Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 148 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast
Results 601 to 620 of 2956

Thread: Lockerz

  1. #601 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Si eu dau invitatii,trimite-ti pm cu adresa de mail.

  2. #602 SP
    Member bartonn's Avatar
    Si eu mi-am comandat un Skin pt iphone si l-am primit.
    Acuma am 170ptz si inca 8 pers pana devin Z-lister.Cine mai vrea invitatie Pm me.

  3. #603 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Imi explicati si mei cum se procedeaza cand comanzi un produs?Cum ti-l trimite acasa?

  4. #604 SP
    Member bartonn's Avatar
    Prin posta internationala,prin Fedex.Dar atentie trebuie sa completezii si sa trecii adresa completa,la multe pers nu au mai ajuns coletul din cauza ca nu au scris adresa completa.

  5. #605 SP
    Member donatelo's Avatar
    @vvalentin85 trebuie , in primul rand sa afli cand vor intra in stock produsele .
    Trebuie sa completezi in settings adresa , nr de telefon .
    Dupa produse trebuie sa te duci la vama vei primi un bilet prin care te instiinteaza ca ai primit produsul respectiv.

  6. #606 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Asta cu adresa si nr de telefon,logic,ca altfel de unde stiu unde sa il trimita.
    Chiar trebuie sa ma duc pana la vama?Adica daca tot bat atata drum pana aici,de ce nu mi-l aduc acasa,si platesc eu transportul.

  7. #607 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Premiile care sunt sub forma de plic sunt aduse acasa,de exemplu mie mi-a venit tricoul direct acasa.Premiile mai mari cred ca trebuie ridicate de la vama.

  8. #608 SP
    Member verde's Avatar
    cand e urmatorul restock?

  9. #609 SP
    Member bartonn's Avatar
    in decembrie.

  10. #610 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    La inceputul lui Decembrie,nu se stie sigur cand, o sa anunte ei oficial.

  11. #611 SP
    Member bartonn's Avatar
    LOCKERZ Friday update: 1) we're working on all Z-list prizes this weekend 2) if you redeemed and but your receipt had missing info, please email your receipt to [email protected]. It will take us a bit longer to process these but don't worry. 3) We are working on some new systems to ease general redemption. This will push the... general redemption into December. Thanks for your patience as we work to improve the experience.

  12. #612 SP
    Member verde's Avatar
    dar din decembrie nu se vor scumpi obiectele?

  13. #613 SP
    is the man! trickz's Avatar
    probabil nu judecand ca se AMANA redemptionul de noiembrie in decembrie

  14. #614 SP
    Member verde's Avatar
    voi ati incercat chestia cu conturile fake? un coleg a incercat si nu am crezut ca merge dar joi cand a venit cu go-ul la scoala era sa imi pice fata...cred ca ma apuc si eu de facut conturi

  15. #615 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Fa o socoteala mica. Transportul dureaza 3-4 saptamani. Psp go nu a fost introdus la restockul de saptamana trecuta? Are hartiuta dinaia de la lockerz?

  16. #616 SP
    Member verde's Avatar
    nu nu nu.....nu la restockul de saptamna trecuta la castigat , la castigat acum 3 saptamani si 5 zile ( stim pentru ca am socotit cat a durat transportul) scria acolo pe hartiuta ,trasportul a durat aporaope 3 saptamani ,2 saptamani si 6 zile mai exact ,si i-a venit deodata cu tricoul , au trecut 6 zile din momentul din care l-a comandat pana cand i l-au trimis

  17. #617 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Asa am facut si eu,o multime de mailuri fake,am 22 de invitati acum.Scopul era sa intru in z-list si sa iau 8 pct pe zi de aia am facut fake ca sa grabesc chestia asta.Am facut mailuri @yahoo,gmail,hotmail.Din fiecare cate putin.
    Varamiu a incercat prima oara si a zis asta e ce o fi o fi.Si acum are 400 de puncte dupa ce a facut 30 de conturi fake.Acum nu stiu ce sa zic,fiecare pe propria raspundere,cum iti e norocul.

  18. #618 SP
    Member vTGS's Avatar
    da, dar daca toate sunt pe acelasi I.P o sa-si dea seama...daca ai ip dinamic nu cred ca isi mai pot da seama ca sunt fake

  19. #619 SP
    Member verde's Avatar
    io am ip dinamic si am vreo 8 conturi pe @mail.com ,vreo 4 pe @yahoo.com si inca vreo 2 pe @gmail.com si inca creez

  20. #620 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Eu le fac pe acelasi ip,daca ma prind,ma prind.
    Ma bazez si eu pe faptul ca nu l-au prins pe varamiu care are tot ip static.
    Riscul meseriei...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 148 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Freebiejeebies (gen Lockerz) By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 21 Last Post: 11-05-2011, 13:18
  2. Fribiz (gen Lockerz) By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 19-12-2010, 22:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts