Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 39 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 777

Thread: Kinect (Project Natal)

  1. #81 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Cam...innapropiate....dar...oare se vor face si "adult only" games?...ya' know :-" .... grope , slap , smack , "reclamele Fontene" :-"
    Si apoi natal va deveni chiar popular chiar si printre non-gamers

  2. #82 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu il vad mai mult ca pe o jucarie, interactiv ce-i drept, dar prostesc si copilaresc. Un pas inainte pentru tehnologie, un pas inapoi pentru gamers.

  3. #83 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    True... true..

    De aia au prezentat un demo cu Burnout Paradise si nu unul cu prostia aia de kart game care va fi moca, ca sa atraga non-gamers. Everything makes sense now.

  4. #84 SP
    Member Mindscrewy's Avatar
    Pe mine m-a lasat unpic curios faza cu scanatul placi de skate, pe care avea pusa o palma intreaga aproape si daca nu ar fi asta cum recunoaste camera fix marginile obiectului asa de perfect si nu si alte obiecte din raza vizuala.

  5. #85 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, asta e tehnologia . Recunoaste ce-i dai tu sa scaneze, nu veiozele din jur.

  6. #86 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Tocmai, adica daca te scaneaza pe tine si iti stie pozitia, tu cand ii spui scan el stie sa scaneze ce tu detii deja. Oricum, multe din trailerul ala mi se par concepte.
    De exemplu faza cu tipa care probeaza rochia aia, mi se pare ca e prea avansata tehnologic. M-ar mira sa avem asa ceva in Natal la lansare.

  7. #87 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, nu stiu, chiar daca face doar cateva dintre lucrurile pe care le-a aratat (ok, sa zicem minus faza cu scanatul skate-ului ) si tot va fi o interfata super avansata. Se pot aduce imbunatatiri pe parcurs, nu?

    Si, oricum, poate asta este tehnologia care va duce la interfete gen Minority Report (stiu, Spielberg, laugh it up ), no keyboard, no mouse, no monitor... Ar fi foarte tare, nu?

  8. #88 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    Tehnologia mi se pare faina.

    Dar din pacate, va fi limitata. Nu poti juca actionuri (gen Devil May Cry) cu asta. Sau cel putin, nu in stadiul curent (daca nu cumva esti super atlet si poti sa faci un backflip dublu si sa aterizezi cu sabia intr-unu lol).

    Bineinteles ca mai sunt genuri de jocuri care nu se vor putea juca, dar cele cateva care vor fi gandite pt Natal au posibilitatea sa fie foarte faine sau foarte dezamagitoare.

  9. #89 SP
    Banned Mario's Avatar
    au incercat sa faca tony hawk ride,dar cei de la tony hawk au zis ca era imposibil sa faca jocul bazat pe natal,deoare ce era cam greu sa faci un ollie etc

  10. #90 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Oare sunt singurul care au observat ca cei care au folosit Project Natal cu Paint (sau cum ii zice ) au trait in jungla pe langa elefanti?...adica...numa' elefanti puteau sa picteze??

  11. #91 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    au incercat sa faca tony hawk ride,dar cei de la tony hawk au zis ca era imposibil sa faca jocul bazat pe natal,deoare ce era cam greu sa faci un ollie etc
    Ollie ca ollie, da ce fac aia p'acolo triple kick flip pop shove it cure all diseases lol

  12. #92 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  13. #93 SP
    Junior Member Boggdan's Avatar
    va fi lansat in 2010 si va tine pana in 2015 minim ( in 2015 probabil va aparea alta consola ) .

  14. #94 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Alt marketing


  15. #95 SP

  16. #96 SP
    Manager paul's Avatar

  17. #97 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post

    Ce caterica

  18. #98 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Natal Xbox 360 in 2010 rumor is back on

    Natal Xbox 360 in 2010 rumor is back on

  19. #99 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    sincer, mie in prima faza recunosc k mi-a placut mai mult controllerul de la sony,acum stiu si dc .... datorita demo-ului cu sword-fightingul ... dar dupa, am inceput sa realizez potentialul acestui Natal si este incredibil, pur si simplu va oferi studiourilor extrem de multe posibilitati in plus.....ganditi-va la un action-rpg , jucat cu asa ceva .... awesome !!

  20. #100 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    MIE nu o sa imi placa deloc. Plus ca o noua consola e MULT prea devreme in 2010

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 39 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  2. Natal se lanseaza in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-05-2010, 21:49
  3. Replies: 25 Last Post: 27-03-2010, 18:37
  4. Cercetari pentru Natal 2 By zNowkid in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 22-03-2010, 21:27
  5. Zvon: detalii despre lansarea Project Natal By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 17-11-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts