Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1111 of 1175 FirstFirst ... 111 611 1011 1061 1101 1109 1110 1111 1112 1113 1121 1161 ... LastLast
Results 22,201 to 22,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22201 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am rugamintea ca totusi sa incheiati discutiile despre olx, tocmai, okazii & co. E un pic aiurea sa va plangeti de tzepele de pe alte site-uri. Intelegeam daca se intampla la noi pe forum... ne dadeam interesul sa rezolvam intr-un fel problema... macar banam tzeparul, dar asa? Sorry, va asumati riscuri de pe te miri ce site-uri care azi sunt mercador, maine oleeex, saptamana viitoare cucux...

    memol: sunt firme care accepta produsul la garantie chiar si fara factura su bon/chitanta. Nu stiu daca e si cazul Altex, dar poate suna si intreba. Si oricum, daca nu i se accepta la Altex, se poate duce la service autorizat Sony... Ca exemplu pot da service-urile autorizate Apple, unde te poti duce doar cu produsul... nu te intreaba nimeni de vreo factura sau chitanta. Verifica dupa serial si asta e tot.

  2. #22202 SP
    Junior Member KYDO's Avatar
    Thanks for reply,guys.

    @Monky,nu e vorba de plangeri in legatura cu tepe,s.a.m.d. Aici e vorba strict de problema de care am intrebat.Ce o sa fac eu nu implica pe niciunul de-aici,evident.Tot odata,asa cum ai spus si tu si AzFaust,o lectie importanta ca data viitoare sa stiu cum sa ma feresc,atat eu cat si alti oameni pe viitor.
    Anyway,am gasit pe youtube niste video-uri cu problema despre care vorbeam.
    Am sa va pun doua link-uri mai jos sa vedeti si voi despre ce e vorba mai pe "sleau".
    (Puteti derula spre sfarsit)



    Multumesc,
    KYDO

  3. #22203 SP
    Member memol's Avatar
    Quote Originally Posted by kdyalex View Post
    Pai cum sa mai ia bani inapoi? Si eu l am lut sh tot depe olx fara garantie dar din acelasi oras. Am fost si l am testat inainte. Bafta si sper sa o rezolvi cumva. Nu stiu daca poate sa faca retur curierul o data ce l ai ridicat.
    Uite afirmatia lui KYDO:
    Tin sa precizez ca am primit si garantie la el inca 1 an;Am vorbit si cu baiatul si el la randul lui a vorbit cu "curierul"(cel care a facut livrarea),fiindca nici el nu a pus mana inca pe bani(doar luni ii putea primi), sa se faca returul produsului si sa-mi primesc banii.Ok,azi fiind sambata,tocmai luni dimineata ar veni curierul sa ia pachetul si sa-mi dea banii inapoi.

  4. #22204 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Cum schimb jocurile in After Hours ? Ca nu pot iesi din darts ....

  5. #22205 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Am o intrebare, ce ati alege dintre un TV Full HD(32'') si un HD Ready(22'') (aceasti distanta) pentru PS3 ? Se vor vedea jocurile pe HD Ready mai bine pentru ca e rezolutia mai aproapiata de 720p ?

  6. #22206 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La 22" nu o sa vezi mare lucru.

  7. #22207 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu m-am jucat o perioada pe un monitor Samsung Full HD de 22" si era ok, dar stateam la birou, la un metru-doi in fata lui. As zice 32".

  8. #22208 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am căutat dar nu am văzut, se poate seta PS3 astfel încât să ai acces la video unlimited ?

  9. #22209 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai are cineva probleme cu download-ul pe PS3? De 2 ore n-am reusit sa descarc nici macar un joc prin cablu (nu wi-fi)

  10. #22210 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by KYDO View Post
    Nu stiu ce dracu sa mai zic..
    Zici ca toate belele se bat in cap cu mine..!

    ---------- Post added 26-04-2014 at 17:59 ----------

    Deci merge consola,nu are treaba,citeste cd-urile,intra in jocuri,ma pot juca,dar dintr-o data o vezi ca incepe sa vajaie din ce in ce mai tare si nu se mai opreste din "cantat".
    Îţi trebuie bon si garanţie, pe thread-ul de PS4 Defecţiuni, este un băiat care a dus un PS4 în Altex la garanţie şi i-au cerut ambele.

  11. #22211 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @KYDO nu am inteles prea bine, zgomotul vine de la blu-ray sau din consola? sa nu fie coolerul

  12. #22212 SP
    Junior Member KYDO's Avatar
    @AndRewqp,zgomotul venea din consola,de peste tot. Deci iti pot descrie zgomotul intr-un cuvant. Rasnita! (vorbesc la modul foarte serios).

    ON: Vreau sa va spun "periodic" fericit ca am dat consola inapoi spre baiat,si-mi astept banutii de la curier.Ma bucur ca totul a decurs cum a trebuit ,pe cale amiabila, fara sa trebuiasca sa apelez la alte servicii fata de el.

    OFF: Sa va fereasca D-zeu de probleme ca astea ! Eu am avut parte de ele si nu va doresc. Acum astept sa cumpar o consola noua,ca in sfarsit sa ma pot juca linistit,sa vad un film ,etc,si sa stiu ca nu am de ce sa stau cu "frica-n san" ca are ceva.

    Multumesc,
    KYDO

  13. #22213 SP
    Member madskills's Avatar
    Nu gasesc nici mort topicul de GTA 5 asa ca daca nu e o problema, pun intrebarea aici. Ma joc de putina vreme multiplayer si nu stiu cum ma rostogolesc (donge) cand trag aia in mine in deathmatch. Da, e o intrebare de noob, dar la single l-am terminat demult si nu l-am "devorat". Si ma frustreaza maxim cand trag in ceilalti playeri si ff multi se feresc.

  14. #22214 SP
    Member rascalov's Avatar
    Ca sa te feresti, apesi pe sau (PS3/Xbox 360) in timp ce tragi.

  15. #22215 SP
    Member paulone's Avatar
    Ma confrunt cu o ciudatenie....
    Am o pereche de casti Sony Pulse Wireless si am descarcat din store un app denumit Headset Companion, ei bine in meniul acestui app exista "modes update" insa cand vreau sa-l accesez imi spune "headset not ready" desi castile sunt conectate....I
    Toate celelelalte functii merg brici dar nu pricep chestia asta cu "modes update"...

  16. #22216 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Cine imi zice si mie ce trebuie sa faci la gta v online? Inafara de misiunile acelea. In plus am pistol si nu pot sa l folosesc.

  17. #22217 SP
    Junior Member cdt2395's Avatar
    salut, as vrea sa aflu si eu raspunsul la o intrebare: Vreau sa imi modez ps3-ul dar am fifa 14 original, dupa ce este modat mai pot juca Fifa14 online ?

  18. #22218 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu

  19. #22219 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Din cate stiu eu poate. Numai ca vei fi banat. Cand .... depinde de norocul tau.

  20. #22220 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyTiME View Post
    Din cate stiu eu poate. Numai ca vei fi banat. Cand .... depinde de norocul tau.
    Nu chiar . Daca isi modeaza consola cu o anumita modare poate juca linistit online Iti las Pm cdt2395

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts