Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 112

Thread: Canalul meu de youtube enjoi !

  1. #41 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Bai frate, dute-n puii mei de aici daca nu-ti place de omu asta si lasa-ne in pana mea in pace. Deja m-am saturat de voi. Cine draq va oblica sa va uitati la video-urile lui daca nu va place de el. Deja deveniti penibili....

  2. #42 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Esti cumva un prieten de-al lui ? Daca face asemenea clipuri inseamna ca accepta si critica. Daca il laudam si il ridicam in slavi mai spuneai asta ?

  3. #43 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Cronical of Ridlic, Isceip from Buciar Bei... Raclet and Clank, mai sunt niste chestii de genul asta, insa astea sunt mortale.
    Iar tot ce spui despre jocuri este: e bun, e prost, e misto, e naspa. Atat. Ai un tic gen Fernando de la Caransebes (Se stie), tu spui: toata lumea stie...
    Atata timp cat stie in scris limba engleza cred ca e suficient.

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    si te rog eu, ai criticat mai sus, limba romana a unui user care scrie mult mai corect decat tine. Te rog sa nu mai faci remarci de genul asta, daca nici tu nu stapanesti limba romana. Poti sa faci ceva mult mai constructiv cu camera aia.
    Aici e consolegames nu EDU! probabil ai gresit link-ul, ma scuzi.

  4. #44 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Cronical of Ridlic, Isceip from Buciar Bei... Raclet and Clank, mai sunt niste chestii de genul asta, insa astea sunt mortale.
    Iar tot ce spui despre jocuri este: e bun, e prost, e misto, e naspa. Atat. Ai un tic gen Fernando de la Caransebes (Se stie), tu spui: toata lumea stie...

    Si te rog eu, ai criticat mai sus, limba romana a unui user care scrie mult mai corect decat tine. Te rog sa nu mai faci remarci de genul asta, daca nici tu nu stapanesti limba romana. Poti sa faci ceva mult mai constructiv cu camera aia.
    Cum am zis romanu e cea mai jegoasa natie daca nu da cu muci in fasole si nu isi umfla muschi nu se simte bine tu esti exemplu clar eu zic sa stam on topic ca o dam in balari ....Se pare ca forumu a fost invadat de toti inteligenti ...Bine ca esti tu destept ma bucur ..Cronical of Ridlic, Isceip from Buciar Bei... Raclet and Clank sa mori tu ca am pronuntat asa.

  5. #45 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Gata, boss. Esti cel mai tare, sper ca s-au invatat si altii minte sa nu te mai critice ca "romanu e jegos".
    Vezi ca e o regula destul de simplu de respectat, zic eu:
    2.
    Nu sunt permise discuţiile gen irc, reply-urile monosilabice. Va rugam sa respectati limba romana !

  6. #46 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Esti cumva un prieten de-al lui ? Daca face asemenea clipuri inseamna ca accepta si critica. Daca il laudam si il ridicam in slavi mai spuneai asta ?
    Bai frate, esti enervant rau de tot nu te supara. Chiar te mananca pe tine egou-ul tau de consolist (cum spunea Monky) atat de tare incat nu poti tacea naibii din gura. Ok am inteles ca nu-l suportati pe omul asta, acum lasati-l in pace. Pun pariu ca nu esti in stare sa spui 2 cuvinte in fata camerei si ca te balbai pana uiti de tine...

    P.S: Nu-i nici un prieten de-al meu, dar nu suport oamenii.... Ma abtin

  7. #47 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Gata, boss. Esti cel mai tare, sper ca s-au invatat si altii minte sa nu te mai critice ca "romanu e jegos".
    Nu e vb de critica ma dar nu suntem la RO EDU ......Nu suntem la scoala unde ne lua profesoara de par daca greseam pana la urma suntem pe un site intr-o comunitate ca intr-o familie ..Daca eu si rasko ne-am luat la p..a eu nu ii port pica dar vad ca el imi poarta nu ai ma de ce esti baiat mare nu trebuie sa fi ranchinos ..In loc se ne bucuram de jocuri ne luam la misto unu pe altu sincer devine penibil ....

  8. #48 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Ohooo dar urat mai sar oamenii unu la altul pe forumul asta....oricum, felicitari mentorica pentru initiativa ta dar as avea cateca sugestii :
    - incearca si in romana pentru ca nu sunt multe canale de genul tau pe youtube in limba noastra
    - vezi daca poti sa faci niste filmulete gen tutoriale sau reviewuri la console/periferice/jocuri
    - de asemenea ai putea incerca sa faci niste reviewuri in romana la jocurile care ti-au placut cel mai mult.

    Felicitari oricum pentru ce ai facut pana acum and keep 'em coming.

  9. #49 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by GuCOZA View Post
    Ohooo dar urat mai sar oamenii unu la altul pe forumul asta....oricum, felicitari mentorica pentru initiativa ta dar as avea cateca sugestii :
    - incearca si in romana pentru ca nu sunt multe canale de genul tau pe youtube in limba noastra
    - vezi daca poti sa faci niste filmulete gen tutoriale sau reviewuri la console/periferice/jocuri
    - de asemenea ai putea incerca sa faci niste reviewuri in romana la jocurile care ti-au placut cel mai mult.

    Felicitari oricum pentru ce ai facut pana acum and keep 'em coming.
    Am pus 2 clipuri in ro sper sa iti placa.

  10. #50 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu am zis ca nu-i respect munca. Bravo lui ca se filmeaza, poate sa faca ce vrea. Eu i-am adus critica la adresa filmuletelor ce le-a postat pe YouTube. Din moment ce le-a postat, cred ca automat va accepta si critica. Asta e critica mea, pe care vad ca nu a acceptat-o. Dupa cum spune si el, "romanu e jegos" si sunt convins ca nu ar fi facut asa daca l-as fi laudat.

  11. #51 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Normal ca nu facea asa daca il laudai... Ideea e ca au fost multi care l-au criticat deja si nu mai vad rostul altor critici de la tine sau de la oricine altcineva. Cred ca mentorica a intelesc ideea si va incerca sa se perfectioneze. Acum lasa-ti omul sa-si faca treaba.

    Cat mai multe video-uri mentorica. Sunt si oameni mai putin pretentiosi aici care iti respecata munca. Bravo !

  12. #52 SP
    Member angellicus's Avatar
    Mentorica e mult mai bine in romana. Pare mult mai natural si mai ok. Felicitari pentru colectie oricum.

  13. #53 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Mentorica e mult mai bine in romana. Pare mult mai natural si mai ok. Felicitari pentru colectie oricum.
    Multumesc o sa pun si cu colectia de xbox 360,psp cand o sa am timp .

  14. #54 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sunt de acord cu ce a spus angellicus : vorbesti cu mult mai multa usurinta in romana decat in engleza , vocea ta suna chiar bine inregistrata (unlike mine ) . Daca mai vrei sa faci video-uri in engleza iti dau un mic sfat : descrie calculatoru/jocul/accesoriu sau ce o fii mult mai relaxat . Fara suparare da tu zici ca citeai de pe un prompter . Nu trebuie sa repeti acelasi lucru de 3-4 ori sau sa faci pauze prea mari pentru ca o sa pari nesigur de ceea ce zici . La video-ul in romana se vede clar ca esti mult mai sigur pe ceea ce zici. Ai o colectie foarte frumoasa btw .

  15. #55 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sunt de acord cu ce a spus angellicus : vorbesti cu mult mai multa usurinta in romana decat in engleza , vocea ta suna chiar bine inregistrata (unlike mine ) . Daca mai vrei sa faci video-uri in engleza iti dau un mic sfat : descrie calculatoru/jocul/accesoriu sau ce o fii mult mai relaxat . Fara suparare da tu zici ca citeai de pe un prompter . Nu trebuie sa repeti acelasi lucru de 3-4 ori sau sa faci pauze prea mari pentru ca o sa pari nesigur de ceea ce zici . La video-ul in romana se vede clar ca esti mult mai sigur pe ceea ce zici. Ai o colectie foarte frumoasa btw .
    Adevarat ma pierd in engleza uneori iti dai seama cum e noi gandim in romana intai pe urma traducem in engleza pe urma vorbim de aia fac pauza .Plus este prima oara cand m-am filmat nu am facut asa ceva pana acum .Tin minte cand am fost filmat la o expozitie foto a tatalui meu m-am super emotionat nu mai stiam sa vb romaneste de emoti iti zic sincer vb numai in balbe ..Plus cand te filmezi vb singur e super ciudat ...

  16. #56 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Gata, boss. Esti cel mai tare, sper ca s-au invatat si altii minte sa nu te mai critice ca "romanu e jegos".
    Vezi ca e o regula destul de simplu de respectat, zic eu:
    2.
    Nu sunt permise discuţiile gen irc, reply-urile monosilabice. Va rugam sa respectati limba romana !
    Ideea e de baza la ce spui tu e de fapt altceva: poti sa critici, dar fa'o intr'un mod constructiv, cu bun simt si fara jigniri...daca te iei de dictia si pronuntia lui fara sa dai si sfaturi inseamna ca faci misto de el, nu ca il critici...

  17. #57 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Fotografiile de pe blog le-ai facut cu Nikon D700?

  18. #58 SP
    Member muski's Avatar
    Mentorica intotdeauna vor exista oameni cu pareri diferite, eu unul zic sa nu pui la suflet toate rautatile, nu te mai ataca degeaba parerea mea! Cel mai important e sa iti placa tie ceea ce faci !!!

    Tine-o tot asa voi urmari cu atentie acest thread!

  19. #59 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Fotografiile de pe blog le-ai facut cu Nikon D700?
    Sunt facute cu un Nikon d200 cele de pe blog micsorate pentru blog erau Nef original.

  20. #60 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Dragute video-urile!
    Cum mai spunea cineva de aici,, sa incerci sa faci review-uri/prezentari la jocuri sau console, ca nu prea aveam asa ceva in limba romana.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce Xbox sau PS merge pe televizorul meu ? By EuSuntChuckNorr in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 12-09-2014, 10:04
  2. E normala temperarura procesorului meu? By TheQuen in forum Hardware
    Replies: 4 Last Post: 20-02-2014, 12:56
  3. Canalul meu de Youtube By heLLboy :x in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 20-12-2013, 13:17
  4. Intro-ul meu in Affter Effect's ! By andreiaka in forum Foto & Video
    Replies: 4 Last Post: 27-08-2013, 12:29
  5. 10 pentru primul meu calculator By Hyp in forum Offtopic
    Replies: 19 Last Post: 03-07-2010, 18:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts