Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 404 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 367 ... LastLast
Results 6,321 to 6,340 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6321 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Iti multumesc Espiritus insa am rabdare. Vreau sa am parte de experienta actuala.
    Jocul de PS5 e un remake de excepție... frustrant rău, dar foarte bine realizat, inclusiv partea de sunet.
    Pe un Oled de 65 cu un sistem audio decent... ma minunam la fiecare pas făcut cu caracterul

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  2. #6322 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Nu se gaseste ps5 la reseller-ii din tara in care te afli? Sau astepti sa prinzi la pretul normal?
    Ce sa gasesti tati aici ca bate vantul stoc 0 peste tot. Daca pana si Kaufland-ul de aici vinde XBOX X iti dai seama ce piata e... https://www.kaufland.de/product/359762276/
    Ce inseamna puterea de cumparare in Germania. Nu sunt, sunt o gramada de boti, distil, etc. Sunt o sumedenie de indivizi pe Ebay.de ce vand PS5 incepand de la 800 EUR, se dau tepe si ramai cu buza umflata. Am intalnit oameni de peste 50 de ani in magazine dedicate de gaming, figurine, reviste ce cumparau chestii. Intr-un fel ma bucuram ca naiba... mai am putin si dau si eu gongul la 40. Momentan sunt cateva jocuri pe PS5, incep incet sa apara, cat sa mai tina panarama asta de stock shortage 6 luni? 1 an?

  3. #6323 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Ce sa gasesti tati aici ca bate vantul stoc 0 peste tot. Daca pana si Kaufland-ul de aici vinde XBOX X iti dai seama ce piata e... https://www.kaufland.de/product/359762276/
    Ce inseamna puterea de cumparare in Germania. Nu sunt, sunt o gramada de boti, distil, etc. Sunt o sumedenie de indivizi pe Ebay.de ce vand PS5 incepand de la 800 EUR, se dau tepe si ramai cu buza umflata. Am intalnit oameni de peste 50 de ani in magazine dedicate de gaming, figurine, reviste ce cumparau chestii. Intr-un fel ma bucuram ca naiba... mai am putin si dau si eu gongul la 40. Momentan sunt cateva jocuri pe PS5, incep incet sa apara, cat sa mai tina panarama asta de stock shortage 6 luni? 1 an?
    Eu zic ca nici in 2022 nu le vom vedea in magazine....cumpara din ro eventual la suprapret si trimite-l in germania dupa si te-ai scos si cu consola.In ideea in care suprapretul din romania nu se comparata cu cel din germania

  4. #6324 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Daca pana si Kaufland-ul de aici vinde XBOX X iti dai seama ce piata e... https://www.kaufland.de/product/359762276/
    E trist daca nici macar acolo nu se vinde la pret oficial in magazine.

    ---------- Post added 26-05-2021 at 09:06 ----------

    Iar a fost stoc la eMag la 9 fix si am ratat? Am deschis calc la 9:02 si am primit deja alerta Distill, dar este stoc epuizat

  5. #6325 SP
    Junior Member rage-'s Avatar
    Am primit alerta la 9 fix, nu era niciuna dintre versiuni in stoc. Par sa curete vendorii dimineata.

  6. #6326 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Iar a fost stoc la eMag la 9 fix si am ratat? Am deschis calc la 9:02 si am primit deja alerta Distill, dar este stoc epuizat

    Nope, aceeasi faza ca si ieri, au disparut momentan ofertele partenerilor de la Standard si de la Digital si de aceea a fost alerta Distill.

  7. #6327 SP
    Junior Member czaharia's Avatar
    Confirm. Întâmplarea a făcut să fiu pe fază. Au fost ofertele normale, iar după câteva secunde a fost direct Stoc Epuizat.

  8. #6328 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Eu am reușit să-l comand în showroom ul Emag din Afi Ploiești la prețul normal. Merită încercat.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  9. #6329 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Azi dimineata? Sau acum?

  10. #6330 SP
    Junior Member FlorinP's Avatar
    Am incercat eu acum sa sun la emag, ca sa nu fac drumul Bucuresti-Ploiesti degeaba, cei din callcenter nu au nici un detaliu, iti pot da informatii doar ce avem si noi deja pe site, nu pot intra in contact cu AFI Ploiesti.

  11. #6331 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Tocmai am fost eu in afi ca eram in zona. Si a mers sa ma inscriu pe o lista de asteptare. La pretul de 2800 lei cu garantie 4 ani. Nu am plaitit nimic inainte.Nu stie cand vine stoc.

  12. #6332 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    Tocmai am fost eu in afi ca eram in zona. Si a mers sa ma inscriu pe o lista de asteptare. La pretul de 2800 lei cu garantie 4 ani. Nu am plaitit nimic inainte.Nu stie cand vine stoc.
    La emag?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #6333 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Da...

  14. #6334 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    Tocmai am fost eu in afi ca eram in zona. Si a mers sa ma inscriu pe o lista de asteptare. La pretul de 2800 lei cu garantie 4 ani. Nu am plaitit nimic inainte.Nu stie cand vine stoc.
    Pai si ce le-ai zis mai exact? Nu s-o putea merge in orice showroom ac sa faci asta?

  15. #6335 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai si ce le-ai zis mai exact? Nu s-o putea merge in orice showroom ac sa faci asta?
    Am intrebat direct daca merge sa fac comanda la ps5 sau sa ma inscriu pe vreo lista de asteptare. Nu am intrebat daca merge si la alt showroom ca ma grabeam. Dar daca cineva de aici are in apropiere merita incercat. Multumesc pt pont @darthhNik.
    Sper sa mearga repede macar aici ca am incercat prin toate mijloacele sa prind unul si degeaba

  16. #6336 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tks. Se duce acum un prieten in showroom Titan sa vada daca are noroc sau nu.
    Sper doar sa onoreze lista la urmatorul stoc si sa nu le mai arunce acolo pe site.

    LE: deci tu ai fost in AFI Ploiesti, unde e showroom eMag, nu? Ca in AFI Cotroceni din Buc nu stiu sa fie showroom eMag...

  17. #6337 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Tks. Se duce acum un prieten in showroom Titan sa vada daca are noroc sau nu.
    Sper doar sa onoreze lista la urmatorul stoc si sa nu le mai arunce acolo pe site.

    LE: deci tu ai fost in AFI Ploiesti, unde e showroom eMag, nu? Ca in AFI Cotroceni din Buc nu stiu sa fie showroom eMag...
    Da. Afi ploiesti. Si sa ii intrebe pe baietii care sunt printre rafturi.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  18. #6338 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    El mergand aici in Bucureti, Titan, e posibil sa nu fie la fel, dar i-am zis sa vorbeasca si cu lumea de pe "raion"

  19. #6339 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    El mergand aici in Bucureti, Titan, e posibil sa nu fie la fel, dar i-am zis sa vorbeasca si cu lumea de pe "raion"
    Pai da. Initial intrebasem la retur si la preluare comenzi. Si nu stia nimeni. Si l-am intrebat si pe cel care oferea consultanta si a fost cu noroc succes sa reuseasca si sa mearga in orice showroom.

  20. #6340 SP
    Member Antiohh's Avatar
    intre timp: puhoi de lume spre emagurile din Romania

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 404 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 367 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts