Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 404 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... LastLast
Results 3,821 to 3,840 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3821 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Quote Originally Posted by EzPzTy View Post
    Imi doream una cu disc. Desi cred ca daca nu prindeam azi la Emag, o pastram pe cea digitala. Am realizat ca 99% din contentul cumparat de mine e digital. In cazul asta o sa o dau unui prieten.
    Ce sa zic, sa tot aibă lumea prieteni ca tine

  2. #3822 SP
    Member flaviud's Avatar
    Deja a ajutat cativa de aici, printre care si eu, sa prinda ps5...deci, jos palaria!

  3. #3823 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Le-am scris celor de la eMag pe fb sa ii intreb de ce nu am fost notificat in legatura cu stocul la PS5 desi am produsul la favorite de mult timp , si tot raspundeau intrebarilor de pe pagina lro de FB zicand ca "imediat ce avem stoc veti fi notificati etc" , la care ei mi-au raspus "Nici noi nu am fost notificati nu stim ce s-a intamplat"
    Attached Images Attached Images nice.png

  4. #3824 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cand stocul e mic si trece repede sistemul nu apuca sa trimită notificări, e facut cu picioarele. Asa a fost de fiecare data cand au avut pe stoc

  5. #3825 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Te cred, bv lui

  6. #3826 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Gata, stau cu 3 trackere pe orange si pe emag. Iar colegul care zicea de ruptul picioarelor la bisnitari, corect, merita sa le parchezi masina pe piept

  7. #3827 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    eu am comanda in status "plata acceptata", fara documentele de factura si garantie care se genereaza automat dupa ce faci plata, fara estimat de livrare.. pff... de la eMAG mi-au zis ca nu au stoc, ca fac verificari, bla bla ...

  8. #3828 SP
    Member Para81's Avatar
    Daca ai plata acceptata si nu este stoc iti opresc banii si cand intra in stoc esti primul servit(precomanda).

  9. #3829 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Daca ai plata acceptata si nu este stoc iti opresc banii si cand intra in stoc esti primul servit(precomanda).
    am comanda in status "plata acceptata" de pe 27 ianuarie, ma asteptam ca azi sa fiu "primul servit" dar uite ca nu e asa...

  10. #3830 SP
    Member Para81's Avatar
    LOL....este o problema atunci, fa scandal ca au pus la vanzare si la tine nu s-a onorat comanda. ANPC, JUDECATA etc. Amenita si daca nu primesti chiar fa plangere.

    ---------- Post added 01-02-2021 at 18:30 ----------

    apropo cine vrea statie de incarcare am eu una in plus

    ---------- Post added 01-02-2021 at 18:32 ----------

    Stoc in Arabia Saudita pe amazon

  11. #3831 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Iar e plin de ele pe olx.
    Sper din tot sufletul sa ramana cu ele.

  12. #3832 SP
    Member Para81's Avatar
    Pai omul cere, este prost ala care da. Cererea este mare si stoc 0.

  13. #3833 SP
    Junior Member JamesFox's Avatar
    Eu am data de livrare pe 3

  14. #3834 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by eidos View Post
    Un troll!!!
    Cine-i troll? Glumim cand trebuie, nu acum.
    Trolli sunt aia care se plictisesc stand in fata tastaturii.

    E real ce am zis mai sus. Nu i-au dat nicio data de livrare, niciun info, nimic. Doar plata acceptata si atat. Precomanda, asa i s-a spus.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #3835 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by JamesFox View Post
    Eu am data de livrare pe 3
    Începând cu 3, dacă citești mai atent.

  16. #3836 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cine-i troll? Glumim cand trebuie, nu acum.
    Trolli sunt aia care se plictisesc stand in fata tastaturii.

    E real ce am zis mai sus. Nu i-au dat nicio data de livrare, niciun info, nimic. Doar plata acceptata si atat. Precomanda, asa i s-a spus.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E posibil sa ai dreptate, dupa ce ai scris tu m-am apucat de dat telefoane, dupa 2 telefoane am reusit sa dau de cineva si dupa multe discutii si explicatii, incercand sa-mi explice ca au fost multe comenzi peste si nush ce si incearca sa onoreze toate comenzile in maxim 2 saptamani...

    Am inchis suparat si cam atat am reusit sa fac...

    Dar, ori noroc ori ca urmare a telefoanelor acum 20 minute in cont mi-a aparut factura electronica si garantia ... acum sper sa si livreze in curand

  17. #3837 SP
    Member flaviud's Avatar
    Eu nu inteleg cum e posibila treaba cu "s-au dat comenzi peste"...

  18. #3838 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cine-i troll? Glumim cand trebuie, nu acum.
    Trolli sunt aia care se plictisesc stand in fata tastaturii.

    E real ce am zis mai sus. Nu i-au dat nicio data de livrare, niciun info, nimic. Doar plata acceptata si atat. Precomanda, asa i s-a spus.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poate prietenul tau foloseste boti sau a mai comandat ps5 deja... Si vrea sa faca un ban gramada din bisnita... Si eu i as duce, pe astia, cu zaharelul in locul emag ului.

    Numa zic, nu acuz

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  19. #3839 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Lupta pt PS5-uri vad ca se da in continuare. Xbox-ul sX este la 2900ron pe Olx . Deja nu mai renteaza sa faci stocuri si cred ca in curand le vom vedea in magazine . Sa-mi iau PS5, sa-mi tin banii pt 3080ti ... ehhh! Ma mai gandesc.

  20. #3840 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by eidos View Post
    Poate prietenul tau foloseste boti sau a mai comandat ps5 deja... Si vrea sa faca un ban gramada din bisnita... Si eu i as duce, pe astia, cu zaharelul in locul emag ului.

    Numa zic, nu acuz

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Nu acuzi, bati campii, atat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts