Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 287 of 404 FirstFirst ... 187 237 277 285 286 287 288 289 297 337 387 ... LastLast
Results 5,721 to 5,740 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5721 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by 4est View Post
    Ba da, se poate. Aveam azi în cos un ps5 digital împreună cu controller suplimentar, m-am oprit la ultima confirmare

    Când nu poți sa îl aduci în cos înseamnă că s-a vândut deja, dar mai durează câteva minute pana când se actualizează pagina
    Aha, am inteles.. chestia e ca tot dadeam refresh, imi spunea ca e in stoc, dar nu ma lasa sa-l pun in stoc. A durat cam 1 min, dar in acel minut nu am reusit sa-l adug in cos...

  2. #5722 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Azi nimic

  3. #5723 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Nu meritam ba fra. De 2 luni il astept si fix in cele mai nasoale momente intra pe stoc. Ba sunt la volan, ba nu am telefonu langa mine, ba imi fac o cafea, ba ma duc la baie. Dupa intru aici si vad oamenii fericiti pe aici. Luni cand au bagat la eMag am lipsit 5 minute de la PC si am pierdut ocazia ca-mi dau seppuku.

  4. #5724 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Sa stii, si la mine e la fel. Chiar ai nevoie de noroc.

  5. #5725 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Nu il vreau asa tare ca am 2 PS4 (da, sunt burghez de fel) dar ma oftic ca nu am prins desi il urmaresc de mi se apleaca. Luni cand l-am ratat mi-au dat 3 oameni mesaj cu screenshot ca ei au reusit sa faca comanda si am muscat cu fruntea din birou. 5 minute am intarziat fra, nici sa merg la baie nu pot.

  6. #5726 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Eu l-am avut in cos si dupa o secunda, STOC EPUIZAT. Si au fost oameni care au avut timp sa baga bani pe cont, despre ce vorbim. Nu meritam.

  7. #5727 SP
    Member miculas10's Avatar
    Da pot sa confirm a fost astăzi pe Amazon.de prima data cu disc undeva între 3-5 minute a fost pe stoc preț normal și apoi peste 5 minute a fost și versiune Digitală undeva 4 minute, dar nu se poate Adaugă pe cos pe telefon am vrut, am primit acest mesaj nu înțeleg ce înseamnă ������
    Attached Images Attached Images 6e37d83c-0636-49f7-aef2-bef8afdaaa8a.png

  8. #5728 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Dupa cum am spus, de o luna-doua numai poti adauga in cos din amazon uk, de etc probabil e cv protectie ca sa nu cumpere decat persoanele din tara respectiva.

  9. #5729 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Dupa cum am spus, de o luna-doua numai poti adauga in cos din amazon uk, de etc probabil e cv protectie ca sa nu cumpere decat persoanele din tara respectiva.

    Pe amazon uk se paote acuma am pus un produs in cos si merge...numa ai tranport scump, si ceva 10 euro Import charges.
    Attached Images Attached Images amazon-uk.jpg

  10. #5730 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Poate e asa doar la ps5, ca am testat si eu cu alte produse si am vazut ca merge.

  11. #5731 SP
    Member Para81's Avatar
    vezi ca nu este vandut de AMAZON si sigur trebuie sa platesti taxe.

  12. #5732 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Daca schimbam IP?

  13. #5733 SP
    Member Para81's Avatar
    Eu am prins pe UK astazi dar au anulat comanda ei suspect contul (nu stiu ce inseamna asta la ei ca este acelasi cont pe toate tarile acum).

  14. #5734 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Sincer, nu inteleg ce se intampla cu consolele de pe amazon, din pacate, singura sansa dupa parerea mea, ramane emag-ul si orange...

    ---------- Post added 17-03-2021 at 18:37 ----------

    Ceea ce e foarte trist pentru noi, romanii, ca suntem foarte limitati, dar asta e realitatea imo...

  15. #5735 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Sincer, nu inteleg ce se intampla cu consolele de pe amazon, din pacate, singura sansa dupa parerea mea, ramane emag-ul si orange...

    ---------- Post added 17-03-2021 at 18:37 ----------

    Ceea ce e foarte trist pentru noi, romanii, ca suntem foarte limitati, dar asta e realitatea imo...
    Eu zic la fel, nu merita sa stai geana pe ele daca nu sunt din RO. Ca fac ce doresc ei cu comenzile, se pot anula fara motiv etc.

  16. #5736 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Exact.

    ---------- Post added 17-03-2021 at 18:40 ----------

    Quote Originally Posted by NDM View Post
    Daca schimbam IP?
    Poate merge initial, dar parca vad ca iti anuleaza comanda mai tarziu cand observa adresa sau ceva...

  17. #5737 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Da ai dreptate nu m-am gandit

  18. #5738 SP
    Member miculas10's Avatar
    Da e in regula nu poti sa cumpar nici un produs de pe amazon.uk ce se vinde (amazon.uk) am incercat un ps4 joc si nu se poate
    Attached Images Attached Images assassin.jpg

  19. #5739 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Da e in regula nu poti sa cumpar nici un produs de pe amazon.uk ce se vinde (amazon.uk) am incercat un ps4 joc si nu se poate
    Sa poate dar depinde de produs.


  20. #5740 SP
    Junior Member Nody12's Avatar
    Eu am reușit sa cumpăr dla amazon DE dar ai nevoie de VPN
    Attached Images Attached Images screenshot_20210317-231223_amazon-shopping.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts