Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 260 of 404 FirstFirst ... 160 210 250 258 259 260 261 262 270 310 360 ... LastLast
Results 5,181 to 5,200 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5181 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am inteles ca biden a desemnat o echipa sa investigheze ce se intampla cu unele componente ce nu ajung la sony,din ce aude lunile astea o sa vina mai multe stocuri...

  2. #5182 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si eu ce zic aici? Sony Romania nu va trimite console catre alti comercianti

    Tot putinul care le este asignat de catre Sony va ajunge la acelasi comerciant

  3. #5183 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    Problema intervine in momentul in care Sony Romania are 2000 de bucati si alege sa le dea pe toate catre Altex...asa cum au tot facut. Astfel ca toti cei care nu s-au inscris in "tombola", nu au nicio sansa sa puna mana pe o consola "oficial".
    Exact asta am vrut sa zic, m am exprimat gresit. Ai pus mai bine in scris impresia pe care o am.

  4. #5184 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Ati mai auzit zvonuri de restock?

  5. #5185 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Altex 700disk 300 digital asteptam sa sune lumea.

  6. #5186 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Altex 700disk 300 digital asteptam sa sune lumea.
    Merci, din pacate eu nu m-am inscris la tombola

  7. #5187 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Atunci singura sansa sa prinzi e sa se termina tombola Altex, asa pare. Sau cu sanse minime, pe lista Orange, desi n am incredere ca vor suna, ci ca le baga iar si dupa dau din umeri.

  8. #5188 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Ata cu lista Orange e foarte complicate pentru ei - sunt foarte multi cu comenzi anulate vineri sau de datile trecute, dar pe lista ar trebui sa fie doar cei care au comandat sambata si care parea ca au reusit? Ca pana la urma toti au avut banii bolocati aiurea o saptamana... Au busit-o asa tare incat nu cred ca mai aduc console pana nu se calmeaza lumea...

  9. #5189 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Poate mai stiti si altceva in afara de prioritati la tombole n other sh*t srry

  10. #5190 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by Phorkias View Post
    Ata cu lista Orange e foarte complicate pentru ei - sunt foarte multi cu comenzi anulate vineri sau de datile trecute, dar pe lista ar trebui sa fie doar cei care au comandat sambata si care parea ca au reusit? Ca pana la urma toti au avut banii bolocati aiurea o saptamana... Au busit-o asa tare incat nu cred ca mai aduc console pana nu se calmeaza lumea...
    Doar cei care au comandat vineri si sambata sunt pe acea lista, nu dint alte dati. Scrie si in email ul de anulare ca vor suna cand vine un stoc nou, cel putin pe hartie.

  11. #5191 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Intrebare pentru samsari( sigur sunt si pe aici) , cum merge treaba pe olx , cumpara fraierii cu 4000 -5000 bucata? Sau ati mai coborât putin pretul?

  12. #5192 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Sunt unii care au comandat vineri (eu), li s-a anulat in 5 minute comanda si nu au primit nici un mail cu nimic. Dar tot cu banii blocati am ramas. Inteles ca la voi a fost supararea mai mare ca ati crezut ca va vine, dar o sa fie greu sa se faca o lista "justa"...

  13. #5193 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by Phorkias View Post
    Sunt unii care au comandat vineri (eu), li s-a anulat in 5 minute comanda si nu au primit nici un mail cu nimic. Dar tot cu banii blocati am ramas. Inteles ca la voi a fost supararea mai mare ca ati crezut ca va vine, dar o sa fie greu sa se faca o lista "justa"...
    Sunt unii (eu) care au reusit sa comande si vineri si sambata, si au fost anulate amandoua. Bineinteles cea de vineri a fost anulata vineri iar cea de sambata, marti. Inca astept sa vad ce se va intampla cu ANPC
    Iar treaba cu lista cred ca a fost o mare vrajeala ca sa mai calmeze spiritele.

  14. #5194 SP
    Junior Member deletu's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    Sunt unii (eu) care au reusit sa comande si vineri si sambata, si au fost anulate amandoua. Bineinteles cea de vineri a fost anulata vineri iar cea de sambata, marti. Inca astept sa vad ce se va intampla cu ANPC
    Iar treaba cu lista cred ca a fost o mare vrajeala ca sa mai calmeze spiritele.
    Vorbim de ce s-a intamplat Vineri 26 februarie sau a fost ceva si Vineri 5martie? Eu am dat comanda vineri 26 si mi-au anulat-o abia marti pe 2 Martie.

  15. #5195 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Si eu mai astept sa sune ~2 saptamani, daca nu suna, o sa bag si eu ANPC.

  16. #5196 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by deletu View Post
    Vorbim de ce s-a intamplat Vineri 26 februarie sau a fost ceva si Vineri 5martie? Eu am dat comanda vineri 26 si mi-au anulat-o abia marti pe 2 Martie.
    Pe 19 si 20 februarie

  17. #5197 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Intrebare pentru samsari( sigur sunt si pe aici) , cum merge treaba pe olx , cumpara fraierii cu 4000 -5000 bucata? Sau ati mai coborât putin pretul?
    Mai greu la 4000. Daca dai factura si garantie si ai rabdare, in cateva zile probabil iei 4000, dar daca ai deja un portbagaj plin de console luate din alta tara trebuie sa lasi la 3500 ca sa scapi de ele in timp util. De ce, te tenteaza sa cumperi si pe tine si astepti o reducere?

  18. #5198 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Mai greu la 4000. Daca dai factura si garantie si ai rabdare, in cateva zile probabil iei 4000, dar daca ai deja un portbagaj plin de console luate din alta tara trebuie sa lasi la 3500 ca sa scapi de ele in timp util. De ce, te tenteaza sa cumperi si pe tine si astepti o reducere?
    Nu cumpar , in general nu cumpar nimic la suprapret , mai ales cand stiu ca in viitor se devalorizează. Voiam asa sa stiu .. daca se mai bat samsarii pe console, sa imi dau seama daca am sanse sa prind un ps5 pana de Paste sau sa trec pe series s, pentru cat joc eu..

  19. #5199 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Quote Originally Posted by Phorkias View Post
    Sunt unii care au comandat vineri (eu), li s-a anulat in 5 minute comanda si nu au primit nici un mail cu nimic. Dar tot cu banii blocati am ramas. Inteles ca la voi a fost supararea mai mare ca ati crezut ca va vine, dar o sa fie greu sa se faca o lista "justa"...
    Si eu daca ramaneam cu banii blocati, direct la ANPC ma duceam. Dar mi-au dat telefon martea urmatoare, mi-au spus ca nu o pot livra si pana joi cum au promis deja aveam banii inapoi in cont. Sigur, am acceptat cu promisiunea prioritatii la urmatorul stoc, iar eu sunt optimist, ii cred dar nu prea tare.
    Oricum, nu am mail sau ceva de la ei sa isi asume greseala, sau vreun voucher de 10% la accesorii cum se vehicula pe aici. Asta e, macar sa ma sune cand primesc stoc, mai mult nu am nevoie.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  20. #5200 SP
    Member Remediu's Avatar
    Am tot auzit de "lista Orange". Am sunat la ei sa intreb si mi-au zis sa merg in orange shop sa vorbesc acolo. In orange shop mi-au zis ca nu exista o astfel de lista.

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts