Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 145 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast
Results 381 to 400 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #381 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Mie mi se pare extrem de interesant ce mult s-a schimbat forumul in ultimii ani, daca la inceput userii erau in mod predominant fani Microsoft/Xbox, s-a ajuns acum la un numar incredibil de "soldatei" in tabara adversa, Playstation.
    Cred ca a avut si Microsoft parte de vina sa aici (as putea spune chiar 100% din vina). Daca dupa 7-8 ani inca n-ai auzit de Romania dar te numesti Microsoft, sa nu te astepti sa te iubeasca romanii...

    Eu atac ambele tabere cu aceeasi placere ... asa cum imi plac si lucrurile bune facute de Sony si Microsoft. Si Nintendo. Si Apple... si Google & Co. hell, yeah! Daca e ceva bun, bring it on! Cateodata ma bucur al naibii de mult ca am prins o perioada de timp atat de "tehnica" si (r)evolutionara. Poate peste 20 de ani or so, ne vom (sau se vor) juca toti cu o simpla mufa infipta in cap... iar cuvinte precum BluRay, gamepad, FullHD... vor fi deja uitate... Meanwhile, pana nu ma falimentez de tot... sa iasa cat mai multe nebunii!

  2. #382 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cred ca a avut si Microsoft parte de vina sa aici (as putea spune chiar 100% din vina). Daca dupa 7-8 ani inca n-ai auzit de Romania dar te numesti Microsoft, sa nu te astepti sa te iubeasca romanii...

    Eu atac ambele tabere cu aceeasi placere ... asa cum imi plac si lucrurile bune facute de Sony si Microsoft. Si Nintendo. Si Apple... si Google & Co. hell, yeah! Daca e ceva bun, bring it on! Cateodata ma bucur al naibii de mult ca am prins o perioada de timp atat de "tehnica" si (r)evolutionara. Poate peste 20 de ani or so, ne vom (sau se vor) juca toti cu o simpla mufa infipta in cap... iar cuvinte precum BluRay, gamepad, FullHD... vor fi deja uitate... Meanwhile, pana nu ma falimentez de tot... sa iasa cat mai multe nebunii!
    Pai cum sa uitam ca esti unul din promotorii acelui "atentat" la Microsoft, Sony & Nintendo pentru a aduce PSN Store & Xbox MArketplace pe Romania, cu tot cu conturile de rigoare ! Numai eu ce am adus vreo 20 de prieteni sa semneze petitia. Cine sa uite de emisiunea
    si de

  3. #383 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și Bulgaria are Store. Chiar* ca ar trebui sa ne unim și sa mai facem o petiție, cine știe, poate se sesizează cineva

  4. #384 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Cred ca ideea e urmatoarea: majoritatea vor momentan sa-si ia consola "main" pt ei. Pe care vor juca inclusiv jocurile multi-platform, gen BF, COD, AC, NFS, FIFA etc. Si cam toti inclina spre PS4.

    O parte din noi vom lua candva si un Xbox One, dar doar pt exclusivitati. Care momentan nu prea exista, in afara de Forza 5. Vorbim de jocuri populare. Eu unul nu vad vreun joc exclusiv care sa ma atraga pana la Titanfall. De aceea probabil eu, dar si multi altii, vor lua si Xbox odata cu Titanfall, eventual un bundle cu amandoua.
    Titanfall va fi time exclusive sigur. Cred ca in toamna lui 2014 va veni si pe PS4

    LE: http://www.kotaku.com.au/2013/10/is-...med-exclusive/

    After finally getting the chance to play Titanfall at the EB Expo, I can’t think of a next-generation AAA title that excites me more. As an Xbox One/PC exclusive it’s beginning to look more and more like a genuine system seller, but will it remain exclusive? On a*Reddit thread Microsoft’s Major Nelson*didn’t commit either way.
    “As far as being an exclusive that’s really a question for Titanfall,” he said, after being asked about its exclusivity. “I’m not worried about it though.”
    By “a question for Titanfall” I can only assume he means Respawn Entertainment, meaning that Titanfall’s exclusivity is not really a question he is in a position to talk about with any kind of finality.
    It’s an interesting one. Titanfall, at the very least, is a timed exclusive for Microsoft. Even if the game makes it to the PlayStation 4, it will be after a specific length of time. If you want to play Titanfall at launch you will have to play on Xbox or PC.
    But for those making a difficult choice between PlayStation 4 and Xbox One, the question of Titanfall’s exclusivity is an important one. Will we see Titanfall on a PlayStation console at some point? I guess only ‘time’ will tell.

  5. #385 SP
    Member Ramon's Avatar
    Stiu ca e time exclusive, dar nu cred ca o sa am rabdare din martie si pana trec 6-12 luni. La Call of Duty mai merge sa astepti o luna pentru un DLC, dar pentru Titanfall ar fi prea mult de asteptat.

    Oricum nu o sa fie singurul exclusiv sau time-exclusiv pe care vreau sa-l joc, pentru ca daca ar fi asa, m-as multumi cu varianta de Windows pana ar aparea pe PS3. Insa vreau sa fiu ready si pt alte exclusivitati ulterioare.

    Nu-mi place nici mie sincer sa platesc si XBL, si PS+, dar din pacate asta e situatia.

  6. #386 SP
    Member dtancu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cateodata ma bucur al naibii de mult ca am prins o perioada de timp atat de "tehnica" si (r)evolutionara. Poate peste 20 de ani or so, ne vom (sau se vor) juca toti cu o simpla mufa infipta in cap... iar cuvinte precum BluRay, gamepad, FullHD... vor fi deja uitate...!

    MonkY, n-o sa fie simplu nici atunci man, adica mufa o sa fie simpla da' o sa depinda de cap.

  7. #387 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Pai cum sa uitam ca esti unul din promotorii acelui "atentat" la Microsoft, Sony & Nintendo pentru a aduce PSN Store & Xbox MArketplace pe Romania, cu tot cu conturile de rigoare ! Numai eu ce am adus vreo 20 de prieteni sa semneze petitia. Cine sa uite de emisiunea
    Eu atunci nu am aparut decat pe ProTV... sincer nu mai vreau sa apar la TV. M-au vazut pana si bunicii de la tara. Ziceau ca plangeau in fata televizorului... si nu mai vreau sa le fac asta. In plus, nu mi-am dorit niciodata sa apar pe sticla. Oricum, dupa lansarea oficiala de la Sony si Microsoft, ma gandesc ca nu ar strica sa le mai atragem un pic atentia.
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    MonkY, n-o sa fie simplu nici atunci man, adica mufa o sa fie simpla da' o sa depinda de cap.
    Nu-i nimic, facem upgrade si la cap... Am trecut noi prin generatia "Vindem fetze de schimb", poate o apucam si pe aia cu "Vindem cap nou"

  8. #388 SP
    Junior Member redred15's Avatar
    am pe cineva in SUA si imi iau prin el ps4 .. vreo diferenta consola din SUA cu oricare din Europa ? adica o sa pot juca linistit pe ea cu contul meu psn UK ?
    +ca e si mai ieftina, solutia ideala

  9. #389 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by redred15 View Post
    am pe cineva in SUA si imi iau prin el ps4 .. vreo diferenta consola din SUA cu oricare din Europa ? adica o sa pot juca linistit pe ea cu contul meu psn UK ?
    +ca e si mai ieftina, solutia ideala
    Consola este Region Free,si poti folosi si cont UK.Diferenta este conectorul de priza.Va trebui sa cumperi un adaptor (5-7RON)

  10. #390 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    @shopto guys: a primit cineva vreo veste/mesaj/email/porumbel calator whatever? Vad ca inca e disponibil bundle-ul Kz+PS plus.

  11. #391 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Eu unul nu.

  12. #392 SP
    Member palflo's Avatar
    nici eu nu am primit nimic


  13. #393 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Nu

  14. #394 SP
    Member Ramon's Avatar
    Referitor la ce?

  15. #395 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Voiam sa stiu daca au mai trimis vreo informatie noua privind preorders, data de livrare etc. Eu nu am cont la ei, are doar prietenul care mi-a facut comanda.

  16. #396 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    @shopto guys: a primit cineva vreo veste/mesaj/email/porumbel calator whatever? Vad ca inca e disponibil bundle-ul Kz+PS plus.
    I-am mai luat eu acum la intrebari, revin dupa cu raspunsurile lor

  17. #397 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Domo o aduc pe 5 dec am vb cu ei .

  18. #398 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca era 100% sigur renuntam si eu la ShopTo si luam la Domo pt. ca aveam garantie linistit

  19. #399 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic ca e 100% sigur cu astia de la Domo, cel tarziu 20 decembrie

  20. #400 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Va puteti da seama din context care au fost intrebarile mele! Good news

    Hi,

    We will start to process this item 10-15 days before release date. You will be notified via email before we start to process this item, this will allow you to be prepared and updated. I can also confirm that due to an allocation increase from Sony we are still taking pre-order for release date delivery.

    Regards,

    Araceli

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 145 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts