Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 405 of 903 FirstFirst ... 305 355 395 403 404 405 406 407 415 455 505 ... LastLast
Results 8,081 to 8,100 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8081 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Hakoom tocmai a depasit pragul de 1000000 puncte PSN

  2. #8082 SP
    Banned Templier's Avatar

  3. #8083 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am o veste buna, Sony expects better profit due to PS4 cost reductions - CVG, s-ar putea sa vedem mai repede decat ne asteptam un pret mai mic, insa sincer nu cred ca va veni prea curand, PS4 este sold out si mai ales ca in 2015 vin jocurile importane => mai mult profit pentru Sony, care oricum in ultimele trei luni au facut niste banuiti seriosi pe baza succesului PS4. 3.5 Million PS4, PS3 and PS2 Combined Sold in Q1 2014; Sony Returns to Be Profitable | DualShockers

  4. #8084 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Acuma Microsoft isi da cu firma in cap ca s-au incapatanat sa pastreze kinect in pachet o perioada buna. Acuma ii cam tarziu. Plus multe servicii nedisponibile in multe tari. Trebuie sa te complici cu VPN-uri. Ghinion.

  5. #8085 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    De ce sa isi dea cu firma in cap? Vanzarile lor sunt cele asteptate.

  6. #8086 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    merge sa jucati jocuri de ps3 pe contul de us (ps now),sincer si daca as fi platit tot nu m-as juca, e diferenta mare fata de jocurile de ps4

  7. #8087 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    De ce sa isi dea cu firma in cap? Vanzarile lor sunt cele asteptate.
    Nu cred ca se asteptau sa vanda doar ~ jumatate din ce vinde Sony.

  8. #8088 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    O treime chiar.

  9. #8089 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e chiar asa, stirea aia se referea la toate consolele Sony, nu doar PS4

  10. #8090 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ah, asa e, uitasem. Poate am prezis viitorul totusi

  11. #8091 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Dragi colegi , astazi se fac doua saptamani de cand am trimis consola celor de la Altex in vederea returnarii banilor din pricina unui defect si niciun raspuns din partea lor . Ce e mai rau ca nu pot afla in ce stadiu se afla consola pentru ca cei de la relatii cu clientii nu ma ajuta deloc neavand nicio informatie de la service si nici nu pot sa ii contacteze.
    Am vrut sa dau un "head-up" sper ca pana la finele saptamanii sa se rezolve problema desi nu prea cred ...

  12. #8092 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Draga bogdan-theodor,
    ai returnat consola in termen de 30 de zile ? Daca da, trebuia sa-ti iei banii pana acuma (ei platesc prin ordin de plata in approx 14 zile)
    Daca nu... inseamna ca n-ai facut destul scandal - nu faci scandal - nu se intampla nimic bun pt. tine.

  13. #8093 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Salut , am returnat consola la 4 zile de la cumparare am sunat zilnic la relatii cu clientii si odata la doua zile le dadeam mail . Ultima informatie a fost acum 7 zile:

    Buna ziua,


    Service-ul trebuie sa confirme ca produsul nu are un defect indus de dumneavoastra.


    Multumesc,


    Andreea Nechilciuc



  14. #8094 SP
    Member luciteck's Avatar
    Quote Originally Posted by Emeraldu View Post
    Draga bogdan-theodor,
    ai returnat consola in termen de 30 de zile ? Daca da, trebuia sa-ti iei banii pana acuma (ei platesc prin ordin de plata in approx 14 zile)
    Daca nu... inseamna ca n-ai facut destul scandal - nu faci scandal - nu se intampla nimic bun pt. tine.
    E trist daca a face scandal a ajuns o modalitate obisnuita de a iti obtine drepturile...

  15. #8095 SP
    Member Buyk's Avatar
    Bogdan teoretic si scris la carte din cate stiu eu in 15 zile lucratoare trebuie sa primesti inapoi produsul reparat sau inlocuit, daca au trecut 15 zile lucratoare ii incurci lejer, din pacate la noi in tara treaba merge cu OPC ! Trist dar adevarat . Eu zic sa nu stai asa ca te calca in picioare in ziua de azi, dute peste ei ca ai drepturi ca cumparator.
    Un exemplu clar l-am vazut la Orange la fel a patit un indivit si ca sa se scoata i-au dat un alt telefon in loc nou nout (doar un exemplu general)

  16. #8096 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am avut probleme cu Altex când a fost vorba de garanție, dar intr-adevar trebuie sa aștepți 15 zile lucrătoare, adică 3 săptămâni

  17. #8097 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Poate ma insel, dar nu cumva era imposibil sa intri pe store la jocuri PS3? Ma refer la store-ul de pe PS4. Am incercat la mai multe jocuri si la toate imi da o eroare, exceptie facand LBP Karting... Sa fie o simpla greseala, sau se pregateste un remaster si la asta?

  18. #8098 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cateva jocuri de PS4 bune adaugate la Summer Sale : https://store.sonyentertainmentnetwo...SUMMERSALE_PS4 .

  19. #8099 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am inteles ca ar fi un glitch pe ps store si se poate descarca killzone shadow fall gratis , majoritatea au incercat pe contul de uk, incercati si voi poate va apare ca fiind gratuit

  20. #8100 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu apare nimic...l-au fixat deja?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts