Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 307 of 404 FirstFirst ... 207 257 297 305 306 307 308 309 317 357 ... LastLast
Results 6,121 to 6,140 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6121 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Da nu cred ca e o idee buna sa il duc acum la altex,clar raman fara ea mai astept sa vad poate dau sony update ceva sigur au facut ceva acolo������.
    Chiar nu am avut treaba 3 saptamani acum a inceput,sau atat a fost treaba cu silentios de la sony 3 saptamani..

  2. #6122 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    E normal sa faca asa cand il agiti. Cauta pe net sa vezi cum arata motorasele care vibreaza si o sa intelegi de ce la miscare, se aude asa.
    Daca in schimb e alt zgomot (ca si cum ar fi ceva pierdut inauntru), nu lua in seama ce am zis eu acum
    E ca si cum ar fi ceva pierdut inauntru (azi vad ca nu se mai aude ciudat)

  3. #6123 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am observat pe youtute ca cica unele console au un plastic uitat in zona unde e colerul,lipsa de profesionalism sony...ca sa numai zic ca sunt console ps5 care au alt coolerul..

  4. #6124 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    @JohnnyUSA Pai si ce ai vrea sa faca altceva? Daca nu e stoc? Sa te lase si fara consolă si fără bani?

  5. #6125 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    De ce sa-i dea negatie? E aberant si ar merita luati la...
    Din pacate asa abordeaza importatorul Sony consolele defecte. E treaba comerciantului sa-si pastreze un mic stoc pentru aceste console care pot avea defecte.
    Altex o face (cu un numar mic, dar mai bine decat 0), eMag nu.
    La eMag e mai usor sa dea banii inapoi si gata. Problema e ca noi ca si consumatori, ramanem fara un produs care se gaseste foarte greu.

  6. #6126 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Ce este ciudat am consola de 3 saptamani si nu am avut probleme cu ea acel sunet de bobina,de cand a venit uptade-ul parca se aude mai tare,cand e in idle nu se aude nimic la fel in jocuri ps4.Dar cand dau in joc ps5 valhalla in cazul meu se sude sunetul de bobina.Ciudat rau nu cred ca are consola ceva
    Sunetul de bobină vine de la sursa pe care o folosește Sony la consolă. TronicsFix pe YouTube are două videoclipuri analizând acest lucru, însă soluția nu e deloc recomandată celor ce nu se pricep în a lucra cu sursele.

  7. #6127 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Nu cred ca e o idee sa desfac consola sa vad ce e acolo mai astept putin,intampin aceasta problema cu sunet de bobina doar cand joc valhalla si asta de cateva zile dupa update-ul de la ei,orice alt joc nu am sunet de bobina,foarte ciudat cred totusi ca e ceva de la update...

  8. #6128 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E posibil sa nu fie de bobina ci de la cooler. Parca au marit puterea, sau asa se zvonea. Nu am mai urmarit...

  9. #6129 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Inseamna ca de acolo e problema,pentru ca pana la acel update chiar nu aveam probleme cand ma jucam valhalla nu auzeam zgomot de bobina,acum se cam aude sunt curios cat o sa dureze pana mai dau un update.Am zis sa scriu aici legat de consola ca nu e inca perfecta mai au de lucru si unele jocuri nu sunt optimizate pentru ps5.

  10. #6130 SP
    Member flaviud's Avatar
    La mine dupa update chiar a devenit mai silentioasa

  11. #6131 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Spunea cineva ca toate sunetele astea o sa dispara dupa ce isi face rodajul consola undeva intre 400-600 de ore jucate..nu cred ca am nici 100 de ore..

    ---------- Post added 21-04-2021 at 23:18 ----------

    Se pare ca azi a devenit mai silentioasa,probabil nu au mai minat sony bitcoin pe consola mea,totusi astept ca in momentul cand dau o suma de bani sa am consola finala nu sa fiu beta tester,de asta va recomand sa stati linistiti pana aduc sony niste console mai decente pentru ca ce e acum pe piata lasa de dorit....

  12. #6132 SP
    Member flaviud's Avatar
    Cand o ai acasa e usor sa dai genul asta de recomandari, daca te deranjeaza asa tare o poti vinde si poti astepta o varianta mai buna. Dar din ce vad nu se plange multa lume de probleme cu consola, un mic procent poate fi cu probleme dar asta e valabil pt orice: masini, tv-uri, telefoane...

  13. #6133 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Da, neasteptat de putine probleme grave.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6134 SP
    Member mladin86's Avatar
    Dar luna asta nimic niciunde ? ... cum e posibil ? Si sunt vizibil tot mai putine oferte si pe olx inseamna ca se cumpara . Nu ma asteptam sa fie asa groasa

  15. #6135 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Da, stiu prea bine ce inseamna negatie. Ideea era alta...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Au fost la emag pe 5.04.2021 dar stoc mic.

  16. #6136 SP
    Junior Member nebunici89's Avatar
    salutare, ceva noutati referitor la tombola de la altex? la ce numar s-a ajuns?
    am 5600 si astept...speram sa vina pana de paste sincer

  17. #6137 SP
    nk4
    Junior Member nk4's Avatar
    S-au dat cica 4045 din 7101.

  18. #6138 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    clar - august spetembrie vor finaliza....mai ales daca tot aduc stocuri mici...

    iar pe cine suna altex-ul - eu zic sa nu vor anula comanda. O cumpara cu 2000/2500 - o scot pe olx cu 3000/3500 ... si fac bani. N-au bani? Se imprumuta pe principiul ca ii vor recupera...Deci, vor urca greu in numere

  19. #6139 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    @mur: mersi pt raspuns si info.



    Daca nu ar fi preturile la GPUs mai nebune ca la console, nu mi-as pierde timpul sa caut un PS5 acum. Nu am cumparat prima serie la nici o generatie de console. Am avut doar PS3 Slim si PS4 Pro, pentru ca nu imi place sa fiu beta tester. In plus fata de reviziile viitoare la consola si soft sau chiar un PS5 Pro, dupa cativa ani o sa am si destule jocuri (exclusive) lansate deja, deci ar merita de doua ori asteptarea.


    Insa nu si acum. N-am putut sa-mi fac upgrade-ul care l-am vrut la GPU la sfarsitul anului trecut si anul acesta probabil tot asa va fi, un mare NU, asa ca imi calc pe principii si ma uit sa iau un PS5.


    Ce este mai ridicol e ca in comparatie cu placile grafice, consolele se vand la ordinul milioanelor de bucati (global) deja si totusi in Ro nu ajung decat foarte putine.


    In ritmul acesta nu o sa cumpar nimic pana la urma, eventual doar daca platesc in plus si iau de pe Olx un PS5... ceea ce nu ma incanta deloc.


    ----------------------


    O intrebare pentru cei care stiu: pe Emag cand apare in stoc, are access toata lumea sau doar/favorizati cei cu Genius, sau alte metode "preferentiale"?

  20. #6140 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    @VforV eu nu am genius sau altceva, dar am fost pe faza când a venit notificarea pe telegram ca a intrat in stoc, deci se poate și fără

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 307 of 404 FirstFirst ... 207 257 297 305 306 307 308 309 317 357 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts