Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 404 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1421 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Ce curier, știi?

  2. #1422 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Pe emag apare indisponibil si nici pretul..nu mai scrie fara stoc

  3. #1423 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Asadar View Post
    Cum isi fac unii reclama...(la autorul articolului ma refer).

    La fel ca multi altii se abereaza in acel articol...mult!
    Se leaga toata lumea de acel banner care nu era...a fost de la inceput doar ca pozitionat in oagina produsului si de fapt nimeni nu a vazut ca erau preocupati sa dea click pe adauga in cos si sa plateasca. Apoi a aparut unul care a facut un SS cu ce i a convenit lui, ca vai de mine nu era nici un banner. Au fost de la inceput doar ca pozitionate in alta parte.
    Exact.

  4. #1424 SP
    Junior Member kidofwar's Avatar
    Quote Originally Posted by arfel View Post
    Pe emag apare indisponibil si nici pretul..nu mai scrie fara stoc
    Exact asta urmaresc si eu poate fi un semn ca tocmai s-a modificat din fara stoc in indisponibil? la PS5 digital edition a ramas fara stoc.

  5. #1425 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    La mine cam asa sta treaba cu comanda

    In teorie asa apare la toata lumea care a comandat, dar cred c-o sa mai sun astazi o data sa vad daca cumva se mai schimba situatia, oricum ieri a tinut-o ca livrarea se face in 6-7 zile lucratoare maxim sau ceva de genul, nici vorba sa zica ca vine pe weekend sau luni sau ma rog

  6. #1426 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Ce curier, știi?
    Era pentru mine intrebarea? Daca da, fii mai explicit.

  7. #1427 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by kidofwar View Post
    Exact asta urmaresc si eu poate fi un semn ca tocmai s-a modificat din fara stoc in indisponibil? la PS5 digital edition a ramas fara stoc.
    Probabil au terminat cu precomenzile si nu mai au

  8. #1428 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    In teorie asa apare la toata lumea care a comandat, dar cred c-o sa mai sun astazi o data sa vad daca cumva se mai schimba situatia, oricum ieri a tinut-o ca livrarea se face in 6-7 zile lucratoare maxim sau ceva de genul, nici vorba sa zica ca vine pe weekend sau luni sau ma rog
    Dupa ce am facut comanda mi-a scris ceva de genu ca termenul maxim de livrare este 24-25, apai sa vedem

  9. #1429 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    Era pentru mine intrebarea? Daca da, fii mai explicit.
    Sorry ,da .Cu ce curier a venit comanda ta?

  10. #1430 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Sorry ,da .Cu ce curier a venit comanda ta?
    Nu mi-a venit comanda inca, sa vedem cand apare, este trimisa cu Sameday. Se pare ca Flanco lucreaza cu ei, cei care au prins la Orange au fost mai norocosi, le-au primit astazi prin Fan

  11. #1431 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Nu vreti sa mutati discutia pe chat?? Pe prima pagina?

  12. #1432 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Quote Originally Posted by LucLex View Post
    Nu mi-a venit comanda inca, sa vedem cand apare, este trimisa cu Sameday. Se pare ca Flanco lucreaza cu ei, cei care au prins la Orange au fost mai norocosi, le-au primit astazi prin Fan
    Nu chiar toti... Doar norocosii La mine tot "comanda aprobata" apare la status, deci nici macar n-a fost transmis coletul la curier.

  13. #1433 SP
    Junior Member florinutz009's Avatar
    Le-am dat si mesaj pe facebook, ca mai apoi sa imi raspunda cu un "facem tot posibilul sa livram cat de repede putem". Nici macar nu imi mai bat capul. Daca ma insela nevasta si aflam si ca nu e al meu copilul de fapt, tot nu ma simteam atat de gol sufleteste. "Multumesc" Emag pentru tot, pentru ca am 3 jocuri care stau deja de o saptamana prin raft si aparent o sa mai stea cel putin inca una la cum decurg lucrurile. Nu aveam probleme daca se intampla ca prin alte tari sa fii anuntat inainte cu un mail ca nu o sa iti soseasca consola in data respectiva, dar nici de atata lucru nu au fost capabili si nu au avut chef, sa compuna un mail sa le spuna si prostilor astora de noi care asteapta cu ardoare consola ca vine, dar mai tarziu. O "minunatie" de magazin.
    Attached Images Attached Images screenshot_20201120-121909_emag.jpg

  14. #1434 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Am mai vorbit o data cu cei de la orange. In cazul meu s-a creat un awb aseara la 22:20, dar fan courier nu a preluat coletul pana acum (mi-au spus cei de la Fan Courier). Daca se ridica astazi coletul de cei de la Fan, exista posibilitatea sa merg la depozit sa ridic personal incepand de maine. E posibil ca daca nu ati primit consola si aveti status "aprobata" sa fiti in aceeasi situatie cu mine.

  15. #1435 SP
    Member kaoru's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Mai da chiar ca s-au miscat astia de la Orange.
    Azi imi livreaza Fan Courier PS-ul in Baia Mare
    Da...cel putin 5 oferte dintre cele luate ieri dimineata de la Orange erau pe OLX vandute de bisnitari cu 5000 lei..unele cu 6500 lei ca...de ce nu.
    Ca sa nu mai zic de toate celelalte anunturi cu PS5-uri cumparate de pe Altex, Mediagalaxy...etc.
    Intre timp unii care chiar vroiau sa joace, sa aiba o experienta impreuna cu alti oameni din comunitate dau refresh degeaba pe toate site-urile.


    Sincer eu unul ma resemnez de tot in curand, in aprilie cand o suplimenta Sony stocul daca or avea chef si cand inceteaza sa isi mai bata joc de oameni, oi reusi sa cumpar si eu unul. Sau nu.

  16. #1436 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Aparent o sa primesc comanda de la emag, dar eu am comanda si la altex (tombola vietii). Daca este sa castig, sunt dispus sa-mi cedez locul cuiva care nu a prins si doreste consola. O sa vreau doar suma pe care am platit-o. Nu ma intereseaza sa fac profit din treaba asta.

  17. #1437 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    Aparent o sa primesc comanda de la emag, dar eu am comanda si la altex (tombola vietii). Daca este sa castig, sunt dispus sa-mi cedez locul cuiva care nu a prins si doreste consola. O sa vreau doar suma pe care am platit-o. Nu ma intereseaza sa fac profit din treaba asta.
    As dori eu daca vrei. Mersi

  18. #1438 SP
    Junior Member The Shining's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Greu sa-i multumesti pe toti....

    In 18 toti erati aici...Altex NR.1...jos palaria....asa DA....etc.

    In 20 LUATI FURCILE SI SA LE DAM FOC.....
    Best reply ever !!!

  19. #1439 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Cei din magazine nu au nicio treaba oricum.
    Am vorbit cu ei si ei nici macar nu au acces sa vada comanda si n-au putut sa imi ofere nicio informatie.

    Numerele de telefon de la Altex mi-au spus ca nu functioneaaza din reteaua Digi. Am incercat sa apelez de la prietena, de pe Telekom si nici de acolo nu imi merg.

  20. #1440 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Am sunat si eu si ieri si azi dar degeaba, nu o sa raspunda nimeni. Am facut deja plangere la ANPC, nu ma astept la mare lucra dar in fine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 404 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts