Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 39 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 777

Thread: Kinect (Project Natal)

  1. #41 SP
    Manager paul's Avatar
    Primul lucru la care m-am gandit cand am vazut videoul cu Natal si baiatul ala ce se juca cu skateboardul e la ce iti mai trebuie Tony Hawk RIDE ? Se pare ca trebuie:


    �We actually tried to get [Tony Hawk Ride] running with a camera, but it wasn�t accurate enough. Plus you can�t really do ollies, grabs and flips when you�re just standing on nothing.�


    MTV Multiplayer Tony Hawk Not Worried About Project Natal

  2. #42 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    TH Ride nu trebuie nimanui pt. simplul motiv ca exista seria skate . Oricum, TH mai nou se prezinta "pro skater and CEO", ceea ce tocmai la bitch-efiat in ochii mei .

  3. #43 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Daca au facut Natal-ul , de ce mai fac controllerul ala de plastic pentru skate?

  4. #44 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    1. Controller-ul lui TH nu e pt. skate (seria), e pt. jocul lui;

    2. TH trebuie sa faca si el niste banuti;

    3. Controller-ul pt. Ride nu e facut de M$, Natal e alta mancare de peste.

  5. #45 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Controllerul ala va iesi toamna asta in timp ce pentru Natal mai asteptam un an jumate.

  6. #46 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Controllerul ala va iesi toamna asta in timp ce pentru Natal mai asteptam un an jumate.
    si pe langa asta, poate cine are jocul nu vrea sa-si ia natal pentru unul sau doar cateva jocuri. si asa cumpara controllerul si gata.

  7. #47 SP
    Member obidan's Avatar
    Natal va fi un soft care va folosi camera deja existenta MS sau va fi un nou tip de camera + soft?
    Oricum, am fost impresionat de Milo, we want Milo : The Video Game!

  8. #48 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Natal va fi un soft care va folosi camera deja existenta MS sau va fi un nou tip de camera + soft?
    Oricum, am fost impresionat de Milo, we want Milo : The Video Game!
    Asta este Natal.
    Attached Images Attached Images natal.jpg

  9. #49 SP
    Banned Mario's Avatar
    auziti stati linistiti nu va fi asesa de complexa tehnologia pe cat pare in trailere de exemplu uitativa la wii ,cum pare in trailer ca faci tu totul dar,cel putin asea pare la tenis,dar in realitate trebuie sa misti moteul 4 5 cm si face o misca de 1 m in trailer,natal va fi acelasi lucru,nimic nou fata de wii,chestia noua va fi ca nu vor mai fi controlere ATAT ,desi nici asta nu cred,in orice caz poate fi doar o lovitura falsa ,in momentu de fata microsoft e moarta dupa bani,daca ce sa prezentat la E3 nu va aparea niciodata?Sunt sanse FOARTE mari ptr. ca lumea isi va cumpara x360 si va astepta ,si uitativa la urmatoarcea chestie ,deci in traileru de la natal e faza cu skateboardu el pune mana pe skateboard de ce in joc nu apar mainile,doar na vazut prin maini ce fel de vopsea e acolo,nu?Si urmatoarea chestie de exeplu daca sta cineva in spatele tau si va da cu mainile sau ceva ?natal va lua acea miscare ,desigur.Asta e cam tot ce cred ca va fi.

  10. #50 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Punctuatia ajuta, de obicei, daca intentionezi ca lumea sa inteleaga ce vrei sa scrii (chit ca firul gandirii poate fi incoerent). Nu-i ashea?

  11. #51 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Iti multumesc ca mi-ai oferit ocazia sa trebuiasca sa recitesc de doua, trei ori ceea ce ai scris ca sa inteleg ceva.

  12. #52 SP
    Banned Mario's Avatar
    in fine nu mai bag in seama pe nimeni ca am vazut ca pe forumu asta unii admini is cam tarani ca sa zic asa si daca lor nu le convine dau ban degeaba ,asea ca numai comentez,nai voie sa ai o parere diferita

  13. #53 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    "ca sa zic asea" tu esti cam prost
    si eu am facut al 1700-lea post

    Imi cer scuze pt injurie dar altfel nu-mi iesea rima Sper sa-mi fie inteles gestu

  14. #54 SP
    Banned Mario's Avatar
    ca sa zic ASEA tu esti cam no-life si ai 1700 post ma intelegi mai bine decat sa suferi pe forum dute si demonstrazati duritatea afara,aaa dar am uitat cum sunt astia pe forumuri,sunt foarte smecheri si cand ii vad in viata reala sunt niste copii dinaia plapanzi cu 4 ochi,care nu comenteaza la nimeni si al nimic,haide ca nu vreau sa ma cert cu nimeni,ducetiva si faceti ceva nu stati pe forum sa comentati la alti,fati o pasiune joaca baschet,dute la box iti vei dezvolta foarte mult personalitatea

  15. #55 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    ca sa zic ASEA tu esti cam no-life si ai 1700 post ma intelegi mai bine decat sa suferi pe forum dute si demonstrazati duritatea afara,aaa dar am uitat cum sunt astia pe forumuri,sunt foarte smecheri si cand ii vad in viata reala sunt niste copii dinaia plapanzi cu 4 ochi,care nu comenteaza la nimeni si al nimic,haide ca nu vreau sa ma cert cu nimeni,ducetiva si faceti ceva nu stati pe forum sa comentati la alti,fati o pasiune joaca baschet,dute la box iti vei dezvolta foarte mult personalitatea
    ca sa zic asea demonstrazati ducetiva fati etc etc.. Parca tu erai ala cu topicul cu "Hai sa vorbim romaneste"...

  16. #56 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Ca sa zic Asea si eu, linesteste-te putin, nu trebuie sa sari asa ca ars ca nu suntem pe camp. Toata lumea incearca aici sa isi expuna parerea intr-un mod civilizat si da, au dreptate, uneori e nevoie si de punctuatie pentru a te face inteles

  17. #57 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  18. #58 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Interesant articolul ala, pacat ca de la primul glitch pe care il prezinta el, este pe langa. El spune acolo ca este pentru prima oara cand Claire se vede cu Milo, dar de fapt ea spune ca este pentru prima oara cand mii de oameni il vad pe Milo.

    Cum spunea si nenea Mario mai sus. Natal este o balarie ordinara, ceva asemanator cu ce ofera Wii, deci nu merita interesul. Acum vedem ca de fapt MS a venit cu fals in videos si cuvinte, ashea ca da-i in balarii cu Natal-ul lor cu tot.

  19. #59 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    uhm...nu are rost sa va certati...mai e timp pana la "Release"
    Culmea Natal : Sa fii asa urat incat sa iti dea RROD xboxu cand apari in obiectiv!
    (creatie proprie!-gandita in timpul unei discutii cu DW aseara)

  20. #60 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    ca sa zic ASEA tu esti cam no-life si ai 1700 post ma intelegi mai bine decat sa suferi pe forum dute si demonstrazati duritatea afara,aaa dar am uitat cum sunt astia pe forumuri,sunt foarte smecheri si cand ii vad in viata reala sunt niste copii dinaia plapanzi cu 4 ochi,care nu comenteaza la nimeni si al nimic,haide ca nu vreau sa ma cert cu nimeni,ducetiva si faceti ceva nu stati pe forum sa comentati la alti,fati o pasiune joaca baschet,dute la box iti vei dezvolta foarte mult personalitatea
    1. Esti pe un forum de gaming
    2. Ce problema ai tu cu persoanele care poarta ochelari?
    3. Gtfo

    Cat despre articolul ala, the first ,,flaw'' is not true, al 2-lea poate fi doar un glitch in soft or something ( avand in vedere ca poate programul inca nu poate detecta atat de bine distanta)
    Si al 3-lea was nitpicking, cum au spus si ei, de asemenea, daca Milo spunea ,, Look, a fish!'' putea fi un argument clar ca e faked si acted prezentarea, asa ca poate milo nu a putut sa distinga forma si nu a fost fake, ci doar o promisiune a lui molyneux ca asa va face.
    Ma intreb totusi daca il injuri pe Milo, ce se intampla?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 39 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  2. Natal se lanseaza in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-05-2010, 21:49
  3. Replies: 25 Last Post: 27-03-2010, 18:37
  4. Cercetari pentru Natal 2 By zNowkid in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 22-03-2010, 21:27
  5. Zvon: detalii despre lansarea Project Natal By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 17-11-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts