Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 39 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 777

Thread: Kinect (Project Natal)

  1. #121 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Ohai abia astept sa joc Fight Night ROund 4 cu colegii pe asta, atunci sa vezi cand pierde cate unu cum se lasa cu bataie.

  2. #122 SP
    Junior Member mamutu's Avatar
    inca un acesoriu ,de 2 senzori si un tranzistor ,facut sa prosteasca lumea si uite asa devin uni miliardari

  3. #123 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    nu accesoriul e smecheria ci softul care e facut pt el.

    Daca e asa usor sa o faci pe desteptul, de ce nu ne faci tu un demo cu tehnologia?

  4. #124 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, mai are sa termine de studiat doar gramatica (pentru prezentarea PowerPoint) .

  5. #125 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pana una alta: "Project Natal continues to rack up awards for innovation faster than the Nintendo Wii circa early 2007, making its way onto Time's 50 Best Inventions of 2009 list."

  6. #126 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #127 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    O sa fie cam ciudat sa discut cu televizoru dupa parerea mea , adica la ritmul in care se misca lucrurile o sa ajungem sa dormim cu consola in pat ... (nu ca ar fi ceva rau, "i love my console")

  8. #128 SP
    Banned Ady8's Avatar
    Sper sa apara cat mai repede Project Natal ... sunt curios sa vad daca este mai bun decat Wii

  9. #129 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Ady8 View Post
    Sper sa apara cat mai repede Project Natal ... sunt curios sa vad daca este mai bun decat Wii
    Pai vezi ca asta este un obiect, nu un joc ca sa ti-l poti pune tu pe un Verbatim.

  10. #130 SP
    Banned Ady8's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pai vezi ca asta este un obiect, nu un joc ca sa ti-l poti pune tu pe un Verbatim.
    da stiu...Wii este controlat prin Wireless , iar pentru asta nu iti trebuie controller...de asta ziceam

  11. #131 SP
    Member zempty's Avatar
    Quote Originally Posted by Ady8 View Post
    da stiu...Wii este controlat prin Wireless , iar pentru asta nu iti trebuie controller...de asta ziceam


    Din cate stiu eu Wii nu este " controlat prin wireless " cum zici tu , ci prin blustoot.


    Oricum daca Natal apare la pretul care se zice ca o sa apara cred ca o sa aiba succes , mai ales ca in prezent cred ca media de varsta pt. 360 este de la 17 in sus , cand o sa apara Natal cred ca mai toti copii ar putea sa se bucure de 360 mai mult decat de Wii !

  12. #132 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Din cate stiu eu Wii nu este " controlat prin wireless " cum zici tu , ci prin blustoot.

    Ce-i aia "blustoot", frate?

  13. #133 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Bluetooth

  14. #134 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  15. #135 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Oare nu o sa-l doara mana dupa vreo ora de jucat Half-Life sa o tina in aceeasi pozitie? Si daca vreau sa ma scarpin in cap ce fac? lol

  16. #136 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Nu cred ca toate jocurile o sa fie adaptate pentru Project Natal, daca da, ar trebui refacute si scoase din nou pe piata.

  17. #137 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Nu cred ca toate jocurile o sa fie adaptate pentru Project Natal, daca da, ar trebui refacute si scoase din nou pe piata.
    Ori vreun add-on care se poate achizitiona , procura prin DLC .

  18. #138 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Exact...O sa gaseasca ei o metoda.

  19. #139 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se știe demult că nu toate jocurile vor avea suport Natal. Doar c�teva

    Cine crede că toate jocurile (sau mă rog...majoritatea) vor avea suport natal, e naiv rău

    ...mai bine-ar scoate (dezvolta) c�teva on rail games (poate așa...m-ar impresiona și pe mine să-l cumpăr).

  20. #140 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Mi se pare ceva mai interesant cel de la PS3. Asta, nu stiu, parca are un aer de fail. Pana una, alta, stau la controlerul de Wii. Nu m-a dezamagit niciodata.

    In plus, nu vad nimic original aici. Puternica inspiratie de la camera de PS2. Si la jucaria de PS3, nu pricep, ce vad ei revolutionar in asta??? Este un controler de Wii cu motion inclus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 39 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  2. Natal se lanseaza in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-05-2010, 21:49
  3. Replies: 25 Last Post: 27-03-2010, 18:37
  4. Cercetari pentru Natal 2 By zNowkid in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 22-03-2010, 21:27
  5. Zvon: detalii despre lansarea Project Natal By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 17-11-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts