Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 498 of 903 FirstFirst ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 548 598 ... LastLast
Results 9,941 to 9,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9941 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    adica? cum fac asta?

    ---------- Post added 19-11-2014 at 19:58 ----------

    la PS 3 daca luam un joc, de pe un user, puteam juca de pe console diferinte online... acum mai este aceasta posibilitate?

  2. #9942 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am observat o chestie la discuri...pe spate au niste curcubeie (intentionat) in valuri...ce rahan sunt alea...? E calitatea discului proasta sau...?

  3. #9943 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am observat o chestie la discuri...pe spate au niste curcubeie (intentionat) in valuri...ce rahan sunt alea...? E calitatea discului proasta sau...?
    Eu n-am vazut asa ceva... poti sa dai un exemplu ?

  4. #9944 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am observat o chestie la discuri...pe spate au niste curcubeie (intentionat) in valuri...ce rahan sunt alea...? E calitatea discului proasta sau...?
    Si eu am avut asa la un film pe Blu-Ray, varza discul

  5. #9945 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Chestia e ca nu am probleme la instalare sau ceva...asta e.

  6. #9946 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Edit: Asa arata...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1416429807614.jpg

  7. #9947 SP
    Member Buyk's Avatar
    Stai linistit asa am avut si eu la 2 jocuri de Ps4, mergeu perfect a instalat ce a avut de instalat fara nici o eroare! Se pare ca asa sunt ele, prima oara m-am speriat si eu dar meh dai inainte fara nici o frica.

  8. #9948 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai obiceiul de a lasa discul in consola atunci cand nu o folosesti? Pot aparea urme in situatii de genul.

  9. #9949 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Si disc-ul Gta 5-ului meu arata la fel... Nu cred ca e vreo problema. Asa arata cand l am desigilat. Daca merge, e bun

  10. #9950 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Primul disc pe care l-am vazut asa a fost un blu ray dual layer MGS4 Guns of The Petriots

  11. #9951 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai....am avut Destiny si l-am tinut o luna si ceva in consola si nu are asa ceva. TLoU nu cred ca l-am tinut decat cand ma jucam si tot are dalea...Acum la GTA la fel...meh, s-a instalat, sper sa nu i se intample nimic la cat ma joc

  12. #9952 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Salut... am intrebat si ieri, dar nici un raspuns. Mai exista posibilitatea sa iei un joc de pe user, si apoi sa il joci cu un prieten. La Ps3 mergea.
    Ce trebuie facut? chestia cu setat user ca primary nu e ok... pt ca un user poate fi setat ca primary doar pe o consola.. stie cineva ceva?

  13. #9953 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    De pe consola pe care setezi userul primar (cel pe care ai cumpărat jocul) te joci pe orice user in afara de cel primar. Pe cealaltă consola joci doar de pe userul pe care a fost cumpărat jocul

  14. #9954 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut. Doresc sa imi cumpar azi PS4 Camera. Sunt ceva jocuri gratis pentru aceasta ?

  15. #9955 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu merita, dai banii degeaba. Daca esti tatic si ai vreun copil e ok pt acel joculet cu roboței

  16. #9956 SP
    Member legokid220's Avatar
    Vreau si eu sa stiu cum dezactivez contul meu de pe alte console? m-am asociat mai de mult cu un prieten pt ps+ .
    Contul meu este pe inca 2 console ps3 . eu acum folosesc vita si ps4. ma intereseaza sa dezactivez pe cele 2 console ps3.

  17. #9957 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Jocul cu robotei e fain, dar nu merita doar pt atat.

  18. #9958 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #9959 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Vreau si eu sa stiu cum dezactivez contul meu de pe alte console? m-am asociat mai de mult cu un prieten pt ps+ .
    Contul meu este pe inca 2 console ps3 . eu acum folosesc vita si ps4. ma intereseaza sa dezactivez pe cele 2 console ps3.
    Te loghezi de pe PC pe contul pe care vrei sa-l dezactivezi si mergi la devices/playtation system unde poti vedea pe cate console e asociat contul si dezactivezi de acolo ce vrei. Ai mai jos o poza pt exemplu, in rest te descurci tu.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  20. #9960 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Varianta expusa de tine merge doar dacă vrei sa le dezactivezi pe toate; posibilitatea de a face chestia asta o data la 6 luni. Dacă vrei sa o dezactivezi, va trebui din consola sa faci asta, de pe PC îți va spune pașii pe care trebuie sa ii urmezi pe consola.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: 14-05-2024, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts