Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 378 of 788 FirstFirst ... 278 328 368 376 377 378 379 380 388 428 478 ... LastLast
Results 7,541 to 7,560 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7541 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    foarte tare

  2. #7542 SP
    Member haimi708's Avatar
    Nu.

  3. #7543 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    niste condoms ceva?

  4. #7544 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cred ca te referi la eticheta care arata precum "condom wrapper"

  5. #7545 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ce maniaci, sint in stare sa faca orice astia pentru reclama.

  6. #7546 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #7547 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Avantajul magazinului, am dat doar 4 usd pe el

  8. #7548 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Avantajul magazinului, am dat doar 4 usd pe el
    Vezi sa nu iti dea RROD ... ce ai acolo ... stii tu

  9. #7549 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    You are a pervert

  10. #7550 SP
    Member stanzor's Avatar
    buna seara !! am o mica mare problema. Vreau sa imi cumpar niste microsoft points, dar cardul meu este respins, imi spune "Your credit card could not be authorized. Please contact your credit card provider, or enter a different credit card." altcumva se poate cumpara in afara de card???? adica prin sms ???

  11. #7551 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Poti cumpara de pe eBay sau de pe Gamepointsnow la preturi bune. Plata se efectueaza prin Google Checkout sau PayPal, in cazul eBay.

  12. #7552 SP
    Member stanzor's Avatar
    k thks m8

  13. #7553 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Rezolvare

    Quote Originally Posted by stanzor View Post
    buna seara !! am o mica mare problema. Vreau sa imi cumpar niste microsoft points, dar cardul meu este respins, imi spune "Your credit card could not be authorized. Please contact your credit card provider, or enter a different credit card." altcumva se poate cumpara in afara de card???? adica prin sms ???
    Am avut si eu aceeasi problema ca si tine. Trebuie sa ajungi la banca care ti-a emis cardul (la mine era Transilvania) si sa faci o cerere prin care autorizezi platile pe internet din contul tau prin intermediul cardului tau (ideal ar fi sa fie de CREDIT - cardul). Eu am facut niste limitari de genul maxim 50 Euro/zi si maxim 500 Euro/luna.

    Bafta si spor la joaca.

  14. #7554 SP
    Junior Member donbacau's Avatar

    Question consola xbox?

    sunt interesat sa achizitionez un xbox 360 versiunea elite. Pentru ca nu prea am chef de RROD sau alte defectiuni va rog sa-mi spuneti cam care ar trebui sa fie caracteristicile lui (data de fabricatie, model)?
    ca exemplu ce parere aveti despre:
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...box-360-elite/
    ?
    Multumesc anticipat

  15. #7555 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Teoretic X360 "Slim" este cel mai fiabil model, asta teoretic pentru ca e aparut de putin timp si nu se stie daca are probleme majore. Jasper este ultima revizie aparuta ( inainte de Slim), deci este si cea mai fiabila. Data la care a fost fabricat nu are importanta, mai importanta este garantia.

  16. #7556 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    vai de mama lor de tampiti

    daca bag cablul de hdmi in consola nu merge scos sunetul decat pe optical spre home cinema... nu merge si pe cabluri normale...
    e facut cablul astfel incat sa nu mearga compozit daca bagi hdmi...

    no comment. micro****.

  17. #7557 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Poti scoate carcasa de la cablul standard, este facuta special atat de mare - desi nu are nici un folos. Cauta pe Youtube un tutorial.

  18. #7558 SP
    Junior Member mgeez's Avatar
    este vreo diferenta la calitatea imaginii intre un cablu HDMI de peste 100 ron si unul la 20-30 ron??

  19. #7559 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mgeez View Post
    este vreo diferenta la calitatea imaginii intre un cablu HDMI de peste 100 ron si unul la 20-30 ron??
    Teoretic nu: fiind semnal digital, fie vezi/auzi perfect, fie nu vezi/auzi nimic. Din pacate, unul mai ieftin este ecranat mai slab, are mufe mai proaste, etc... deci ai sanse mai mari de probleme cu unul cheap.

  20. #7560 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    vai de mama lor de tampiti

    daca bag cablul de hdmi in consola nu merge scos sunetul decat pe optical spre home cinema... nu merge si pe cabluri normale...
    e facut cablul astfel incat sa nu mearga compozit daca bagi hdmi...

    no comment. micro****.
    Nu l-au facut asa pentru ca-s tampiti. Nici pentru a-si vinde dongle-ul (adaptorul). Ci pentru a impiedica pe niste super electronisti (printre care si cei din tot felul de tutoriale) de a-si conecta simultan consola la doua tipuri de intrari video si a suprasolicita cipul responsabil cu a) transmisia digitala a semnalului si b) cel responsabil cu conversia in RGB, care sunt unul si acelasi chipset. Bineinteles, daca vei conecta acea mufa DOAR pentru a avea sunet analogic separat de hdmi, nu este nicio problema, de asta au si facut acel adaptor. Dar daca ar fi lasat spatiu pt ca fiecare sa faca ce vrea...

    Sigur ca ar fi putut exista un micro-management gestionat software ca la PS 3 ("cum vrei imaginea? Prin hdmi? Ok, si sunetul pe unde-l vrei?") dar asta probabil ar fi crescut pretul. Sau pur si simplu nu le-a dat prin cap.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts