Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 165 of 404 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 ... LastLast
Results 3,281 to 3,300 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3281 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    La mine nu s-a schimbat nimic. Nici factura, nothing. I s-a mai actualizat cuiva?
    La mine comanda a fost data pe 12, am vorbit cu ei aseara si mi-au spus "In acest moment comanda se pregateste pentru a fi predata catre firma de curierat". Inca nu imi apare nici mie factura, presupun ca trebuie sa mai avem ceva rabdare, daca esti curios vorbeste cu ei pe chat bot

  2. #3282 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Cineva care a fost sunat de emag dupa ce "a prins" consola si s-a promis pana de craciun alta.. ceva noutati ? a fost apelat cineva?

  3. #3283 SP
    Junior Member sera's Avatar
    Quote Originally Posted by Kosto View Post
    Cineva care a fost sunat de emag dupa ce "a prins" consola si s-a promis pana de craciun alta.. ceva noutati ? a fost apelat cineva?
    am "prins" si eu la emag. am sunat eu ieri la ei sa imi linistesc piticii de pe creier si sa mai aud de la inca o sursa ca sunt pe lista de asteptare "cu prioritate". ieri au estimat ca vineri, 18 decembrie, sa aiba noutati de impartasit, dupa ce sambata (12 dec) cand m-au sunat au dat termen de 2 saptamani. nu stiu cat de in masura ar fi sa promita ceva unul dintre angajatii din call-centerul lor, asta cu "s-a promis pana de craciun" suna a ceea ce spune cineva de la support ca sa calmeze un client suparat nu imi mai fac iluzii ca sa nu am deziluzii, vorba aia. sunt curios cati om fi pe lista aia de asteptare

  4. #3284 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    sunt unul; din cei cu comanda anulata in data de 10 la orange, pana ieri am avut suma blocata, urmand cu confirmare de la ei ca urmeaza sa imi deblocheze suma inapoi in cont in 1-3 zile lucratoare incepand cu data de 11, ieri mi-au confirmat tranzactia, banii fiind acum la ei, am sunat la call center, am explicat, a zis sa astept putin si mi-a inchis....

  5. #3285 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    si eu sunt unul din aia, azi dimineata mi-au intrat banii inapoi in cont (ing) , o sa-ti intre si tie ori azi, ori maine cel mai probabil

  6. #3286 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by goblen View Post
    si eu sunt unul din aia, azi dimineata mi-au intrat banii inapoi in cont (ing) , o sa-ti intre si tie ori azi, ori maine cel mai probabil
    deci pana ieri suma a fost blocata, ieri au confirmat tranzactia a 2-a oara, prima data am platit in data de 10, in 11 imi aparea ca si suma blocata, de atunci mi-au dat mail cum ca in 1-3 zile lucratoare imi intra banii inapoi, si ala era urmatorul pas tinand cont ca era suma blocata, ieri au confirmat tranzactia inca o data

  7. #3287 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Cei care ati prins consola la Emag pe 10 decembrie ati putut plati cu cardul sau a mers si ramburs..?

    ---------- Post added 15-12-2020 at 15:28 ----------

    Ca eu una chiar nu mai am incredere sa platesc cu cardul pt consola

  8. #3288 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Cei care ati prins consola la Emag pe 10 decembrie ati putut plati cu cardul sau a mers si ramburs..?

    ---------- Post added 15-12-2020 at 15:28 ----------

    Ca eu una chiar nu mai am incredere sa platesc cu cardul pt consola
    la orange se putea ramburs, inca imi pare rau ca nu am facut-o, am zis ca daca o platesc pe loc ii cam sigur ca o primesc, ca m-as fi asteptat sa imi zica daca alegeam ramburs ca o fost altii care o platit deja si ca nu mai au si pentru mine, what do you know, nu au avut oricum

  9. #3289 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Oricum daca mai e sa bage la Emag prin ianuarie stocuri am deja consola in cos.. macar am apucat sa fac atata lucru si poate am ceva sanse

  10. #3290 SP
    Member Remediu's Avatar
    Sincer, mie mi s-a luat. Nu ma dau de ceasul mortii pentru o consola. Daca atat a putut sony sa produca, iar scursurile cumpara la kilogram ca sa vanda la suprapret, ma las pagubas. Nu merita nervii si atatul geana pe site-uri pentru asa ceva.

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  11. #3291 SP
    Junior Member cboghiu's Avatar
    a fost azi la orange statia de incarcare. pentru 1 minut sau 2.

  12. #3292 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Am dat comanda sambata de PS5 la Orange. Inca n-am primit nimic de la ei, nici factura, nici anulare, nimic. Citisem mai devreme ca a primit cineva factura si notificare ca a ajuns la curier pachetul. Am incercat sa sun la ei, dar imi cere 0.55 eur/minut (eu sunt pe Yoxo). Incep sa ma calce pe nervi.

  13. #3293 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    Incearca sa le trimiti mail pe: [email protected] , mie mi-au raspuns in aceeasi zi

  14. #3294 SP
    Junior Member danutdauna's Avatar
    Quote Originally Posted by danutdauna View Post
    Da, mie, am ajuns sa am comanda in livrare. Comanda data pe 10 decembrie, vedeti in poza exact
    Imi dau singur reply, a venit pachetul acum fix 10 minute, vine prin FAN de la orange, toate bune.

    Pentru cei cu comenzi la orange, eu nu am primit SMS de la fan ca e pe drum asa ca singurul meu mod de afla a fost site-ul orange (care e oribil)

  15. #3295 SP
    Junior Member katan_10's Avatar
    Quote Originally Posted by danutdauna View Post
    Imi dau singur reply, a venit pachetul acum fix 10 minute, vine prin FAN de la orange, toate bune.

    Pentru cei cu comenzi la orange, eu nu am primit SMS de la fan ca e pe drum asa ca singurul meu mod de afla a fost site-ul orange (care e oribil)

    Am primit si eu consola de la Orange pe la 15.45. Am primit email cu awb de la Orange,dar nu am primit sms de la FAN.

  16. #3296 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Am dat comanda sambata de PS5 la Orange. Inca n-am primit nimic de la ei, nici factura, nici anulare, nimic. Citisem mai devreme ca a primit cineva factura si notificare ca a ajuns la curier pachetul. Am incercat sa sun la ei, dar imi cere 0.55 eur/minut (eu sunt pe Yoxo). Incep sa ma calce pe nervi.
    Vezi ca au suport si online pe site, chat. Eu l-am folosit cu succes.

    Quote Originally Posted by katan_10 View Post
    Am primit si eu consola de la Orange pe la 15.45. Am primit email cu awb de la Orange,dar nu am primit sms de la FAN.
    In ce perioada ai comandat consola?

  17. #3297 SP
    Member Remediu's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Am dat comanda sambata de PS5 la Orange. Inca n-am primit nimic de la ei, nici factura, nici anulare, nimic. Citisem mai devreme ca a primit cineva factura si notificare ca a ajuns la curier pachetul. Am incercat sa sun la ei, dar imi cere 0.55 eur/minut (eu sunt pe Yoxo). Incep sa ma calce pe nervi.
    Cum sambata? Au avut si sambata stock?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  18. #3298 SP
    Member smits's Avatar
    da iar a fost vreo cateva min pe stoc.

  19. #3299 SP
    Member Remediu's Avatar
    Ce amuzant. Adica lor le vin cateva bucati pe saptamana sau cum?

    Si mai tare mi se pare ca exista oameni care dau refreshuri incontinuu, zi de zi, pe site-urile magazinelor

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  20. #3300 SP
    Member smits's Avatar
    naiba stie la ce prostie e in ziua de azi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts