Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 404 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 402 ... LastLast
Results 7,021 to 7,040 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7021 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    E on again, off again. Il mai baga random, probabil cate 1-2 bucati care se duc instant.

    1-2 bucati.. ce baieti buni au la marketing
    Dar functioneaza nu? Noi vorbim acum de ei, se vorbeste ca au avut si ei stoc.. all good!

  2. #7022 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ei stiu cum le pun, eu tot primesc notificari de 6-8 ori pe zi, ca e iar in stoc si dispare dupa cateva secunde

  3. #7023 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Ati primit notificari pentru ca au schimbat pagina ptr bundle-ul cu 3 luni de ps plus, nu a fost nimic in stoc.
    Pagina noua: https://www.orange.ro/magazin-online...s-plus-90-zile

  4. #7024 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am prins cu In Stoc pe chenar galben de 2 ori azi, iar zilele trecute de fiecare data cand am primit notificare.

  5. #7025 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Niste mamaligari astia de la Orange. Am 3 abonamente la ei de vreo 17 ani daca nu si mai bine, si am pus acolo sa primesc notificare si ma gandeam ca chiar o sa capat ceva email, avand in vedere ca am etate ca abonat la serviciile lor, cel putin cu asta ma abureau la telefon cand era de prelungit un abonament, dar se pare ca e degeaba. Vai viata lor.

  6. #7026 SP
    Member miculas10's Avatar
    Si eu am primit notificare la ora 11:03 si 11:08 pe Telegram la ORANGE dar cand am intrat pe link deja nu a fost adauga in cos sau continua..nu mai stiu ce trebuie sa apare sa finalizez comanda , am intrebat astazi pe chat si asta a fost raspunsul: Site-ul este foarte aglomerat, acum trebuie sa asteptati sa revina in stoc.

  7. #7027 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Eu întotdeauna cumpăr a doua/a treia revizie a consolelor. La fiecare generație am procedat așa. De obicei îmi iau variantele „slim".

    Știu că au fost stocuri, hai să le zicem „suficiente". Dar totuși...

    Nu că nu mi-aș dori un XSX sau PS5 chiar acum. Dar cred că mai pot aștepta aproximativ doi ani.
    Exact asa gandesc si eu si am facut in trecut. Am luat doar PS3 Slim, si doar PS4 Pro. Rabdarea mi-a adust o gramada de jocuri, terminate, cu toate DLC-urile, toate patch-urile, la preturi reduse si o consola mai buna ca cea originala - de fiecare data. Asta e diferenta pe care unii nu o inteleg intre a fi beta tester, sa iei din prima si a astepta un pic (sau un pic mai mult) cu beneficiile de aferente.

    As vrea sa fac la fel si acum, doar ca nu reusesc sa fac upgrade la placa grafica de peste 6 luni, la un pret normal (e mai grava situatia acolo). Asa ca ma bate gandul sa imi incalc regula si sa iau un PS5 acum.

    Inca nu m-am hotarat insa, dar e si informativ cat si entertaining topicul acesta, asa ca il urmaresc cu placere

  8. #7028 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Nici eu nu cumpar ultimul model de Audi/ Mercedes s.a ca nu vreau sa fiu beta tester. Il iau dupa 3 4 ani…
    :joke


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #7029 SP
    Member Remediu's Avatar
    Am prins la altex pe 23. Parca scria livrare pe30, daca imi aduc aminte. In mailul de confirmare nu e specificata data livrarii. Tot in mailul de confirmare (plata a fost efectuata) scrie "comanda eliberata".
    Ce naiba inseamna comanda eliberata?

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  10. #7030 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @Remediu: Apare precomanda eliberata. Probabil s-a inregistrat si rezervat o consola din lotul ce va urma pe 30 iunie. Livrarea se va face in 2-5 zile lucratoare de la disponibilitatea produsului, si anume, pana pe 7 iulie ar trebui sa primesti consola.

  11. #7031 SP
    Member Remediu's Avatar
    Mersi. Sper sa vina cat mai repede.

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  12. #7032 SP
    Junior Member Bisti's Avatar
    Daca vrea cineva la prețuri mari, pe stoc la Auchan Pallady.

  13. #7033 SP
    Member smits's Avatar
    Ieftin, in cluj la auchan iulius mall e 4500

  14. #7034 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Ce preturi se invart in Romania, te doare mintea. 3800, 4500...Si toate astea intr-o tara in care salariul minim e 260 de euro. Seems legit.

  15. #7035 SP
    Member Antiohh's Avatar
    acum salariul minim pe economie nu are nicio legatura cu pretul produsului. Daca vorbim de servicii si alimente de baza da, dar asa... e ca si cum ai spune ca un x6 costa 80k euro intr-o tara cu salariul minim 260 euro.

  16. #7036 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Au în media galaxy la Băneasa, varianta cu disk 4 bucăți, cu joc racel &..., miles Morales, căști la 3500

    ---------- Post added 27-06-2021 at 14:10 ----------

    Au și un controller rosu la vanzare

    ---------- Post added 27-06-2021 at 14:11 ----------

    Au și un controller rosu la vanzare

  17. #7037 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    acum salariul minim pe economie nu are nicio legatura cu pretul produsului. Daca vorbim de servicii si alimente de baza da, dar asa... e ca si cum ai spune ca un x6 costa 80k euro intr-o tara cu salariul minim 260 euro.
    N-ai priceput mare lucru. A afirmat cineva că există vreo corelație între salariul minim și preț? Era vorba strict despre lăcomia unor comercianți într-o țară cu venituri mici. Atâta tot.

  18. #7038 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    N-ai priceput mare lucru. A afirmat cineva că există vreo corelație între salariul minim și preț? Era vorba doar despre lăcomia unora într-o țară cu venituri mici. Atâta tot.
    Depinde de unde le-au luat și Auchan, dacă de la scalperi de aici și prețul.

  19. #7039 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    deci e cu disk + ratchet and clank+miles + casti ?

  20. #7040 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Da, ca ei nu au voie sa își pună extra margine, dar îți baga pe gat periferice

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 404 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 402 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts