Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 330 of 903 FirstFirst ... 230 280 320 328 329 330 331 332 340 380 430 830 ... LastLast
Results 6,581 to 6,600 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6581 SP
    Member excess's Avatar
    macar i-ai facut proba?

  2. #6582 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    macar i-ai facut proba?
    nu stiu..!Acum vorbind sincer chiar daca am ceva joace si pentru asta noua..nu am avut ce face si am luat Skyrim Legendary asa ca..?

  3. #6583 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Poate verifica cineva daca a aparut Strider pe PSN UK si la ce pret? Tanka yeeeew.

  4. #6584 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Ce sa fie ?

    OPM tease - Imgur
    Attached Images Attached Images yt9de5n.jpg

  5. #6585 SP
    Member luciteck's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Ce sa fie ?

    OPM tease - Imgur
    Interesant. Ce sa fie ce sa fie?? Maybe Uncharted??

  6. #6586 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Uncharted nu cred ca mai trebuia confirmat pt PS4.

  7. #6587 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Ce sa fie ?

    OPM tease - Imgur
    The Last Guardian sau The Agent?

  8. #6588 SP
    Member excess's Avatar
    In ce conditii poti returna o consola cu defectiuni si sa primesti banii inapoi?!

  9. #6589 SP
    Member Yanciu's Avatar
    The Last Of Us

  10. #6590 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    In ce conditii poti returna o consola cu defectiuni si sa primesti banii inapoi?!
    Banii inapoi nu-i primesti decat daca te incadrezi ca persoana fizica in cele 10 zile de retur (conform legii), dar presupun ca deja ai desfacut cutia, deci nu se mai poate. Sau daca firma respectiva are un serviciu de tip "Garantie de retur" (cum are emag, pentru 30 de zile, il poti returna "no matter what"). Daca ai depasit 30 de zile, nu cred sa existe cineva care sa-ti returneze banii... Daca e defecta, va merge la service/garantie... si vei primi alta.

  11. #6591 SP
    Member excess's Avatar
    Momentan, ma informez pentru orice eventualitate ca sa stiu din timp ce si cum pentru cand imi voi lua PS4.

  12. #6592 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    conditiile de garantie difera de la un magazin la altul .

  13. #6593 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Daca achizitionezi consola online, ai 10 zile lucratoare sa o returnezi fara sa oferi un motiv. Bineinteles ca trebuie sa o returnezi asa cum ai primit-o. Nu lovita, sparta, zgariata, precum si insotita de toate accesoriile din pachet.
    Deci chiar daca e defecta sau nu, in primele 10 zile poti cere banii inapoi.

  14. #6594 SP
    Member excess's Avatar
    Pai cand va fi timpul, dau comanda online ca nu am magazine aici in oras, nu a auzit orasu' asta de PS3-PS4.

  15. #6595 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bai frate, nu mai rezist, de cateva zile tot eroarea asta: "Cannot connect to the internet NW-31491-8". Si culmea ca din browser pot accesa orice site. Atat doar ca nu vrea sa se conecteze la PSN decat dupa ce o tot frec cu Network Test sau ii fac din nou conexiunea, dar m-am saturat sa pierd juma de ora de fiecare data cu chestia asta. Am inchis-deschis router-ul (e unul din ala de la Clicknet), am schimbat cablul de retea, am incercat si pe wifi si tot asa face.

    LE: culmea, dupa ce am scris asta si-a revenit fara sa-i fac nimic. Am lasat-o in pace si cand am incercat iar era conectata la PSN.

  16. #6596 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Ce sa fie ?

    OPM tease - Imgur
    Posibil sa fie vorba de urmatorul Doom: Wolfenstein: The New Order release date confirmed for PS3 and PS4 - PlayStation.Blog.Europe

    pre-order now for beta access to the next game in the DOOM series

  17. #6597 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Bai frate, nu mai rezist, de cateva zile tot eroarea asta: "Cannot connect to the internet NW-31491-8". Si culmea ca din browser pot accesa orice site. Atat doar ca nu vrea sa se conecteze la PSN decat dupa ce o tot frec cu Network Test sau ii fac din nou conexiunea, dar m-am saturat sa pierd juma de ora de fiecare data cu chestia asta. Am inchis-deschis router-ul (e unul din ala de la Clicknet), am schimbat cablul de retea, am incercat si pe wifi si tot asa face.

    LE: culmea, dupa ce am scris asta si-a revenit fara sa-i fac nimic. Am lasat-o in pace si cand am incercat iar era conectata la PSN.
    Am patit si eu asta acum cateva zile. Problema la mine era ca pur si simplu mi se deconecta cand ma jucam Killzone MP si apoi nu se mai conecta la PSN decat dupa mai multe incercari de Test connectiom sau restart la modem, dar dupa un timp iarasi se deconecta. Apoi mi-am dat seama ca un serviciu de la programul Geforce Experience (nvbackend.exe) de pe laptop imi ocupa aproape toata banda. Si netul imi mergea mai greu pe laptop. Am dezinstalat *****ul ala si e ok acum si cu PS-ul.

  18. #6598 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    se pare ca a aparut si thief

  19. #6599 SP
    Junior Member Claudiu's Avatar
    e pre-order pe store us

  20. #6600 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    e pre-order pe store us
    eu i-am vazut pe unii jucand la ps4 live, deci il au deja

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts