Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 52 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #521 SP
    Member portocaliu's Avatar
    ce update?

  2. #522 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ultimul update.

  3. #523 SP
    Member portocaliu's Avatar
    primesc eroarea ce-33987-0.
    Stie cineva o rezolvare?

  4. #524 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  5. #525 SP
    Member portocaliu's Avatar
    ciudat,nu-mi incarca pagina,aplicatia pe telefon nu-mi incarca pe wifi in schimb pe 4G imediat merge.Sa fie oare de la net-ul meu?
    Ce as putea sa fac?
    imi da autodetect pe rusia, de ce? probabil d-asta nu imi merge psn.
    http://i58.tinypic.com/2z5pue1.png

  6. #526 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Netul e problema sigur. Suna la provider.

  7. #527 SP
    Junior Member LT_WaTchd0g's Avatar
    Hai salut, am si eu o problema, si anume: Sunt user nou de consola, am un PS4 luat de cateva luni (este prima consola) am doar 3 jocuri, DriveClub, FIFA 15 si TLoU. La DriveClub si FIFA 15 am 1 respectiv 2 coduri extra fiind Special Edition si UT Edition. Cont PS am doar pe Romania, jocurile sunt zona 2 asa cum trebuie sa fie, problema este ca la introducerea codurilor imi zice ca ori nu sunt valabile ori sunt expirate. Inafara de intocmirea unui cont de PS Store pe UK, exista alta varianta sau macar vreun raspuns la problema? Ca ma gandesc ca nu sunt singurul care pateste asta... Cei de la PS Romania imi raspunsesera pe facebook la un moment dat ca fiind store-ul nou, inca nu s-au aprobat toate key-urile extra, si ca mai trebuie sa treaca ceva timp... este absurd cat timp trebuie sa treaca, am dat 200 de lei pe FIFA 15 F-U-T (lol) dar pana nu imi iau acele cateva zeci de pack-uri parca nu imi vine sa ma apuc de el, si nu as vrea nici cont pe UK, atata timp cat il avem si noi pe al nostru... nu stiu, pareri? Multam

  8. #528 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu am patit la fel cu codul de la Destiny. Au trecut 4 luni, timp in care PSN Bulgaria imi spune ca sunt pe o lista ''pending'' pana voi primi un cod nou (era vorba de un cod de PS+ de o luna). Poate tu esti mai norocos fiind vorba de o experienta in-game. Da un e-mail si la EA Sports si intra in contact cu ei.

  9. #529 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Daca atasezi un card la cont,astia iti reinoiesc ps+ automat?fara sa te intrebe?

  10. #530 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca ai optiunea de automatic renewal activata, da.

  11. #531 SP
    Member luciteck's Avatar
    Quote Originally Posted by portocaliu View Post
    ciudat,nu-mi incarca pagina,aplicatia pe telefon nu-mi incarca pe wifi in schimb pe 4G imediat merge.Sa fie oare de la net-ul meu?
    Ce as putea sa fac?
    imi da autodetect pe rusia, de ce? probabil d-asta nu imi merge psn.
    http://i58.tinypic.com/2z5pue1.png
    Nu e de la net. Toate routerele TP-LINK au denumirea aia pt PPOE (e denumire generica nu are legatura cu locatia ta). E de la Sony. Urmareste discutiile de aici:

    http://www.consolegames.ro/forum/f11.../index630.html

  12. #532 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @LT_WaTchd0g: Aceeasi problema o am si eu cu Thief . Nu merge DLC-ul "Bank Heist". In rest nu am avut probleme la Watch_Dogs, AC IV: Black Flag, AC Unity, GTA V.

  13. #533 SP
    Junior Member LT_WaTchd0g's Avatar
    Sa fie ale mele si Thief-ul tau din primele batch-uri, ale caror DLC-uri inca nu erau aprobate pentru PS Store RO? hmm...

  14. #534 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Poate... cine stie... dar e destul de enervant.

  15. #535 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Salut , deranjez cu o intrebare. Am playstation plus 14 zile pe RO , am scos Driveclub PS+ Ed si vreau sa cumpar varianta full de pe store..
    https://store.playstation.com/#!/en-...DRIVECLUBPSUSP
    Jocul e full ? Dupa expirarea celor 14 zile mai pot juca ?

  16. #536 SP
    Junior Member LT_WaTchd0g's Avatar
    DriveClub PS+ Edition poate fi jucat doar cat timp ai PS+ activ.

  17. #537 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    mersi de raspuns , se pare totusi ca jocul (fara season pass)ramane activ si dupa subscriptie
    http://www.polygon.com/2014/5/9/5699...-game-reversal

  18. #538 SP
    Junior Member ciuflingar's Avatar

    Error ce-32947-5

    Salutari!

    De curand am achizitionat un PS4. Am renuntat la contul de UK si USA folosit pe PS3 si mi-am facut cont pe romania pentru a sustine cauza si in speranta ca vor fi mai usoare achizitiile digitale.

    Nu stiu daca are legatura dar primes acest cod de eroare cand incerc sa downloadez dying light demo de pe psn si la update-ul de destiny. Demouri ca trine, thief si update-uri la project cars, the last of us s-au downloadat fara probleme.

    Cautand pe interenet solutii am gasit aceasta eroare ca fiind fara sperante.

    Stiti vre-o adresa de contact oficiala unde as putea posta problema in speranta unui raspuns?

    Multumiri,

    P.S. Ciudat ca problema e doar cu cele doua download-uri specificate.

  19. #539 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eroarea respectiva apare probabil din pricina ca fix continutul respectiv nu este disponibil pe store-ul romanesc. Din ce pricina, numai Sony ti-o poate spune. Poti incerca sa te conectezi cu PS4-ul printr-un proxy, sa para ca esti pe alta conexiune de internet, sau, mai bine, le poti adresa o intrebare celor ce se ocupa cu suportul pentru Romania (https://www.facebook.com/PlayStationRomania).

    O alta varianta ar fi sa iti faci si un cont de UK si sa incerci sa iei de acolo continutul respectiv ca apoi sa revii pe contul tau de RO si sa te joci linistit.

  20. #540 SP
    Junior Member ciuflingar's Avatar
    Voi incerca metoda cu contul.alternativ. merci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 52 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts