Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 246 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #41 SP
    Member MSlv's Avatar
    am vazut, dar din pacate numai la cursele de rally.

  2. #42 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Cei de la IGN au realizat o analiză interesantă a trailer-ului de la E3. O lectură recomandată pentru fanii nerăbdători

  3. #43 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Foarte interesant.

    And the award for the geatest GT5 fan goes to......... Foooooooooocuuuuuuuuus!!!!

  4. #44 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Cei de la IGN au realizat o analiză interesantă a trailer-ului de la E3. O lectură recomandată pentru fanii nerăbdători
    Halal profesionisti. Gran Turismo 4 are drag racing.

  5. #45 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu prea are legatura cu GT5, dar avand in vedere ca in trailer este prezentata aceasta masina... Jeez, ce n-as da sa pot atinge masina asta, sa o pot conduce putin...

    that's car p0rn, right there

    VIDEO>>THE WORLD'S FASTEST NISSAN GTR - Speedhunters#
    Attached Images Attached Images super-gt.jpg

  6. #46 SP
    Junior Member mc_provoker's Avatar
    ce-i asha special la ea?

  7. #47 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by mc_provoker View Post
    ce-i asha special la ea?
    uita-te la filmuletul ala... segmenul 2:12 - 2:20 e impressive
    btw, pt cine nu stia:
    Quote Originally Posted by wikipedia
    Polyphony Digital, creators of the Gran Turismo series of racing video games, were themselves involved in the development of the GT-R, having been contracted to design the GT-R's multifunction display.


    ---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

    cum a scris si ffocus in primul post .

  8. #48 SP
    Member colossus's Avatar
    gt5 rulz

  9. #49 SP
    Junior Member mc_provoker's Avatar
    hmmm... nu zic ca gt-r'ul asta e o mashina obishnuita sau banala dar daca vorbim la modul "ce n-ash da sa conduc mashina asta", ia de exemplu Sauber mercedes C9 sau C11. Mie imi place foarte mult nissan gt-r (masina de productie) dar mashina asta din filmuletz nu este ceva ie**** din comun la nivelul la care este modificata... cel putzin asta-i parerea mea... iar faptul ca nissan a colaborat cu gran turismo il stiam....

  10. #50 SP
    Member slabunator's Avatar
    stie cineva daca o sa aibe 2 player split screen gt5 full? banuiesc ca ar fii destul de solicitant pt consola, si indiferent ca ar fii sau nu inplementat, lumea tot l-ar cumpara, dar pt mine este foarte important acest feature.

  11. #51 SP
    Member MSlv's Avatar
    in gt4 era split-screen? daca da, sunt sanse sa fie si in 5. cred.

  12. #52 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    in gt4 era split-screen? daca da, sunt sanse sa fie si in 5. cred.
    da era, si forza va avea split screen asa ca sony ar trebui sa contraatace ca sa zic asa. din pacate aceasta functie nu cred ca este atat de apreciata, iar vanzarile jocului nu ar fii afectate daca aceasta functie n-ar fii inplementat.

    ps.: gt5 prologue are split screen?

  13. #53 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    da era, si forza va avea split screen asa ca sony ar trebui sa contraatace ca sa zic asa. din pacate aceasta functie nu cred ca este atat de apreciata, iar vanzarile jocului nu ar fii afectate daca aceasta functie n-ar fii inplementat.

    ps.: gt5 prologue are split screen?
    Eu cred ca e destul de apreciata, e de-a dreptul retardat sa faci un joc de curse fara split-screen. Dupa ce am luat "tzeapa" si cu motorstorm si cu burnout paradise, mi-am jurat sa ma informez inainte si sa nu mai cumpar niciun joc cu masini care nu are split.

  14. #54 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    da era, si forza va avea split screen asa ca sony ar trebui sa contraatace ca sa zic asa. din pacate aceasta functie nu cred ca este atat de apreciata, iar vanzarile jocului nu ar fii afectate daca aceasta functie n-ar fii inplementat.

    ps.: gt5 prologue are split screen?

    nimic de split-screen pana acum.
    semn ca nu va fi.
    pacat, chiar asa aprecia si eu asta.

    ---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Eu cred ca e destul de apreciata, e de-a dreptul retardat sa faci un joc de curse fara split-screen. Dupa ce am luat "tzeapa" si cu motorstorm si cu burnout paradise, mi-am jurat sa ma informez inainte si sa nu mai cumpar niciun joc cu masini care nu are split.
    incearca motorstorm 2 ... merge fain split-screen-ul.

  15. #55 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai odata ce GT5P are split-screen, nu vad de ce nu ar fi si in full?
    Sa inteleg ca voi nu stiati de split in GT5P... Eu am jucat cu un amic si e destul de fun, insa faza naspa e ca nu mai ai cockpit view cand joci la dublu.

  16. #56 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Pai odata ce GT5P are split-screen, nu vad de ce nu ar fi si in full?
    Sa inteleg ca voi nu stiati de split in GT5P... Eu am jucat cu un amic si e destul de fun, insa faza naspa e ca nu mai ai cockpit view cand joci la dublu.
    sa inteleg ca gt5p are splitscreen?

  17. #57 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    sa inteleg ca gt5p are splitscreen?
    Da.

  18. #58 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Da.
    hehe, look who s posting at this hour : )
    ma duc sa-l sugrum pe prietenul care a zis ca n-are splitscreen, de aia nu luasem jocul

  19. #59 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    hehe, look who s posting at this hour : )
    ma duc sa-l sugrum pe prietenul care a zis ca n-are splitscreen, de aia nu luasem jocul
    man nici eu nu stiam ca are gt5p split-screen!

  20. #60 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    are si e foarte fun, deci mi se pare normal, logic si de bun simt sa fie si in GT5.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 246 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts