Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 443 of 903 FirstFirst ... 343 393 433 441 442 443 444 445 453 493 543 ... LastLast
Results 8,841 to 8,860 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8841 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Eu îl țin numai în stand-by de când l-am luat

  2. #8842 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu când nu îl utilizez îl țin închis.

  3. #8843 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Always in standby

  4. #8844 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    stand-by si la mine, imi mai aduc aminte sa bag controllerul la incarcat si prefer sa am unde

  5. #8845 SP
    Member Buyk's Avatar
    Stand by cand incarc controlerul in rest il țin închis, nu are rost sa ii stea sursa in sarcina aiurea, oricum dupa ce ii dau turn off inchid totul de la priza.

  6. #8846 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Și eu la fel.

  7. #8847 SP
    Member gabytro's Avatar
    nu stiu ce sa zic..si televizorul sta tot asa..toate aparatele "moderne"..nu cred ca ar fi o problema. Iar consumul de curent nu pot sa cred ca e altfel decat ff mic in stand by.

  8. #8848 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    mai precis 10W.
    PlayStation 4 technical specifications - Wikipedia, the free encyclopedia
    Power usage[39]
    Standby mode 10 W
    Standby mode (with download) 70 W
    Idle on menu 89–91 W
    Blu-ray 93–96 W
    Netflix 93 W
    Game installation 108–116 W
    Gaming (Resogun) 130–139 W
    Gaming (Killzone) 144–151 W

  9. #8849 SP
    Member gabytro's Avatar
    intrebare de noob. Daca imi aduce cineva un joc din Spania, il pot juca aici pe cont de RO, UK, sau US? sau trebuie sa mi mai fac un cont cu adresa de Spania?

    Merci

  10. #8850 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da. Il poti juca.

  11. #8851 SP
    Member ovydik's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eu l-am uitat cateva nopti in standby si n-a patit nimicdar de obicei il las in standby 10 minute si il opresc dupa.
    Cum il opresti fara sa-l aprinzi din standby?

  12. #8852 SP
    Member gabytro's Avatar
    Scuze pt intrebarile de incepator, dar ..na..nu vreau sa fac ceva gresit
    Legat de cumparaturile din playstation store. Am inteles ca nu trebuie facute cu cardul ci cu acele "carduri valorice". Am vazut insa ca pe langa plata cu cardul, paypal si aceste coduri mai exista mobipay (sau ceva de genu). Nu se poate face plata si in modul asta?
    Merci

  13. #8853 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    nu din Romania. ptr noi exista DOAR posibilitatea cardurilor valorice, pentru ca practic nu exista magazin PS la noi. altminteri orice mod de plata inregistrat pe Romania si folosit pe PSN poate atrage cu sine banarea contului.

  14. #8854 SP
    Member gabytro's Avatar
    Mda aiurea. Eu stiam cva de banarea consolei.

  15. #8855 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    that too. cunosc cel putin doua cazuri

  16. #8856 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    nu stiu ce sa zic..si televizorul sta tot asa..toate aparatele "moderne"..nu cred ca ar fi o problema. Iar consumul de curent nu pot sa cred ca e altfel decat ff mic in stand by.
    Nu este vorba de consum aici, este vorba de protectie, spre exemplu daca tu ai televizorul inchis si PS4 si ai fluctuatii de tensiune pe retea cand esti plecat de acasa sau dormi, poti sa zici papa la electronicile tale cat de moderne ar fi, doar sa ai un prelungitor cu siguranta in interior (si nici acelea nu sunt prea sigure) de aceea cel mai bine este sa le scoti din priza cand nu le folosesti sau pleci de acasa sa previi neplaceri de genul.

  17. #8857 SP
    Member gabytro's Avatar
    f nasol. si nu se poate vorbi cu ei? sa ti retraga ban ul ? pana la urma ..suntem constransi sa facem asta..ca deh..nu pot face si ei pt toate tarile

  18. #8858 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    f nasol. si nu se poate vorbi cu ei? sa ti retraga ban ul ? pana la urma ..suntem constransi sa facem asta..ca deh..nu pot face si ei pt toate tarile
    hahaha. cum ziceam teoretic nu exista PS store ptr Romania. si atunci doar faptul ca avem cont pe UK sau US si le folosim contravine regulilor lor.

  19. #8859 SP
    Member gabytro's Avatar
    eu am luat aseara 20$ credit de pe siteul asta: Buy Playstation Network Card - Online Code Delivery
    problema e ca iti ia 2-3$ in plus, pe cand cei de la amazon au pretul cu 1$ mai mic (19$). Eu am comandat mereu de pe amazon, dar se pare ca la produsul asta nu ma lasa cu card de RO. Spune ca produsul e facut doar pt US users!

    Aveti alte recomandari, solutii? alte siteuri..(mai ieftine, si sigure)

  20. #8860 SP
    Member ovydik's Avatar
    Da,baga pe amazon o adresa de us la card ca merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts