Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 34 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #301 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai aia e , ca pare un demo daca tine 5 ore si deci nu merita pretul full.

  2. #302 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Aici e decizia fiecaruia eu il iau la pretul full si dupa il vand, pentru ca de abia astept sa-l joc

  3. #303 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai in cazul asta, PS4 cred ca poate si 4K. Bagam o tona de borders si am rezolvat problema. Si daca se plange cineva, spunem ca asa e "cinematic" nene... nu gluma!
    Attached Images Attached Images 65c21e4a141696366588214575_700wa_0.gif

  4. #304 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Jocul tine putin. Va las un link cu un walktrough full la joc, daca nu cumva o sa dispara in scurt timp.
    https://www.youtube.com/playlist?lis...4xlQ6dCcXmWwfX

  5. #305 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Hmmmm, tu cand joci un joc , il joci astfel ? nu te uiti in imprejurimi, nu urmaresti povestea, dai doar skip, pur si simplu termini jocul ca un robot mecanic care nu face altceva decat sa termine jocul fara a avea vreo ideie despre ce e vorba.....ciudat cum gandesc unii in ziua de azi. Iti vine sa crezi ca TLOU, Uncharted, sau Batman pot fi terminate tot in aceleasi ore ? dar cu ce folos ? cum ar fi sa termini TLOU in viteza sa nu urmaresti povestea.....si dupa 5-6 ore sa zici ca l-ai terminat ...dar sa ramai doar cu faptul ca ai terminat jocul....
    Sunt foarte multe jocuri extraordinar de bune care pot fi terminate in acelasi numar de ore, dar din nou, cu ce folos daca nu urmaresti povestea....
    Nu imi aduc aminte sa se fi facut atata valva pentru un joc, cum s-a intamplat cu The Order 1886...

  6. #306 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Eu am lasat doar o dovada, ca cei care zic ca tine putin se pare ca nu mint. Nu stiu daca persoana care a jucat jocul a facut speedtrough prin el sau nu, m-am uitat decat la cateva parti de curiozitate.

  7. #307 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Da, dar așa cum spunea kenzo, ăla nu a jucat.

  8. #308 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    oricum ar fi jocul e scurt si sunt sigur ca nu te incurajeaza sa-l rejoci , macar TLOU a avut si mp si o campanie lunguta.

    eu unul sunt dezamagit , cand am auzit ca o sa fie SP only ma gandeam ca o sa fie ceva super lung si bine gandit, se pare ca baietii au mers pe scurt si la obiect si corect calitativ , cum inca n-am jucat jocul sper sa fie macar atat

    desi am inteles ca nici macar pe partea de story nu e ceva "memorabil" , adica nu straluceste.

    p.s. un joc trebuie sa fie un joc, practic sa te saturi jucand la el, insa da, este o altfel de abordare, dreptul lor, insa dreptul nostru este sa alegem si sa ne dam cu parerea , dar intr-o societate de consum facem precum oile, in concluzie noi + turma.

  9. #309 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca tot sunteti atatia care ati pus mana pe el, de ce nu scrieti un review? Am fi printre primele site-uri care sa aibe review la jocul asta.

  10. #310 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ar fi interesant sa-l vedem pe rasko cu un riviu

  11. #311 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    M-am uitat eu la un walktrough complet pt ca oricum nu-l mai cumpar, nu vreau sa dau aproape 3mil pe un joc la care sa ma joc o singura zi, sau jumate de zi in cazul de fata, oricat de bun ar fi (asa gandesc eu, deal with it)

    Pot zice ca omul care l-a jucat era complet afon sau facea pe prostul, mergea si se uita numai in directiile gresite fata de unde ar fi trebuit sa mearga, eu daca l-as fi jucat as fi trecut mai repede de anumite faze din joc. A si murit de cateva ori si deci repetat cateva batalii, nu a dat skip la nici un cut-scene pt ca nu se poate da skip, singurul lucru ce nu l-a facut ce facea parte din joc e sa adune collectables, care oricum erau in drum majoritatea si ar fi putut sa le adune, dar in fine nu le-a bagat in seama.

    Omul a terminat jocul in 5 ore si un sfert cred si a jucat ca ceapa pe Normal diff din cate am citit. Din aceste 5 ore de video inregistrat as putea spune linistit ca vreo 2 ore sunt numai cut-scenes si vreo 3 ore de gameplay cu pac-pac sau QTE's

    Nu se pune vorba de un speed run sau ceva de genul, e pur si simplu un run normal de gameplay, chiar prost pe alocuri as putea spune pt ca cel care l-a jucat nu se prea pricepea dupa cum am spus.

  12. #312 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    Jocul arata ff bine
    Nu este joc pe ps4 sa arate asa...


    ---------- Post added 16-02-2015 at 21:45 ----------

    jucat,terminat in 15 ore...
    Este ff ok !

  13. #313 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu-i nicio graba guys, il gasim la Flash Sale 100%, in vreo 2 luni asa la 24$

  14. #314 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    abia astept sa il joc si eu si bine ca am aflat ca tine putin sa nu joc mai mult de 2 ore pe zi ,abia raman cu o impresie mai frumoasa si nu mai ma plictisesc

  15. #315 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    I'm just here for the drama...
    Attached Images Attached Images tumblr_m5qogpppol1rp9pig.gif

  16. #316 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  17. #317 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Apropos de drama... sa pun si eu niste paie pe foc: va aduceti aminte cand a iesit Ryse? Cum au sarit toti cat de rahan e consola ca nu poate decat 900p? Si ca tine putin (vreo 7 ore)? Well... aproape 2 ani mai tarziu, vine The Order 1886... cu doar 800p, aproximativ 5 ore de gameplay si bonus black bars. Culmea e ca in loc sa vad aceiasi gameri infocati ca "boicoteaza" jocul... citesc doar despre ce experienta frumoasa si ce super asteptari sunt. E clar... it's because of PrayStation*! Eu unul astept sa ajunga la 50 RON. Maxim!

    P.S. Macar la Ryse puteai sa joci extra in arene, multiplayer, etc.

    *fanboy rant off

  18. #318 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mai tine minte cineva MGS V Ground Zeroes care se poate termina in mai putin de 15 minute si costa la lansare aproape de 200 lei undeva la 170 - 180 lei si nu a mai facut nimeni atata tam tam? De ce The Order e atat de blamat? ca dureaza 5 ore si costa 270 lei? In opinia mea umila e same thing, chiar better value for money decat la Ground Zeroes.

  19. #319 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Habar-n-aveti ce pierdeti. E o experienta incredibila si merita ultimul ban!!

  20. #320 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Vai de mine ce de hateri!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 34 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts