Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 51 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #901 SP
    Junior Member Rauliulian's Avatar
    Boss, gata am inteles. Parca lucrezi acolo.

    Stiam ca la Xbox Live Gold iti poti pastra jocurile dupa ce expira abonamentul. Se pare ca stiam gresit.

    Nu stiu ce fac altii, dar eu voiam pe un an. PS+ s-a scumpit, credeam ca la Xbox am alte avantaje, mai ales ca ma joc 2-3 ore pe saptamana. In fine.

    Mersi pentru lamuriri!

  2. #902 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Daca iei jocuri free prin gold le pastrezi, doar ca nu le poti juca online. Local le poti juca si dupa ce expria goldul.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  3. #903 SP
    Junior Member Rauliulian's Avatar
    Hmmm...acum am 2 pareri diferite...as vrea sa il cred pe KMZ

  4. #904 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by KMZ View Post
    Daca iei jocuri free prin gold le pastrezi, doar ca nu le poti juca online. Local le poti juca si dupa ce expria goldul.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
    FALS

    Games with Gold for Xbox FAQ

    What happens to my Games with Gold games if I cancel my Xbox Live Gold subscription?

    On Xbox One, you’ll no longer be able to access your Games with Gold titles if you cancel your subscription. However, if you decide to renew your subscription at any time, you’ll be able to access and play your previously redeemed Games with Gold titles again.

    On Xbox 360, any Games with Gold titles that you redeem as an Xbox Live Gold member are yours to keep, regardless of whether you continue your subscription.

    pastrezi jocurile si dupa ce iti expira Gold DOAR pe 360, pe XB1 nu mai ai acces la ele ca si la PS+ pe PS4

  5. #905 SP
    Junior Member Rauliulian's Avatar
    100% clar acum. Multumesc mult pentru clarificari!

  6. #906 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    O luna slaba


    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  7. #907 SP
    Junior Member Rauliulian's Avatar
    Momentan sunt indecis in ceea ce priveste orice consola. Se promoveaza exagerat de mult jocul de unul singur dar in compania altora online. E un fel de struto camila, tot singur esti, dar nu esti Eu vreau sa joc impreuna cu familia in aceeasi casa, pe aceeasi canapea. Sunt foarte putine jocuri de acest gen, si care sa imi placa. Astia parca ne vor singuri si fara contact fizic. Shopping onlie, catering, joci ascunsa online, lucrezi de acasa...plictisitor. Stiu ca nu e topicul dedicat pentru aceasta iesire...mii de scuze.

    On topic...jocurile gold de mai sus nici gratis nu le'as juca.

  8. #908 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Quote Originally Posted by Rauliulian View Post
    Momentan sunt indecis in ceea ce priveste orice consola. Se promoveaza exagerat de mult jocul de unul singur dar in compania altora online. E un fel de struto camila, tot singur esti, dar nu esti Eu vreau sa joc impreuna cu familia in aceeasi casa, pe aceeasi canapea. Sunt foarte putine jocuri de acest gen, si care sa imi placa. Astia parca ne vor singuri si fara contact fizic. Shopping onlie, catering, joci ascunsa online, lucrezi de acasa...plictisitor. Stiu ca nu e topicul dedicat pentru aceasta iesire...mii de scuze.

    On topic...jocurile gold de mai sus nici gratis nu le'as juca.
    Asta asa e!!nu prea se mai fac jocuri couch coop sau cum le spune. Vor sa vanda cat mai multe console si jocuri. Totusi e bn ca macar la xbox poti sa le dai share cu cineva.


    Trackmania pare intersant, vreo o ora, doua
    ..)
    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  9. #909 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Rauliulian View Post
    Momentan sunt indecis in ceea ce priveste orice consola. Se promoveaza exagerat de mult jocul de unul singur dar in compania altora online. E un fel de struto camila, tot singur esti, dar nu esti Eu vreau sa joc impreuna cu familia in aceeasi casa, pe aceeasi canapea. Sunt foarte putine jocuri de acest gen, si care sa imi placa. Astia parca ne vor singuri si fara contact fizic. Shopping onlie, catering, joci ascunsa online, lucrezi de acasa...plictisitor. Stiu ca nu e topicul dedicat pentru aceasta iesire...mii de scuze.

    On topic...jocurile gold de mai sus nici gratis nu le'as juca.
    sunt jocuri de coop si/sau versus couch dar nu exagerat de multe si acum depinde ce intelegi tu prin fun
    ai hasbro(monopoly,trivial pursuit live,etc),ai colectie mare de jocuri de la jackbox care sunt enorm de distractive daca stiu engleza nivel mediu(se pot juca multi si le trebuie doar un smartphone),crash course e joc de xbox360 gratuit si compatibil cu xbox one,rocket league,knight squad si ce am enumarat aici majoritatea se pot juca in 4 daca vrei
    desigur sunt multe jocuri in 2 daca asta te intereseaza cum e forza,gears of war,call of duty,fifa,ufc,plants vs zombie warfare....
    si cele mai multe sunt multiplatform
    daca iei un xbox da-mi add.daca iti iei un ps4 imprumuta-mi si mie din cand in cand consola

  10. #910 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

  11. #911 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Pe amazon, zona Euro(DE/FR etc.) abonamentul de Gold e 11Euro/3 Luni. La 6 si 12 Luni nu e este discount, inca. Eu inca sper sa apara ceva pe US sau UK. Anul trecut am prins un pret bun pe UK

  12. #912 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Din nou o luna mizerabila

    https://majornelson.com/2017/11/22/x...december-2017/

    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  13. #913 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    https://news.xbox.com/en-us/2017/12/...-january-2018/

    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  14. #914 SP
    Junior Member JAFFA's Avatar
    Bune pe luna ianuarie

  15. #915 SP
    Junior Member Aspru's Avatar
    Cum fac sa iau Tomb Raider ?
    Am gold, am pus cont de paypal pe US cu card aferent ....
    VPN sau cum ...ms
    Sunt oarecum incepator in zona de xbox dar pana acum m-am descurcat citind pe net si m-am descurcat.
    Nu reusesc sa gasesc un server VPN pe US care sa mearga sa il pun in clientul de VPN din router....am incercat sa fac hotspot pe mobil cu VPN dar nu o ia.
    POate ma ajuta cineva in privat
    MS

  16. #916 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Aspru View Post
    Cum fac sa iau Tomb Raider ?
    Am gold, am pus cont de paypal pe US cu card aferent ....
    VPN sau cum ...ms
    Sunt oarecum incepator in zona de xbox dar pana acum m-am descurcat citind pe net si m-am descurcat.
    Nu reusesc sa gasesc un server VPN pe US care sa mearga sa il pun in clientul de VPN din router....am incercat sa fac hotspot pe mobil cu VPN dar nu o ia.
    POate ma ajuta cineva in privat
    MS
    Citeste aici :http://www.consolegames.ro/forum/f11...-folosesc-vpn/

  17. #917 SP
    Junior Member Aspru's Avatar
    @KiritoStefan <<MS ma complicam eu prea mult ...ai PM

  18. #918 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Jocurile pe februarie

    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  19. #919 SP
    Junior Member bond007's Avatar
    stie cineva de unde pot cumpara un cod xbox live (sursa sigura)
    am cumparat de pe g2a si desi scrie clar ca e global ...nu a mers activat cu oricate vpn / browsere folosite
    acum apare ca fiind "already redeem" ...de mine sigur nu....
    cum s ar zice teapa 180 lei.... nu am dat 60$ ca am zis ca ies mai ieftin ...si....am iesit paguba
    dar nici acum nu dau 60 $

  20. #920 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Eu am luat de pe cdkeys.com, nu am avut probleme cu activarea lui.

    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 51 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts