Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1443

Thread: Street Fighter 4 - PS3

  1. #41 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    am casca. probam

  2. #42 SP
    Member cristian77's Avatar
    e voie sa dau link de forum extern cunoscut in materie de fighting,foarte ajutator pentru jucatorii de SF4?

  3. #43 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    e voie sa dau link de forum extern cunoscut in materie de fighting,foarte ajutator pentru jucatorii de SF4?
    Ba cum sa nu, daca te tin tastele poti face si un ghid aici.

  4. #44 SP
    Member cristian77's Avatar
    Shoryuken - Powered by vBulletin pe mine ma ajuta foarte mult,informatii profi despre joc,
    oamenii care chiar stiu despre ce vorbesc in materie de fighting
    Ghid mai incolo,la un Blanka 100%(my character),inca ma consider un incepator,ar fi altii mai avizati momentan sa faca asa ceva

  5. #45 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar

  6. #46 SP
    Member Vami's Avatar

  7. #47 SP
    Member slabunator's Avatar
    e posibil, sau s-a anuntat ceva in legatura cu niste caractere noi (DLC)? singurul motiv pt care as lua varianta US acesta ar fii, costumele nu ma prea intereseaza. am auzit zvonuri cum ca DJ si T.Hawk ar putea aparea ca DLC chars. confirmation anyone?

  8. #48 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Ar putea dar nu e nimic sigur.Momentan eu astept SPECTATE MODE, e singurul fighter fara aceasta optiune extrem de importanta.

  9. #49 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Ar putea dar nu e nimic sigur.Momentan eu astept SPECTATE MODE, e singurul fighter fara aceasta optiune extrem de importanta.
    vine printr-un patch? sau money eating DLC?

    P.S.:asa e, e o optiune foarte importanta. uitandu-te la meciurile altora, deduci tactici si strategii, reactii, vezi cum expuateaza ceilalti anumite situatii, etc good for beginners and pros alike.

  10. #50 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Taw, s-ar putea sa nu introduca Spectate mode-ul. De fapt, nu este de la inceput acel mod tocmai pentru ca din cate am inteles au preferat sa elimine orice sursa de lag... insa, nu se stie niciodata ce optimizari vor reusi

  11. #51 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    diseara va astept la un meci

  12. #52 SP
    Member cristian77's Avatar
    dupa Regina,la 22,sunt prezent

  13. #53 SP
    Member Solozaur's Avatar
    am primit astazi jocul, desi nu prea am avut timp sa-l butonez pare super tare

    am incercat cu sagat putin in training si nu reusesc deloc sa fac super comb-ul .. tiger shot-urile imi ies aproape tot timpul dar nu reusesc sa fac miscarea din joystick de 2 ori (cred) sau trebuie oare sa le fac foarte foarte rpd?!

  14. #54 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    trebuie facuta rapid si exact , fi linistit nici la marii experti pe care i-am vizionat pe net nu le ies din prima tot timpu.

  15. #55 SP
    Member cristian77's Avatar
    asa e,just practice,si dupa ce iti faci o idee cu cam cu ce se mananca fiecare,alegeti un carcater care ti se potriveste tie
    ca stil de joc,si perfectioneaza-te pe el.Sa inteleg ca ti-ai luat si joystick ,sau vorbeai de joystickul de PS3?

    Si imediat ne strangem la un fight,da? ahh,nu se mai termina telenovela asta o data...

  16. #56 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    trebuie facuta rapid si exact , fi linistit nici la marii experti pe care i-am vizionat pe net nu le ies din prima tot timpu.
    Aici te contrazic, le ies absolut din prima si cu un timing extrem de precis, chiar cu focus dash cancel si apoi speciala.
    Mie pe arcade stick imi ies 100% cu charge characters si cam 90% cu shoto.Cu Guile si Vega imi ies rar, nu reusesc sa le prind miscarea.

  17. #57 SP
    Member Vami's Avatar
    Eu nu reusesc sa fac nici un ultra combo nu stiu de ce.

  18. #58 SP
    just me waches2's Avatar
    taw m-ar interesa si pe mine acel stick pro3 de la hori pe care ziceai ca il ai ....se merita ? acum e vreo 200 de dolarii so ...as putea sa iau varianta mai ieftina si sa o modez, dar m-ar duce cam la 5 mil cu totul ..tu ce zici?

  19. #59 SP
    Member cristian77's Avatar
    nu le zi Taw nimic ca ne "bate" lumea dup-aia

    ---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------

    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    Eu nu reusesc sa fac nici un ultra combo nu stiu de ce.
    Cu ce caracter? Sau nu iti reuseste cu nici unul?

  20. #60 SP
    Member Vami's Avatar

    Cu ce caracter? Sau nu iti reuseste cu nici unul?
    Pai cu nici unul nu am reusit aveti niste sfaturi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts