Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 165 of 903 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 665 ... LastLast
Results 3,281 to 3,300 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #3281 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Lasati-i in pace, sunt amuzanti. Realizati cat de mult vor suferi in urmatorii ani?

  2. #3282 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Sunt singurul care s-a saturat de apologetii Microsoft care intra pe forumurile Sony si urmaresc persuadarea persoanelor din tabara adversa?
    In cazul in care nu ai observat... nu am incercat sa conving pe nimeni de ideile sau convingerile mele. DAca vrei persuadare si trolling... mergi pe sectiunea de XBOX ca sa vezi ce treaba buna face... cum ziceai...tabara adversa?

  3. #3283 SP
    Member palflo's Avatar
    iata un raspuns dat de echipa sony playstation din afara legat de lansarea ps4 in romania :
    Thank you for contacting PlayStation Support Team! We hope that you don’t mind that our reply is in English.

    PS4 system will soon be available for the territories of Romania. Please excuse us, but we cannot provide the exact date the PS4 console will be available.
    Thank you for your understanding!

    Best Regards!
    PlayStation Team

  4. #3284 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Frame-uri, poligoane, fps-uri, pt mine discutiile despre aspectele astea devin oarecum nesemnificative si putin iritante in momentul asta( nu spun ca nu au importanta lor) cand vad ca se uita esentialul. Ca fapt divers, nu cred ca m-ar interesa in urmatorul an o consola next-gen daca exclusivitatile Sony( alea sunt jocuri care efectiv incanta ) si nu numai ar curge si din noiembrie incolo. Pai cand joci The Last of Us, GOTC pt mine aka Game of the Century, te mai poti gandi la PS4? "Joacele" conteaza, dragii mei, avem inca vreun joc dezvaluit pt consolele astea noi care sa fi lasat masca pe cineva? Imi aduc aminte ca atunci cand am vazut primul gameplay din Uncharted 2 la conferinta Sony de acum cativa ani ramasesem blocat, uimit, numaram secundele pana la data lansarii. Sau Heavenly Sword ca sa fiu corect, un joc mai pe la inceputul ps3-ului. Acum, din pacate, nu vad ceva interesant, un joc sa ma dea pe spate; culmea astept cu real interes tot cateva jocuri ps3: Rain si Beyond Two Souls. Sper ca in nebunia asta a next-genului, goana asta dupa 1080p si 60 fps, sa nu se uite esentialul: gameplayul si story-ul.

  5. #3285 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Frame-uri, poligoane, fps-uri, pt mine discutiile despre aspectele astea devin oarecum nesemnificative si putin iritante in momentul asta( nu spun ca nu au importanta lor) cand vad ca se uita esentialul. Ca fapt divers, nu cred ca m-ar interesa in urmatorul an o consola next-gen daca exclusivitatile Sony( alea sunt jocuri care efectiv incanta ) si nu numai ar curge si din noiembrie incolo. Pai cand joci The Last of Us, GOTC pt mine aka Game of the Century, te mai poti gandi la PS4? "Joacele" conteaza, dragii mei, avem inca vreun joc dezvaluit pt consolele astea noi care sa fi lasat masca pe cineva? Imi aduc aminte ca atunci cand am vazut primul gameplay din Uncharted 2 la conferinta Sony de acum cativa ani ramasesem blocat, uimit, numaram secundele pana la data lansarii. Sau Heavenly Sword ca sa fiu corect, un joc mai pe la inceputul ps3-ului. Acum, din pacate, nu vad ceva interesant, un joc sa ma dea pe spate; culmea astept cu real interes tot cateva jocuri ps3: Rain si Beyond Two Souls. Sper ca in nebunia asta a next-genului, goana asta dupa 1080p si 60 fps, sa nu se uite esentialul: gameplayul si story-ul.
    cand a fost anuntat prima data Killzone2..cu trailer-ul ala care cik prezenta gameplay-ul (dupa 1 an jumatate de fapt aflandu-se ca de fapt era CGI)..

  6. #3286 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Pregatiti-va bandwidth-ul pentru next-gen!

    Ferral Gara :

    Killzone: Shadow Fall is an uber file - I think it's cracking on for 50GB. It looks it, too, when you see it.


    Sursa : Sony on PS4: "the format war is a marathon, not a sprint" • Interviews • PlayStation 4 • Eurogamer.net

  7. #3287 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by palflo View Post
    iata un raspuns dat de echipa sony playstation din afara legat de lansarea ps4 in romania :
    Soon poate insemna si noiembrie, si februarie. Mda, great...

  8. #3288 SP
    Junior Member Manael's Avatar
    Please note: Sony has announced that there will be four PlayStation 4 console options available at launch. Customers will be contacted in the order in which they placed their PS4 pre-order and given a choice of the bundles based on availability. Please note, all customers who pre-ordered the console with Amazon.co.uk up to and including August 6 will be given an option to get a console for release day. Customers who pre-ordered from August 7 may receive their consoles after release date, but will get them before Christmas. (asta apare pe Amazon.co.uk acuma pe pagina PS4)

  9. #3289 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    cand a fost anuntat prima data Killzone2..cu trailer-ul ala care cik prezenta gameplay-ul (dupa 1 an jumatate de fapt aflandu-se ca de fapt era CGI)..
    Kz2-ul la vremea lui era un joc bun din orice punct de vedere mai ales grafic.

    ---------- Post added 30-09-2013 at 21:09 ----------

    PS4 will outsell Xbox One at launch, says Michael Pachter -- PlayStation Universe

    Sales of the PlayStation 4 will outpace those of Xbox One during the launch period for both machines this holiday season, believes Wedbush Morgan’s Michael Pachter.

    Speaking on the latest episode of Pach-Attack (via Examiner), the outspoken analyst forecast sales of 1.5 million PS4s during its first fortnight on sale. By comparison, Pachter predicts around one million sales for the Xbox One during the same time frame.

    Said Pachter: “They are going to sell as many units as they ship, and they are probably going to each ship more than one million.

    “Sony’s already announced that the PS4 has one million pre-orders, so the answer for Sony is one million [on] the first day. All of the pre-orders are going to get filled.”

    Pachter feels that Sony's next-generation console will gain the upper hand due to availablity rather than consumer demand.

    “I guess the first coupe of weeks 1.5 million [PS4] and Xbox One probably 1 million, so 2.5 million combined, which is a lot. That’s what I think you are going to see,” he concluded.

    PS4 is due out in the U.S. on November 15 and in Europe on November 29. Xbox One is pencilled in for release in both territories on November 22.

  10. #3290 SP
    Senior Member iPaul's Avatar

  11. #3291 SP
    Member asari's Avatar

  12. #3292 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^am postat deja cu cateva posturi in urma.

    ON : Chiar daca am bandwidth de 100MB/s ideea de digital future imi displace.

    Nu poti sa revinzi,preturi identice cu cele retail (unde ai jocul fizic),timp pentru descarcare...nu stii cand se trezeste Sony sa baneze conturi (stiu de pe propria piele).

    Eu pana pot stau pe retail si explicit SINGLE-PLAYER!

  13. #3293 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Nici mie nu imi place ideea de a ''fi la mana lor'', asta rezulta din faptul sa stai legat nstop la internet, in curand va fi o arie noua cu alta consola ?


    Xi3's modular Piston console out Nov. 29 - GameSpot.com

    Pret - 1000$, ma gandesc ca este pentru entuziastii de raw performance.

    Chiar daca pe viitor va fi posibil sa revinzi jocurile digital, sa fim seriosi, ma apuca greata numai cand vorbesc de preturi - hotie pe fata sa pui pret marit la aceeasi varianta a unui joc pe suport fizic, etc etc....se pot trezi ca si Blizzard cu Diablo 3 - azi e Ah maine nu mai este, deja o gramada cu banii pe conturi de Battle.net nu mai pot recupera sumele de bani reali, REPLY - ''ne pare rau, dar ne rezervam dreptul sa aducem schimbari oricand si oriunde vrem noi, si incep articole unde arata ca ai fost de acord cand s-a lansat jocu cu x termeni...''.
    Fratilor am cumparat jocul x pe suport fizic, AM DREPTUL SA FAC orice vreau cu acel joc din momentul achizitiei, lor nu le convine acest fapt - daca ai milioane de dolari oare nu doresti miliarde ? la asta se rezuma totul, dar pe ocolite.

  14. #3294 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    jocurile nu merita cumparate in format digital , daca se intampla ceva cu contul tau (ban de aiurea sau orice) ai pierdut tot..bani investiti degeaba.

    asa macar ramai cu discurile.

  15. #3295 SP
    Member Buyk's Avatar
    Si totusi banuiesc ca printre noi se gasesc persoane care au cumparat si vor cumpara formate digitale datorita reducerilor care se aplica si tot felul de beneficii care le gasesti doar pe psn ! Sunt curios acele persoane nu stau cu frica asta ?

  16. #3296 SP
    Member piratu360's Avatar
    Eu spre exemplu am toate jocurile in format digital... si nu am nici o problema sau frica...

  17. #3297 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Si totusi banuiesc ca printre noi se gasesc persoane care au cumparat si vor cumpara formate digitale datorita reducerilor care se aplica si tot felul de beneficii care le gasesti doar pe psn ! Sunt curios acele persoane nu stau cu frica asta ?
    Chiar nu.Eu mai bine platesc full-price si stiu ca am discul fizic care ma tine mult.Am patit sa primesc ban permanent pe PSVita (PS+ si $40 pe cont).Cica "unauthorised content" era pretextul.

    Am citit in urma cu 2 zile ca mai multi au avut contul spart din cauza Fifa 13...guess care era ultimul joc pe care l-am jucat (era si online)...dap,Fifa 13.

    Eu nu ma risc cu PS4 si stau OFFLINE, oricum niciodata nu mi-a placut multiplayerul,sunt un singleplayer guy.

    Momentan am 3 jocuri la pre-order : Watch_dogs (bundle),Killzone si Black Flag.Imi recomandati vre-un alt joc in plus? #Driveclub mi se pare tentant,dar daca nu e ~60FPS nu il iau.Voi ce jocuri ati ales?

  18. #3298 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    ^^am postat deja cu cateva posturi in urma.

    ON : Chiar daca am bandwidth de 100MB/s ideea de digital future imi displace.

    Nu poti sa revinzi,preturi identice cu cele retail (unde ai jocul fizic),timp pentru descarcare...nu stii cand se trezeste Sony sa baneze conturi (stiu de pe propria piele).

    Eu pana pot stau pe retail si explicit SINGLE-PLAYER!
    Cred ca ai cel mult 100 Mb/s adica 12,5 MB/s, nu?

  19. #3299 SP
    Member dtancu's Avatar
    Astea 3 le am si eu la precomanda, plus Knack.
    Pe de alta parte, daca ai PS+ primesti oricum Driveclub, Resogun, Don't Starve, Outlast free in prima luna deci eu zic ca merita totusi.

  20. #3300 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Cred ca ai cel mult 100 Mb/s adica 12,5 MB/s, nu?
    Da,este corect,trebuia sa scriu Mbps



    @dtancu Cum am mai zis NU voi intra cu PS4 pe PSN! Deci cont PSN/PS+ exclus.Knack nu mi se pare interesant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts