Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 51 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #921 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ia legatura cu xbox support si zi-le codul, sa-ti spuna cand a fost activat si de unde (regiune) si daca a fost activat inainte sa-ti fie dat, cere banii inapoi.

    Altfel, vezi sa nu-l fi activat tu pe alta regiune.

  2. #922 SP
    Junior Member bond007's Avatar
    eu am cumparat codul de pe platforma g2a
    initial nu era folosit fiindca atunci cand eu incercam sa il folosesc imi tot dadea eroare de regiune...deci nu s a finalizat validarea niciodata
    dupa cateva zile in care am asteptat raspuns de la vanzator cu privire la problema....a aparut intradevar ca fiind deja utilizat respectivul cod...
    nu stiu in ce masura xbox support imi pot oferi mie informatii privind regiunea de unde a fost activat si chiar si asa nu stiu in ce masura m ar ajuta asta....consider banii pierduti....

  3. #923 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar ce pierzi daca incerci? Le zici ca ai luat de la un comerciant, ca tu esti in x tara si ei pot verifica in ce tara s-a facut activarea. Ma rog, banii tai. Dar consider ca e mai usor sa lupti putin pt ce-i al tau, decat sa te dai batut.

    Cam asta e ideea cu astfel de site-uri. Faptul ca sunt mai "de incredere".

  4. #924 SP
    Junior Member goldinv's Avatar
    Am patit si eu pe g2a la fel . Am facut sesizare la g2a si am primit banii inapoi . A durat aproximativ 3 saptamani .

  5. #925 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Cred ca ai facut tu ceva in neregula ... poti lua legatura cu Microsoft (al carei tari ti-ai facut contul). Eu am luat de pe Amazon UK 3M + 3M gratuit de 2x si am primit inca 1 luna ca mi-am pus cardul pe contul Microsoft (era oricum acolo) deci am luat cu 161LEI 13 luni de XBOX LIVE .

  6. #926 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Asta e riscul daca vrei coduri mai ieftine de pe grey market .

  7. #927 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    https://news.xbox.com/en-us/2018/02/...ld-march-2018/ O noua luna, o noua colectie de mizerii...

  8. #928 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Era de asteptat ca dupa ce introduc acel abonament lunar pentru jocuri, sa nu mai puna nimic interesant la jocurile gratuite... Nu spun ca e normal, spun doar ca ma asteptam la asta

  9. #929 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  10. #930 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Tare! In sfarsit,avem o luna cu ceva bun de jucat, cum ar fi AC Syndicate. Sincer, ma asteptam sa vad mai intai "Unity", deci, e si mai bine.

  11. #931 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Mă mir că au mai pus și ei un joc mai de doamne-ajută. De când cu game pass nu prea am mai văzut ceva ce merita jucat.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  12. #932 SP
    Senior Member nina's Avatar
    bun bun cars 2,nepotul va fi incantat,joaca numai cars 3 cu toate ca i-am luat si disneyland

  13. #933 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  14. #934 SP
    Senior Member nina's Avatar
    l-am cumparat la spring sales phantom pain v cu ground zero(cu toate ca il aveam pe cealalta consola la gwg) ca era complet,regret acei 15$
    asa mi s-a intamplat la ryse:son of rome si worms battlegrounds,le-am cumparat si l-a scurt timp era in gwg

  15. #935 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  16. #936 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Asta da luna.....slaba

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  17. #937 SP
    Senior Member nina's Avatar
    parca era free acest smite,ce 99$? ce items ofera de costa 100$ aproape?

  18. #938 SP
    Member eneea's Avatar
    La Smite e in bundle cu skinuri si ceva eroi...mi se pare o mizerie sa dai la games with gold prostii dintr-astea pt jocuri free 2 play

  19. #939 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

  20. #940 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    O luna de tot rahatul

    Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 51 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts