Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 93

Thread: Ce semnificatie are nickname-ul tau?

  1. #21 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Semnificatie ? Nici una, cu numele asta m-am nascut.

  2. #22 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Inspirat din cartea Warcraft - Day of the Dragon
    Attached Images Attached Images warcraft-day-dragon-novel-cover.jpg

  3. #23 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    robertdinu...

    Nasu' e de vina i-a placut lui sa ma nikuiasca asa.

  4. #24 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Uziwood, hunter-ul lui Locke din reviewul de WoW din revista Level, pe vremea aia eram mic si aveam nevoie de un nick, mai folosisem inainte Mentoru si DarkStar, dar mi-a ramas Uziwood. Mai folosesc si Alex dar e prea comun si uneori ma deranjeaza ca sunt confundat cu alte persoane.

  5. #25 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mika ~ Mihai in finlandeza .

  6. #26 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Ady->numele
    27->data nasterii
    tdi->de la masina lui tata

  7. #27 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Apbaciu-Alexandru Paul Baciu

  8. #28 SP
    Member SpitFire's Avatar
    SpitFire
    |
    v
    Prodigy - SpitFire

  9. #29 SP
    Junior Member Sc0rp10's Avatar
    Sc0rp10 - Scorpio(n) - Eroul meu preferat de la MK :X "Finish Him !"

  10. #30 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    ce semnificatie are nicu' al meu... este un mesaj extraterestru... descifrati-l

  11. #31 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Rockstar
    hmm, imi place mult melodia Rockstar by Nickelback + ca imi pare destul de original (lasand la o parte firma Rockstar*)

  12. #32 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Am telefon Sony ericsson w810 i walkman.si cand mi-am creat accountul pe un tracker acum 2 ani am privit telefonul si mi-a venit ideea de walkman.si asa am ramas peste tot

  13. #33 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    aaa, mkay, a fost o vreme cind mergeam cu IQz3r0 pentru ca mi-am dorit sa ma ridic deasupra nickului si lumea sa ma cunoasca dupa ceea ce debitez sau scriu, nu dupa ceea ce reflecta nickul meu. am reusit asta, zic eu, moment in care am simtit ca e nevoie de o schimbare. intimplator, in perioada respectiva am inceput sa fiu cenzurat pe 'alalalt' (nu dau nume aici) si atunci mi-am spus ca e cazul sa intorc foia. the best defense is offense, deci am devenit ostil, ceea ce sunt si azi. sunt ostil, incomod si provoc lumea din jurul meu, insa cred ca numai asa voi reusi sa ii trezesc si pe altii la realitate, sa ii determin sa isi foloseasca materia cenusie sau sa le distrug prejudecatile. crezul meu e ca progresul sta in conflict, asa ca de ce sa nu il provoc eu? daca altii cred in armonie, intelegere, world peace, etc, eu cred ca fiecare om e diferit, ca fiecare trebuie sa se ridice deasupra conditiei de oaie, membra cu drepturi depline a societatii de consum, si ca fiecare trebuie sa invete sa aiba propria opinie la care e indreptatit(a) indiferent de context si de ceea ce cred ceilalti. so, h0stile 43v3r!

    PS 0 din h0stile este o reminiscenta a vechiului nick

  14. #34 SP
    Member SiCK's Avatar

  15. #35 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Talking

    "sekhemet" are legatura cu zeita sekhmet care este zeitza razbunarii in egiptul antic
    sekhmet este varianta feminina a numelui

  16. #36 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    cata_x360 e destul de nou: cata-Catalin; x360-de la proaspat achizitionata consola.

  17. #37 SP
    Junior Member kordel's Avatar
    as vrea sa spun da nu cred k am voie ))))

  18. #38 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Dunno=Nu stiu
    L-am intrebat pe un prieten ce trupa de rock asculta si mi-a zis Dunno, lol credeam ca-i o formatie

  19. #39 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Raskolnikov - personaj principal al romanului "Crima si Pedeapsa" de Fiodor Dostoievski.

  20. #40 SP
    Banned venomel's Avatar
    pai jucam counter strike inainte si imi trebuia un nick ,ma gandesc eu ..vad dictionarul de engleza langa mine il deschid si vad venom ...gata asta a fost . Dupa aceea a devenit vnM si dupa venomel Nu e de la spider-man

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. YouTube pe PlayStation-ul tau! By colossus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5 Last Post: 27-11-2013, 18:18
  2. Ce semnificatie au butoanele de pe controllerul Playstation? By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 31 Last Post: 10-05-2011, 16:38
  3. Lauda-te cu animalutul tau ! By MonkY in forum Pets
    Replies: 47 Last Post: 13-11-2010, 20:15
  4. Ce semnificatie au codurile de pe cartrige urile Nintendo? By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 0 Last Post: 17-09-2009, 13:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts