Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 28 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #181 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sure thing: Cablu audio stereo jack 3.5 T la 2 X jack 3.5 M, Delock 65356 la 15 RON e OK?
    Attached Images Attached Images splitter_3.5mm.jpg

  2. #182 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

    Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

    La inceput si eu am vrut sa-i recomand un spliter normal dar am vazut ca cel postat de el e practic un spliter cu rol de hands-free , un canal pt microfon si unul pt casti .

  3. #183 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am inteles acum. Nu, nu cred ca gaseste la noi asa ceva... Cel putin eu n-am vazut. Sorry.

    P.S. Poti sa ti-l achizitionezi insa de pe amazon.co.uk - faster & cheaper shipping: http://www.amazon.co.uk/Startech-com...dp/B004SP0WAQ/.

  4. #184 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Mersi de ajutor, am gasit asta, si l-am comandat, este pentru casti cu mic pentru mufa din controller, pun linku pentru cine mai doreste, o sa fac un update cand ajunge, daca ii bun sau nu.
    Adaptor Stereo jack tata 3.5 mm la 2 x Stereo jack mama 3.5 mm - 65344

  5. #185 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Dupa ceva timp de pauza de la jucat + jucat pe PS4, am inceput iar sa ma joc si pe PS3. Nu am realizat niciodata pana acum, cat de mic si prost e DS3-ul... stie cineva daca exista vreo posibilitate (sau urmeaza sa existe) sa folosesc DS4-ul pe PS3?

  6. #186 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din cate am citit eu, nu sunt compatibile si nici nu cred ca vor fi vreodata...

  7. #187 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Dupa ceva timp de pauza de la jucat + jucat pe PS4, am inceput iar sa ma joc si pe PS3. Nu am realizat niciodata pana acum, cat de mic si prost e DS3-ul... stie cineva daca exista vreo posibilitate (sau urmeaza sa existe) sa folosesc DS4-ul pe PS3?
    Merge cu cablul usb conectat eu ma jucam mai mereu ca nu aveam un al 2 lea controller la ps3 pana am vandut consola si mie mi se par acum la fel.. inferioare fata de ds4. Dar nu merge butonul de home, trebuie sa sa-l folosesti pe cel de la ds3.

  8. #188 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Super, acum stie cineva undeva gasesc cablu micro USB de 4m?

  9. #189 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by omudinmultime View Post
    Mersi de ajutor, am gasit asta, si l-am comandat, este pentru casti cu mic pentru mufa din controller, pun linku pentru cine mai doreste, o sa fac un update cand ajunge, daca ii bun sau nu.
    Adaptor Stereo jack tata 3.5 mm la 2 x Stereo jack mama 3.5 mm - 65344
    Modelul asta nu merge, trebuie firele sa fie legate altfel in jack...in sfarsit modelul ala de pe amazon postat de MonKY, zice lumea ca este ok. Era fain sa pot folosi castile 5.1 de calc pe PS4.

  10. #190 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Corect cu USB merge, iata o lista cu cele compatibile. din pacate partea de wireless nu functioneaza (la aia ma gandeam)

  11. #191 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Am incercat Uncharted 2, nu merge

  12. #192 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ciudat ca apare pe lista...

  13. #193 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Am vazut... merge in meniu pana intru in joc, apoi gata. Am mai incercat Borderlands si merge.

  14. #194 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Sunt bune de ceva thumb grips-urile de la ORB? Se rotesc in timpul folosirii, sau se fixeaza bine? Mi s-a tocit deja stick-ul din stanga

  15. #195 SP
    Member chesterb's Avatar
    Mi-am luat eu de la altex și sunt foarte mulțumit de ele. Se rotesc doar dacă le miști tu. Am mai observat că nu se prind bine dacă analogul e tocit până la plastic(cum e la mine); are joc.

  16. #196 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sunt foarte bune, se fixeaza bine, ideal e sa le puneti la inceputul folosirii controller-ului. Ca si dezavantaj, eu m-am chinuit ceva sa le pun, intra foarte greu pe capetele stick-urilor.

  17. #197 SP
    Member chesterb's Avatar
    eu le-am băgat foarte uşor cu un beţişor d'ăsta de curăţat în urechi. are capătul îndoit şi trage perfect cauciucul după el.

  18. #198 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    @chesterb, nu mi-a trecut prin cap sa folosesc un betisor, o agrafa sau ceva de genul asta, asa ca m-am chinuit si am tras de ele pana au intrat.

  19. #199 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mie mi-e fost greu sa le bag prima data, pt ca le-am bagat cu teama sa nu se rupa. insa tras mai bine (fara frica) de ele la al 2-lea montaj si am observat ca sunt foarte rezistente, astfel incat montajul se face in mai pputin de 5 secunde
    asa ca...fara mila ca nu se rup!

  20. #200 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Discutia asta seamana din ce in ce mai mult cu una despre prezervative

    LE: kinky perv, dar stii ca am drrptate, Adi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 28 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: Yesterday, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts