Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 610 of 1175 FirstFirst ... 110 510 560 600 608 609 610 611 612 620 660 710 1110 ... LastLast
Results 12,181 to 12,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12181 SP
    Member Mircea's Avatar
    Daca ai incercat s-o cureti si nu merge inseamna ca trebuie sa-ti cumperi alt bloc optic...imi pare rau pentru tine dar fiecare primeste cate o dezamagire de asta in viata de gamer....mie mi-a murit consola de ylod,am incercat s-o fac, a tinut o saptamana,m-am enervat,am luat slim si aia e .... nu-s facute sa dureze o viata...e dupa noroc si cum ai grija de ea.

  2. #12182 SP
    Member krOOm's Avatar
    de unde as putea sa comand niste skin-uri pentru ps3 slim?
    http://www.mess-hall.co.uk/gallery/a...1/100_0029.JPG

  3. #12183 SP
    Member Mircea's Avatar
    cred ca merg si astea,nu lasa urme,este cel mai ieftin deoarece e particular,poti sa-i dai ce poza vrei tu si ii spui dimensiunile
    Make your laptop unique!La doar 28 Lei! Stickere laptop personalizate si de calitate!

    enjoy!!

  4. #12184 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut.Am de gand sa-mi cumpar un cablu component hd pentru ps3.El suporta rezolutia full hd si vreau sa va intreb daca este acelasi lucru cu un hdmi.
    P.S:Televizorul meu are doar un hdmi care urmeaza sa-l conectez la un decodor digi hd.

  5. #12185 SP
    Banned grama.leonard's Avatar
    Salut prieteni!As dori sa achizitionez un ps3 (80 gb phat mai exact) second hand.Maine ar trebui sa ma duc sa vad consola.Cateva sfaturi,probe la care sa o pun daca aveti sa-mi spune-ti le primesc cu placere.

    ps: consola phat 80 gb 1 singur controller 630 ron e ok pretul,presupun!nu?
    va salut si o zi buna!

  6. #12186 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    este ok.Ai grija sa mearga toate cablurile ,sa-ti ruleze toate cd-urile,sa nu scoata un zgomot ciudat,sa o probezi cu un joc sa vezi daca face freez-uri...si cam atat.

  7. #12187 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai joaca cineva Uncharted 2 online? E a doua oara cand incerc sa intru online si nu merge. Nu gaseste pe nimeni in niciun mod de joc. Au inchis serverele sau WTF?

  8. #12188 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu am jucat ultima oara Uncharted 2 online acum 2 saptamani si a mers fara niciun fel de problema, o sa incerc si acum sa vad daca merge.

  9. #12189 SP
    Junior Member booosty's Avatar
    salutare am si eu o intrebare: poate sa faca cineva un tutorial amanuntit despre cum se poate insta linux pe ps3? stiti cumva daca merge ubuntu 10.10 pe ps3? va multumesc anticipat. astept un pm daca se va face un tutorial.

  10. #12190 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Pe ce firmware vrei sa pui linux?
    LE: Si pe custom firmware banuiesc ca merge.

  11. #12191 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Iti trebuie firmware 1.5 deci trebuie sa faci downgrade.Vb cu Donely.El se ocupa cu dastea

  12. #12192 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Salut.Am si eu o intrebare cum va place sa jucati jocurile mai mult : Multiplayer sau Offline ?Si care este distractia ?...

  13. #12193 SP
    Member Mircea's Avatar
    100% si ...si

  14. #12194 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by afganistanu View Post
    Salut.Am si eu o intrebare cum va place sa jucati jocurile mai mult : Multiplayer sau Offline ?Si care este distractia ?...
    mai intrebi? MP, normal. care e distractia? try it si vei vedea

  15. #12195 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by afganistanu View Post
    Salut.Am si eu o intrebare cum va place sa jucati jocurile mai mult : Multiplayer sau Offline ?Si care este distractia ?...
    La mine mai mult sp si offline co-op
    Ii drept ca la unele jocuri am jucat mult mp(Uncharted2, Bad Company1) da' numa cu oameni random.
    Nu-mi place sa zic hai azi sa ne jucam la ora aia pt. ca nu tot timpu' am chef sa ma joc.
    offline coopu' mi se pare foarte misto da' vorbitu' prin casti - caca

  16. #12196 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am o problema cu internetul pe PS3. Am un router wireless Asus RT-G32 si am dat la internet conection la ps3 am setat totul, pana aici ok, dar la test conection, PSN imi da failed. Nu stiu de ce. Cand dau sing in la PSN imi da un cod 80710A06 .
    Am verificat codul pe playstation.com si a zis ca sa le trimit un email celor de la Sony. Eu am internet wireless pe ps3 de 4 luni, dar de o saptamana imi face problema asta. Stie cineva rezolvarea problemei ???? Multumesc


  17. #12197 SP
    Member Mircea's Avatar
    un google search

    You'll struggle to fix this for one main reason, it's a problem with the router, and since you don't use your own router, you won't be able to fix it.
    I sometimes get this error too, and it's always fixed by rebooting the router and re-doing the internet connection on the ps3.
    Try opening your web browser on the ps3 and clearing your cookies and cache.
    This can help fix it too.
    You do know that using someone else's internet connection without them knowing or consenting to it is classed as theft?
    Just thought i'd put that out there...


    pe scurt probleme cu routerul,incearca sa-l resetezi si sa reintroduci setarile

  18. #12198 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Pe uk.playstation.com zice ca e offline PSN-ul. Nici mie nu imi merge din dimineata asta.

    PS: Si PC-ul e conectat la wireless si imi merge internetul.

  19. #12199 SP
    Member Mircea's Avatar
    Inseamna ca e problema de la ei atunci,nu stiam ca e generalizata,nu am deschis nici eu ps3 azi.

  20. #12200 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Nu merge. Am dat reboot la router, dar e la fel. Nu stiu ce sa fac. Poate sa imi faca cineva prin team viewer router-ul din nou ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts