare adica de la 20 giga la 250 gb de exemplu, tre buie sa am neaparatu un hdd de xbox adica daca cumpar o carcasa de xbox nu e bine???

    ---------- Post added 26-03-2010 at 11:10 PM ----------

    sau bag hdd nou in carcasa, il conectez la xbox shi merge??

  17. #6557 SP
    Member haimi708's Avatar
    Quote Originally Posted by stanzor View Post
    ms haimi708

    ---------- Post added 26-03-2010 at 11:07 PM ----------

    am vazut pe youtube ca potzi sa inlocuesti hdd vechi de la xbox 360 cu unul mai mare adica de la 20 giga la 250 gb de exemplu, tre buie sa am neaparatu un hdd de xbox adica daca cumpar o carcasa de xbox nu e bine???

    ---------- Post added 26-03-2010 at 11:10 PM ----------

    sau bag hdd nou in carcasa, il conectez la xbox shi merge??

    Nu, iti trebuie neaparat de XBOX 360 . Daca nu, ai nevoie de un anumit model de HDD de 2,5 inch, SATA, de la Westen Digital un anumit model (cauta pe google exact modelul - se gasesc f.greu). Altceva nu merge pe consolele XBOX 360 normale (HDD normale SATA merg doar pe consolele ce au JTAG).

  18. #6558 SP
    Member stanzor's Avatar
    aha, ms

  19. #6559 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    cum mai uitam pe pozele cu stikul tovarasului nelson am zarit urmatoarea poza.stiam ca cel mai mare hard la xbox este de 250.si el mai are 293 gb free.din cate i'mi dau eu seama are un hard home made.ar trebui banat pe live
    major-nelson.jpg

  20. #6560 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Am si eu un HeadSet cu fir care face legatura cu controller-ul , dar din pacate nu aud absolut nimic si nici ca ma lasa sa vorbesc cu cineva in multiplayer .. ce trebuie sa fac? am tot dat volumul tare si incet si tot nimic..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts