Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 398 of 903 FirstFirst ... 298 348 388 396 397 398 399 400 408 448 498 898 ... LastLast
Results 7,941 to 7,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7941 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Bogdan eşti amabil să spui ce cod are consola, şi eu am avut probleme dar mi-a schimbat-o a doua zi.

  2. #7942 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Suna-i doar sa-i intrebi cand rezolva sesizarea cu numarul...

  3. #7943 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Unde scrie asta, eu nu am auzit de asa ceva?
    Produse nereturnabile: Produse achizitionate cu discount din cauza unor defecte estetice
    Produse achizitionate prin sistem de rate sau bonuri valorice
    Produse carora le-a fost modificat sistemul de operare
    Produse marca Apple ( iPhone / iPad / iPod etc ) al caror software a fost activat
    Produse vandute la preturi speciale


    Si inca o chestie dubioasa , curieratul il plateste clientul in cazul in care trebuie dus produsul inapoi la livrator .


    ---------- Post added 22-07-2014 at 09:22 ----------

    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Bogdan eşti amabil să spui ce cod are consola, şi eu am avut probleme dar mi-a schimbat-o a doua zi.
    Da , dar deseara cand ajung acasa .

    ---------- Post added 22-07-2014 at 09:36 ----------

    Quote Originally Posted by mark View Post
    Suna-i doar sa-i intrebi cand rezolva sesizarea cu numarul...
    In termen de 24-48 h ... au trecut 18h pana acum ...

  4. #7944 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Dupa multe ezitari de ultim moment de a achizitiona consola,de azi sunt posesorul unei console PS4. Citind intamplarile nefericite prin care trece colegul nostru,bogdan-theodor,as vrea sa fac si eu un test de functionare a unitatii optice.Momentan nu detin un joc PS,si va intreb daca folosirea unui dvd gol de 4,7 gb ar fi nerecomandabila pentru acest test.

  5. #7945 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Fă rost măcar de un film Blu ray să vezi cum se comportă, cum posteaza cineva o problema cum da aviara în toată lumea.

  6. #7946 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Personal,mi se pare firesc ca fiecare client sa-si testeze produsul inca din prima zi.Din pacate nu detin vreun disc bluray ci doar dvd-uri.

  7. #7947 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite o capodopera la un preț foarte bun, in felul asta iti probezi si consola
    http://www.altex.ro/inchisoarea-ingerilor-blu-ray

  8. #7948 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    Dupa multe ezitari de ultim moment de a achizitiona consola,de azi sunt posesorul unei console PS4. Citind intamplarile nefericite prin care trece colegul nostru,bogdan-theodor,as vrea sa fac si eu un test de functionare a unitatii optice.Momentan nu detin un joc PS,si va intreb daca folosirea unui dvd gol de 4,7 gb ar fi nerecomandabila pentru acest test.
    Du-te in price mediagalaxy sau altex si gasesti filme bluray la 20ron/buc.

  9. #7949 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    mai exista o varianta http://www.altex.ro/retur-produse - retur produse in 10 zile de la achizitionare , atentie este doar pentru achizitionarea online ... dar si aici e o problema si anume :

    jocurile/CD-urile si DVD-urile nu trebuie desigilate;

  10. #7950 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In cazul in care nu "se dorește" ( deși nu cred), apelezi la OPC. Bafta, deja am distrus acest topic...

  11. #7951 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Uite o capodopera la un preț foarte bun, in felul asta iti probezi si consola
    http://www.altex.ro/inchisoarea-ingerilor-blu-ray
    Ce coincidenta.Vrei sa-ti scriu ceva?Acela a fost primul meu film cumparat de mine de acum mai bine de 7 ani.Grozav filmul.

    Pana la urma neavand rabdare cred ca voi risca facand un test cu un blank dvd.Observ din specificatii ca ea citeste si dvd-uri.

  12. #7952 SP
    Junior Member nems's Avatar
    tocmai am vazut/auzit zgomotul din clipul postat, da rateu de parca ar fi o rabla de masina, nu este deloc normal asa ceva , absolut este busita consola mai exact acel blueray drive, fara discutie trebuie sa iti dea alta consola imediat fara a mai trece prin garantie

  13. #7953 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    [video=youtube;hdFJitw3bLI]
    la o secunda dupa ce dati play ... e la fel si la voi ?
    Nu este normal sa ai acel sunet.

  14. #7954 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Dupa cateva teste pot sa spun ca ps4 arata bine,de fapt cand am deschis pentru prima oara consola am zis ca am o nava spatiala in fata mea iar cu muzica in fundal tip SF sau Star-Trek as fi zis ca ma aflu intr-o calatorie in spatiul cosmic.

  15. #7955 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #7956 SP
    Member chesterb's Avatar
    @Dant3
    ori asta ori enthusiast fever

  17. #7957 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Desi nu e genul meu de muzica pe care sa-l ascult dar m-a distrat copios

    Mi-am facut cont la ps .Acum doresc sa cumpar abonamentul pentru US insa as vrea sa stiu sigur daca as putea juca jocurile-disc din zona euro cu un abonament US.

  18. #7958 SP
    Member chesterb's Avatar
    de ce nu faci pe uk ca majoritatea?

  19. #7959 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Bogdan eşti amabil să spui ce cod are consola, şi eu am avut probleme dar mi-a schimbat-o a doua zi.
    Am versiunea software 1.74 , CUH-1004A cod 4B made in China deci nu e cea Japan

  20. #7960 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    de ce nu faci pe uk ca majoritatea?
    La inceputul anului cand am dorit sa cumpar consola vroiam sa aleg UK,dar dupa o analiza atenta in decursul lunilor am observat ca preturile pe UK sunt cam maricele in raport cu cele din US.Nu-mi convine de exemplu sa cumpar un joc pe UK la un pret de 50 sterline iar pe US pretul e acelasi, numai ca valuta e in dolari.

    edit:Atunci cand ofertele pana in anul viitor vor deveni mai bune o sa trec imediat la UK si de ce nu la RO. As vrea sa-mi raspunda la intrebare:as putea sa joc games-urile din zona euro/uk cu abonamentul US ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts