Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 659 of 1175 FirstFirst ... 159 559 609 649 657 658 659 660 661 669 709 759 1159 ... LastLast
Results 13,161 to 13,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13161 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Va rog sa-mi spune-ti daca v-ati confruntat careva cu urmatoarea problema in momentul citirii unui blu-ray disc,mai precis Uncharted 1.Ma jucam linistit si dintr-o data mi-a dat freeze.Apoi l-am resetat,dar surpriza:in momentul in care imi incarca jocul mi-a aparut urmatoarea eroare:80010017.Precizez ca nu am facut niciun update,consola mea nu e modata;daca introduc alt blu-ray nu-mi da nicio eroare,merge perfect.

  2. #13162 SP
    Member emanuel's Avatar
    Quote Originally Posted by Erikutzu View Post
    Poate stie cineva...
    atunci cand adaug titrarea la film cu prog. AVIAddXSubs la unele filme...am intampinat probleme:
    1 nu am sonor pe PS
    2 cand sa adaug titrare se blocheaza PS( si de pe stick ...si filmul copiat pe hard PS...la fel)
    3 la 2 filme am intampinat problema ca sunt protejate si nu ma mai lasau sa ma uit...dar totusi pe calc mergeau....
    Poate stie cineva ce si cum...thx
    filmele sunt noi sau mai vechi ? am inteles ca noul update 3.6 introduce o faza cu Cinavia, dar nu sunt sigur cum sta treaba.

  3. #13163 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post

    Foarte tare site-ul . A BIG FAT "NO" !

  4. #13164 SP
    Junior Member Chaser's Avatar

  5. #13165 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Cand dau astia drumul la PSN?

  6. #13166 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Cand dau astia drumul la PSN?
    pai nu ai auzit ca nu mai dau drumul?

  7. #13167 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai nu ai auzit ca nu mai dau drumul?
    AndRewqp, dacă omul nu sesizează sarcasmul și cade �ntr-o depresie acută? Sper doar să nu �l ai pe conștiință.

    @dorin_star - cur�nd.

  8. #13168 SP
    Member viezure's Avatar
    Daca am invatat ceva din jocul Duke Nukem Forever, este asta: when it's done xD

  9. #13169 SP
    Member viezure's Avatar
    Am mai citit stirea asta acum cateva zile, nu e chiar atat de noua precum ar indica data punerii anuntului pe site-ul ala.

  10. #13170 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Va rog sa-mi spune-ti daca v-ati confruntat careva cu urmatoarea problema in momentul citirii unui blu-ray disc,mai precis Uncharted 1.Ma jucam linistit si dintr-o data mi-a dat freeze.Apoi l-am resetat,dar surpriza:in momentul in care imi incarca jocul mi-a aparut urmatoarea eroare:80010017.Precizez ca nu am facut niciun update,consola mea nu e modata;daca introduc alt blu-ray nu-mi da nicio eroare,merge perfect.

    80010017- Can't start Blu-ray Game

    Pe internet ziceau ca merge dupa ce formatezi hard-ul, iar altii au trimis consola la SONY sa o repare, dar nici unul nu stia concret solutia.

    @ viezure: Unde am citit lumea a patit cu fifa street 3 si cu rdr...deci nu puteam sti sigur de la ce anume se trage aceasta eroare

  11. #13171 SP
    Member viezure's Avatar
    Dar numai la jocul ala i se intampla. Si am mai auzit pe aici de unele probleme cu uncharted 1, deci tind sa cred ca-i de la joc. Nici nu-mi mai vine sa-l bag in consola :S

  12. #13172 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Dar numai la jocul ala i se intampla. Si am mai auzit pe aici de unele probleme cu uncharted 1, deci tind sa cred ca-i de la joc. Nici nu-mi mai vine sa-l bag in consola :S
    vezi ca o sa-ti ia foc consola daca o sa te joci U1.

    uite ce usor a rezolvat problema

  13. #13173 SP
    Member viezure's Avatar
    Cum am zis, era de la joc

  14. #13174 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Cum am zis, era de la joc
    Orice joc daca il bagi in consola si o inchizi atunci cand salveaza iti corupe salvarea, nu e de la nici un joc sau consola sau mai stiu eu ce. Nu degeaba in timpul salvarii te atentioneaza sa nu inchizi consola.

  15. #13175 SP
    Member viezure's Avatar
    Stii tu ca asta a facut cheep? Cu cateva pagini in urma cineva se plangea de aceeasi chestie.

  16. #13176 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Ma jucam linistit si dintr-o data mi-a dat freeze.Apoi l-am resetat,dar surpriza:in momentul in care imi incarca jocul mi-a aparut urmatoarea eroare:80010017.
    Citeste ce scrie cu rosu, deci daca in momentul in care iti salveaza tu resetezi/scoti discul/inchizi consola, o sa ti se corupa salvarea.

  17. #13177 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by emanuel View Post
    filmele sunt noi sau mai vechi ? am inteles ca noul update 3.6 introduce o faza cu Cinavia, dar nu sunt sigur cum sta treaba.
    hai sa zicem faza ca la 3 e de la Cinavia...dar la 1 si la 2...nu as crede....oare sa fie tot de la ei....
    filmele sunt mai noute...si is DVDRip toate

  18. #13178 SP
    Junior Member deli's Avatar
    nu stiti cand i va da drumu la ps ?

  19. #13179 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Noi ne-am facut conturi pe Japonia ca sa jucam ca nu mai aveam rabdare .

  20. #13180 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Service Restoration Update – PlayStation.Blog.Europe

    inca nu au zis o data oficiala...cam in 1-2 sapt va revenii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts