Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 404 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4821 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    altexul au fost more or less obligati sa-si dea interesul pentru ca au o lista de oameni in asteptare, cred ca abia asteapta sa scape de ele. Pe de alta parte emag-ul nu are nici-o miza, si din cate stiu retailerii nu castiga asa mult pe bucata vanduta.

  2. #4822 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu tine de ei daca aduc sau nu console, ci de cum "imparte" Sony Romania catre comercianti. Daca nu au adus, inseamna ca cineva nu a luat in considerare si acest comerciant.

  3. #4823 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Sa fiti pe faza la emag au scos ps5 la preturile nesimtite, posibil sa urmeze la ei pe stoc curand.

  4. #4824 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    asta m-am gandit si eu, random au disparut ceilalti comercianti

  5. #4825 SP
    Junior Member cloudikun's Avatar
    Salut,

    Stie cineva dupa cat timp de cand te-au sunat cei de la Altex primesti linkul de plata pentru consola ? (sunt numarul 2371 si am fost sunat de o ora si ceva dar nu am primit nimic pe mail inca)

  6. #4826 SP
    Member jetssskii's Avatar
    La digiral nu au disparut. Apropo, cimeva pe un grup de fb a zis ca a fost sunat de altex la 2230. Oare cineva nu a platit consa sau au primit iar stoc?

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  7. #4827 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Quote Originally Posted by Garkan View Post
    Eu sunt uimit se faptul ca Emagul doarme in bocanci. Altex a adus peste 1000 de console tura asta, iar Emagul nu misca nimic. De Orange nu mai zic nimic.
    crezi ca exista vreun comerciant care sa nu vrea sa vanda? sunt sigur ca au avut "ratie", sa spunem, pe care poate au consumat-o deja pentru aceasta perioada. Acum a fost randul lui Altex sa primeasca.

  8. #4828 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by sumanovici View Post
    asta m-am gandit si eu, random au disparut ceilalti comercianti
    S-a mai intamplat si in alte zile totusi...si nimic. ;(

  9. #4829 SP
    Member eidos's Avatar
    Eu nu cred, a mai fost asa si nimic, EMAG-ul nu aduce prea curand.

    Pana in vara a promis SONY ca se vor gasi console aproape peste tot, rabdare

  10. #4830 SP
    Member Para81's Avatar
    Stoc Emag este oferta

  11. #4831 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Stoc Emag este oferta
    la 4500 sa iei tu!

  12. #4832 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    nu este vandut de emag

  13. #4833 SP
    Member Para81's Avatar
    Fata de 7000

  14. #4834 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by gompo View Post
    la 4500 sa iei tu!
    Totusi, e un pas inainte, nu costa 6000 de lei...

  15. #4835 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, fara trolling va rog!

  16. #4836 SP
    Member Para81's Avatar
    https://mirapolnext.pl/konsola-sony-...y-p-20441.html Astia sunt noi pe emag vad
    la ei pe site in RON costa 3600ron fara transport, livreza si in romania dar costul total este de 3800 ron....sa fie la ei acolo.

  17. #4837 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Quote Originally Posted by cloudikun View Post
    Salut,

    Stie cineva dupa cat timp de cand te-au sunat cei de la Altex primesti linkul de plata pentru consola ? (sunt numarul 2371 si am fost sunat de o ora si ceva dar nu am primit nimic pe mail inca)
    La mine a durat cateva ore. Am fost sunat pe la 11 si link-ul a venit seara. Oricum, s-au miscat repede, am fost sunat Marti si Joi a lost livrata consola.

  18. #4838 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Eu asa am avut o problema cu un user de pe aici de pe forum care s-a oferit prin decembrie sa-mi dea prioritatea lui de la Altex si in fine ma sunase acum cateva zile sa-mi spuna ca l-au sunat si ca o sa urmeze sa ii dea link-ul si dupa o zi cam asa imi trimite link-ul cu plata consolei insa nici nu a vorbit cu cei de la Altex sa modifice adresa (chipurile ca ei i-au zis sa plateasca mai intai si dupa sa puna alta adresa); cu totul ca mi se parea normal ca eu sa iau legatura cu ei in ceea ce priveste datele mele de livrare si tot pt ca mi-a dat prioritatea pana la urma... si ma tragea tot pe mine la raspundere ca trebuia sa ii aduc aminte sa ii sune pe aia si ca eu sunt de vina pt toata treaba. Proasta eram sa platesc consola si sa mai vina si la adresa lui.
    So be careful si aveti rabdare mai bine decat sa va bagati cu dubiosi.

  19. #4839 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Eu asa am avut o problema cu un user de pe aici de pe forum care s-a oferit prin decembrie sa-mi dea prioritatea lui ..
    Am rugamintea sa-mi dai prin PM numele userului respectiv.

  20. #4840 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Eu asa am avut o problema cu un user de pe aici de pe forum care s-a oferit prin decembrie sa-mi dea prioritatea lui de la Altex si in fine ma sunase acum cateva zile sa-mi spuna ca l-au sunat si ca o sa urmeze sa ii dea link-ul si dupa o zi cam asa imi trimite link-ul cu plata consolei insa nici nu a vorbit cu cei de la Altex sa modifice adresa (chipurile ca ei i-au zis sa plateasca mai intai si dupa sa puna alta adresa); cu totul ca mi se parea normal ca eu sa iau legatura cu ei in ceea ce priveste datele mele de livrare si tot pt ca mi-a dat prioritatea pana la urma... si ma tragea tot pe mine la raspundere ca trebuia sa ii aduc aminte sa ii sune pe aia si ca eu sunt de vina pt toata treaba. Proasta eram sa platesc consola si sa mai vina si la adresa lui.
    So be careful si aveti rabdare mai bine decat sa va bagati cu dubiosi.
    Cam in aceeasi situatie am fost si eu, cu privire la prima parte, insa s a oprit totul cand i am zis ca nu platesc eu link ul si sa o puna ramburs dupa ce ajunge la el. De acolo s a dus totul la vale.
    Discutia a fost purtata pe alt forum. Nu stiu daca e acelasi user ca si aici, nu insinuez nimic, doar atrag atentia sa aveti grija. Omul poate era de buna credinta in cazul meu, insa nu m as risca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts