Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 404 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1501 SP
    Member Otman's Avatar
    A ajuns consola de la Orange

  2. #1502 SP
    Junior Member dragoncrew's Avatar
    Mie imi arata ca a plecat coletul din bucuresti spre iasi pe la ora 14:30 deci ma astept sa nu-l primesc in seara asta, DAR primesc mesaj acum 20 minute de la Orange ca pachetul il voi primi azi. E eroare, nu? Sansele sunt extrem de mici, presupun. Chiar daca ar merge direct din Buc spre Iasi tot 6 ore se fac si dupa sa l mai si livreze...dar ati mai auzit de asa ceva? Mersi

  3. #1503 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    A ajuns consola de la Orange
    Și a mea....acum

  4. #1504 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Mi-a venit si mie dimineata de la Emag si mi-a trecut supararea.

  5. #1505 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    Azi mi-a ajuns si mie consola, tot de la emag (desi a ajuns de ieri in delozitul fancurier Timisoara)

  6. #1506 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    Deci nu se poate am sunat azi la flanco si mi au spus că cei care au prins precommada vor primi consola până pe 10 decembrie in nici un caz in urmatoarele zile având în vedere ca acestia au deschis precomenzile in aceeasi zi cu orange si acestia au trimis consolele spre persoane.....BATAIE DE JOC

  7. #1507 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by roberthotean View Post
    Azi mi-a ajuns si mie consola, tot de la emag (desi a ajuns de ieri in delozitul fancurier Timisoara)
    Și ce termen de livrare aveai în aplicație?

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  8. #1508 SP
    Junior Member gabeylo's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    Având în vedere numărul record de comenzi pentru PlayStation 5 și pentru a menține un echilibru în ceea ce privește șansele de câștig, vom sista procesul de înscrieri în cadrul campaniei “Rezervă-ți locul în marea tombola PS5", mâine, 21 noiembrie, începand cu la ora 17.00. Anunțarea câștigătorilor se va realiza, conform regulamentului campaniei, pe 25 noiembrie.
    zice Altex
    De unde ai informatia? Nu vad gasesc pe site-ul lor asa ceva.
    Am primit doar emailul asta azi.
    Attached Images Attached Images screenshot_20201120-195425_gmail.jpg

  9. #1509 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by gabeylo View Post
    De unde ai informatia? Nu vad gasesc pe site-ul lor asa ceva.
    Am primit doar emailul asta azi.
    Ce status ai avut/ai la comanda?

  10. #1510 SP
    Junior Member JamesFox's Avatar
    De ce conteaza statusul ? Eu am precomanda confirmata

  11. #1511 SP
    Member kaoru's Avatar
    Quote Originally Posted by gabeylo View Post
    De unde ai informatia? Nu vad gasesc pe site-ul lor asa ceva.
    Am primit doar emailul asta azi.
    Pe pagina cu regulamentul primul paragraf. cu titlul "UPDATE".

    Si eu tot precomanda confirmata am - pe pagina contului meu Altex, la "comenzile mele"

    De asemenea am primit 3 mailuri -
    1. Inregistrare comanda Altex
    2. Tragere la sorti Playstation5 - unde confirma inscrierea in tombola , am un numar de comanda, si explica daca nu castig ca voi primi banii returnati in maxim 3 zile lucratooare
    3. Confirmare plata

    "Plata dumneavoastra pentru comanda plasata pe http://www.altex.ro a fost aprobata (*Altex referinta comanda xxxxxxxxxx*, PayU referinta comanda xxxxxxxxx).

    Acest e-mail reprezinta CONFIRMAREA de PLATA.


    Tranzactia a fost procesata prin PayU SA."

    Nu am primit nici un mail cu specificatii pentru eventuala renuntare la comanda, anularea ei si ce implica acest lucru.

  12. #1512 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Asta apare la Altex pe facebook, acum 23 minute. Emailurile insa nu au ajuns asa repede la toata lumea, asta nu ma face decat sa ma gandesc ca sunt tare muuulte.. mii deci sansele la tombola sunt minuscule , dar vor fi 600 de fericiti pana la urma.. dar sa vedem cum!

    Altex Romania
    Bună seara! Dorim să venim cu precizări importante pentru că sunt foarte multe spirite înflăcărate și nu întotdeauna este rost de așa ceva:
    1. Toate persoanele care s-au înscris în tragerea la sorți au primit în această seară posibilitatea să se retragă din acțiune și să își primească banii înapoi. Cu toții aveți un e-mail în acest sens. Însă, noi tot primim comentarii legate de acest aspect și de cum ținem noi blocați niște bani care nu ne aparțin.
    2. Noi nu am dat drumul la campanie fără să avem toate informațiile implementate în pagina de produs: banner + hyperlink. Niciun proprietar de site nu este responsabil de modul în care browser-ul, aplicația de internet sau device-ul alege să randeze modificările făcute. Pagina de PS5 nu este nouă. În ea au fost publicate toate modificările, înainte de a da drumul campaniei.
    Numai bine!

  13. #1513 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Bun, acum sper ca se vor linisti spiritele. Presupun ca mai ramane varianta OLX pentru cei cu banii... blocati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1514 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    #2 e vrajeala
    Am vazut cu ochii mei cum in primele 20 minute, daca nu chiar mai mult, nu exista nimic de genu asta pe site

  15. #1515 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Asta se potriveste cu situatia noastra. https://v.redd.it/fbklv5odva061

  16. #1516 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    #2 e vrajeala
    Am vazut cu ochii mei cum in primele 20 minute, daca nu chiar mai mult, nu exista nimic de genu asta pe site
    Nu stiu ce a fost inainte, dar la 6 (18:2min) era cele 2 bife cu acordu. Tot ca primaru am dat si eu clikuri dar acu fara "basini" sunt unii care spera pe gura mare sa primeasca si ei parte din alea 600 console sa taca din gura.. ca de fapt stai asa ca nu vor banii inapoi ca ei nu au vazut etc.. dar clar la 6 era. nu stiu la 5:50 sau mai devreme..

  17. #1517 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    2 e fffffff vrăjeală.
    Daca ar fi fost adevărat..de ce in jur de 18:10-18:15 pagina a fost cazuta și consolele temporar out of stock pana sa intre iar corect ?

  18. #1518 SP
    Junior Member Icyy's Avatar
    Salutare toata lumea! Astazi la ora 11:00 am sunat la Media Galaxy sa imi anuleze comanda pt tombola, si sunt curios daca mai pot sa il cumpar de altundeva, poate sa ma ajute cineva cu niste informatii si date?

  19. #1519 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Nu stiu ce a fost inainte, dar la 6 (18:2min) era cele 2 bife cu acordu. Tot ca primaru am dat si eu clikuri dar acu fara "basini" sunt unii care spera pe gura mare sa primeasca si ei parte din alea 600 console sa taca din gura.. ca de fapt stai asa ca nu vor banii inapoi ca ei nu au vazut etc.. dar clar la 6 era. nu stiu la 5:50 sau mai devreme..
    De la 17:55 la 18:07 nu a fost garantat. I-am dat unui prieten link si am stat cu el in telefon sa dea comanda, timp in care imi pusesem si eu produsul in cos ca in cazul in care nu prinde el, sa iau eu pentru el.
    Nu existau lucrurile alea iar ce fac ei acum este o vrajeala urata.

    Tine minte - cine se scuza se acuza! (BUG Mafia)

  20. #1520 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    De la 17:55 la 18:07 nu a fost garantat. I-am dat unui prieten link si am stat cu el in telefon sa dea comanda, timp in care imi pusesem si eu produsul in cos ca in cazul in care nu prinde el, sa iau eu pentru el.
    Nu existau lucrurile alea iar ce fac ei acum este o vrajeala urata.

    Tine minte - cine se scuza se acuza! (BUG Mafia)
    Nici la mine nu a ajuns email de care vuieste pe fb la altex, ma refer la cel cu retragerea cel cu linkul. Vad ca mai toti care au pana in 18/;30 comanda data nici unu nu l-a primit.. Tu ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 404 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts