Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 269 of 303 FirstFirst ... 169 219 259 267 268 269 270 271 279 ... LastLast
Results 5,361 to 5,380 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #5361 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Mortal shell este pentru PS4,dar se poate juca si pe PS5. S-au ma insel?

  2. #5362 SP
    Member codpin's Avatar
    Din ce am inteles de pe reddit, ei dau doar versiunea de ps4, fara posibilitatea de upgrade gratuit la ps5.

    Au mai facut asa si in trecut.

  3. #5363 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    ^ adevărat ce spui, dar el a întrebat daca se poate juca si pe PS5. Răspunsul e da, se poate, dar vei juca varianta de PS4, nu cea cu îmbunătățiri pt PS5.

  4. #5364 SP
    Member codpin's Avatar
    Corect! My bad, am citit in graba.

  5. #5365 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Important este sa-l joc. ������
    Multumesc pentru raspunsuri.

  6. #5366 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Schema cu Godfall vad ca se repeta ca acum multi ani cand au dat doar un episod din Resident Evil revelations 2 ) s-a jucat cineva godfall? vad numai review-uri nasoale

  7. #5367 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Din cate am citit despre "Challenger Edition", multi spun ca e cea mai buna editie deoarece campaign-ul e doar un "glorified tutorial" de 3 ore si asa primesti deblocate toate chestiile care te lasa sa joci cea mai buna parte a jocului, adica endgame-ul .

  8. #5368 SP
    Member flaviud's Avatar
    Din ce vad Godfall(editia normala) e undeva la 12 ore de joc, nu avea cum sa fie story de 3 ore...
    https://howlongtobeat.com/game?id=73081

  9. #5369 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Din cate am citit despre "Challenger Edition", multi spun ca e cea mai buna editie deoarece campaign-ul e doar un "glorified tutorial" de 3 ore si asa primesti deblocate toate chestiile care te lasa sa joci cea mai buna parte a jocului, adica endgame-ul .
    Daca era doar un glorified tutorial de 3 ore puteau sa il dea la PS Plus si sa nu genereze atata publicitate negativa. Vorbim totusi de un looter slasher, fara partea de "loot" nu ramane mare lucru.

    Pe de alta parte va fi mult mai usor de luat platina cu versiunea asta, asa ca vanatorii de trofee se pot bucura.

  10. #5370 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by gompo View Post
    Pentru cei interesati, cardul de abonament PlayStation Plus RO. pe 12 luni, care costa 269 lei, este acum redus la 180-190 lei la mai toti marii retaileri.

    EMAG
    Altex
    Flanco
    Orange
    Gata, promotia s-a terminat, peste tot a revenit la 269 lei.

  11. #5371 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by Famitsu (Google Translate)
    This month, four works , " JUDGE EYES: Shinigami's Will New Price Edition, " " Lego DC Super Villas, " " The Sexy Brutale, " and " Godfall: Challenger Edition. " Appeared. The offer period is from December 7, 2021 (Tuesday) to January 3, 2022 (Monday).
    【PS Plus】12月のフリープレイ対象作品に� �ジャッジアイズ:死神の遺言』『レ� �� DC スーパーヴィランズ』など4作が登場� ��12月7日より提供開始

    PS Plus în Japonia.
    Attached Images Attached Images y_61a8433581577.jpg

  12. #5372 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Inca o luna foarte slaba, un demo, un joc de copii si Mortal Shell care e bunicel dar nu primesti versiunea de PS5.
    M-am uitat de curiozitate pe Xbox Game Pass si am Mortal Shell: Enhanced Edition.


    Deja PS Plus devine o gluma proasta, mai bine nu il prelungeam.

  13. #5373 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    O glumă proastă e comparația între Plus si Game Pass. Nu înțeleg de ce insistă lumea cu comparația asta. La Gold ( ca ala e echivalentul Plus-ului) se dau si mai mari mizerii.

    Ce are dacă un joc e de copii? Înseamnă ca e prost? Copiii n-au voie sa primească jocuri la Plus?

  14. #5374 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Dar cu ce sa compari? Oricum nici PS Plus impreuna cu PS Now nu fac nici 15% din valoarea oferita de Game Pass Ultimate.
    Sunt destule jocuri de copii mai bune decat Lego dc.

    In ritmul asta daca primesti 5 jocuri bune la PS Plus intr-un an e bine.

  15. #5375 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Nici eu nu sunt multumit de PS Plus. din jocurile de pe un an doar vreo 3-4 m-au interesat. Dar na, daca vrei sa folosesti functiile online, ai nevoie de el (motivul principal pentru care il tin, jocurile fiind un bonus care sa compenseze cat de cat)

  16. #5376 SP
    Senior Member dronology's Avatar

  17. #5377 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai era doar pasul firesc, asa cum am mai zis si eu, doar ca au intarziat cu cativa ani.
    Problema e ca nu vor introduce jocurile exclusive day 1, asa cum face microsoft, deci totusi nu au inteles nimic din ce fac ei si de ce functioneaza cu adevarat game pass.

  18. #5378 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu stie nimeni cat de bine functioneaza game pass si cat de profitabil e in comparatie cu a vinde jocurile alea separat, in afara de Sony si Microsoft. Baietii de la Sony mai au unele momente de noaptea mintii din cand in cand, dar nu sunt idioti si daca ar face mai multi bani introducand jocurile exclusive day 1 intr-un abonament iti garantez ca ar face-o fara sa stea pe ganduri. Sunt destul de sigur ca nici Microsoft nu face asta pentru maximizarea profitului, ci pentru ca si generatia asta pare ca au doar jumatate din playerbase-ul Playstation. Na, incearca si ei sa castige teren.

  19. #5379 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Este foarte corect ce spui, dar ei nu fac bani doar din Xbox si am fff multi prieteni care au doar PC si abonament game pass.

    O sa vedem ce face Sony. Eu ma astept sa ofere o reducere maricica la achizitia jocurilor exclusive si sper sa fie muuult mai mare decat acei 10% oferiti de EA sau Xbox, pentru ca altfel nu va merita.

    Oricum ei ar putea sa includa macar titluri 3rd party day 1, pentru ca altfel nu-i vad sa aibe succes, fiindca nu ar fi deloc diferit de PS Now.

  20. #5380 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Sony se comporta la fel ca Nokia in 2007 cand a aparut iPhone-ul. Decizii arogante si lipsa de viziune.
    E clar ca digitalul si abonamentele gen GamePass sunt viitorul. PS Now e varza la fel si PS Plus.

    Ma joc foarte multe jocuri pe care nu le cumparam sau jucam inainte gen man of madan , Guacamelee! 2, Psychonauts 2, Yooka-Laylee.
    Unele vroiam sa le cumpar si sa le joc dar trebuia sa astept pana se ieftineau foarte mult gen Star Wars Jedi: Fallen Order, Tell me Why, numai arunc cu banii pe jocuri. Sony sa viseze in continuare la 80 de euro pe jocuri, de la mine nu vad bani prea curand.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 269 of 303 FirstFirst ... 169 219 259 267 268 269 270 271 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts