Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 42 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 ... LastLast
Results 641 to 660 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #641 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Quote Originally Posted by checy2001 View Post
    Ok nici o problema
    eu,acum am reusit sa intr u si vad ca ai iesit acum 30min. mai se poate amana pana maine? sa ne gasim sigur la oora. multam pt intelegere dar mi ,ua distrus zugravii toata casa inclusin netul.

  2. #642 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    se poate sa vedem si noi rezultatele si clasamentul mai clar?pe prima pagina nu merg link urile decat un clasament vechi...multumesc

  3. #643 SP
    Member showman's Avatar
    multi neseriosi pe-aici

  4. #644 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ok, nu e nicio problema sa facem rost de convorbirile telefonice, doar ca ele, desi mi-as dori, nu contin detalii despre scor, lucru pe care il stie si omul nostru si pe care de fapt se si bazeaza. Daca Dumnezeu s-ar ocupa de Fifa (bine ca nu o face), atunci eu nu as mai avea alte lucruri bune de facut in viata, decat sa ma cert cu nightcrawler.
    Un ultim detaliu despre seriozitatea lui nightcrawler si cred ca asta spune multe : (cumperi cu 70, joci, vinzi cu 90 + transport)
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...re-impecabila/
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-full-english/

    PS: cati ani ai pustiule?
    PS 2 : am rugamintea sa nu mai fiu contactat de nightcrawler pe telefonul personal, pe forum sau prin orice alta modalitate de comunicare.

  5. #645 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    checy2001 - putem sa jucam azi intre orele 20-21 etapa ? sper sa reusim sa ne gasim si azi altfel o sa fiu nevoit sa pierd cu 3-0.
    Multumesc pentru intelegere atat tie cat si organizatorilor.

  6. #646 SP
    Junior Member uzuma91's Avatar
    eu zic ca nightcrawler ne pacalit si pe mine si pe z2z si dak z2z se retrage ceia ce e pacat ar trebui sa se simta si nightcrawler si sa iasa si el

    ---------- Post added 19-01-2011 at 01:28 PM ----------

    ps: grupa f cea mai cotroversata grupa

  7. #647 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    @x2z : Te rog, daca poti face rost de convorbirile telefonice , te rog frumos sa faci rost de ele si daca nu am dreptate sa vii tu sau oricine sa ma impuscati chiar in propria casa . Repet . Dumnezeu e sus si nu se va vedea acum ci la Judecata de apoi adevarul.

    Cat despre ce ai postat tu cu jocurile , prietene , suna-l pe dante si intreaba-l ce am vorbit cu el despre chestia asta . La telefon i-am spus ceva de genul (in ziua in care a trimis jocul) : "vezi ca voi pune in vanzare un Uncharted 2 pe forum , dar nu al tau ci al unui prieten si il voi pune la un pret mai mare , sper sa nu fie vreo problema" ...iar el a zis "OK" si am continuat "numai sper sa nu se iveasca 'destepti' care sa caute topicuri si sa comenteze pe tema asta" . Sper ca omul isi aduce aminte .Iti dau nr. lui daca vrei .Sau daca poti sa faci rost si de convorbirea asta, ar fi perfect .

    Prin asta se vede ca nu ai alte argumente si nu ai ce face decat sa cauti tot felul de chichite in diferite locuri care nu iti sunt de ajutor , ba chiar te baga mai adanc la fund (dupa parerea mea)


    P.S : Am 19 ani si consider ca sunt dpv mental, mult mai dezvoltat decat tine si stiu mult mai bine sa imi sustin argumentele. Eu sper ca Andrew si Ovidiu au comparat firele 'povestilor' desi nu ii implica in mod direct lucrul asta si cel putin Andrew mi-a spus ca in mare parte coincid . In fata mea de ce nu ai vrut sa-ti sustii "povestea" aseara ? Cred ca de teama din diferite motive

    P.S 2 : Am si eu rugamintea sa nu mai postezi nicaieri ,nimic care sa faca referire (nici macar aluzie) la mine sau sa ma implice in vreun mod . De contactat personal ,o poti face ca nu ma deranjeaza

    P.S 3 : Nu joc Fifa de ieri . Am participat in destule campionate , am si organizat . Si pe PC in trecut si pe PS3 si nu s-a intamplat niciodata asa ceva . Dar traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ca sa citez o persoana pe care o admir in mare parte

  8. #648 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, hai sa incheiem povestea aceasta, deja m-am saturat de scandaluri... din cate am inteles x2z se retrage si ii cedeaza locul lui Nightcrawl3r. nu stiu cine a inceput acest balamuc, dar sper sa aflam intr-o zi (slabe sanse, stiu). acum sa revenim la oile noastre. o sa revin spre seara cu un update, acum de abia am ajuns acasa si am ceva treaba.

  9. #649 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Un ultim lucru adaug @ nighcrawler : daca te-ai fi comportat civilizat la telefon, nu ca un smenar, tare la telefon, poate ca as fi continuat convorbirea in mod amiabil, cum, de altfel, mi-a si facut placere sa o fac cu Andrew. De asemenea, ca sa clarificam, aseara, tu erai ala care nu stia cum a inscris "golurile". (eu am inscris dupa o pasa din coltul careului cu boriello, respectiv lovitura de cap totti, bara gol)
    Cat despre capacitatile tale intelectuale si calitatea morala, macar eu am decenta sa nu ma pronunt si sa pastrez discutia la un anumit nivel. Tu, din pacate jignesti la foc automat si vad ca nici macar nu se ia atitudine in sensul asta. Asa ca mi se pare normal sa ai castig de cauza pentru ca in Romania cine tipa mai tare si improsca cu noroi, iese in cele din urma invingator.

    PS: Cand tu nu jucai inca Fifa, eu castigam campionate la PES, pe pesromania.ro, in mod cinstit si avand parte de distractia cuvenita. De altfel nici eu nu sunt un novice in ale Fifa. (x2z ranking points ~ 4000, nightcrawler ~4-500)
    PS2: De asemenea pentru cei interesati am luat legatura cu cei de la suport de la ea sports. Asta asa sa se stie cine vrea sa afle adevarul. Pot sa atasez si screenshot-urile. Acum eu ma intreb, ce om care a pierdut ar face asta?
    PS3: Incalci cateva dintre cele 10 porunci. In minte acum imi vin doua din ele, nu minti, nu lua numele lui Dumnezeu in desert. E pacat ca duci discutia in derizoriu

    Cam asta a fost tot, in ceea ce ma priveste. Nu port ura, nu tin la suparare si de altfel, am si uitat incidentul, dar nu suport sa fiu jignit complet gratuit. In viata nu tine totul de ceea ce stii, ci de ceea ce poti demonstra.

  10. #650 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Daca ai screenshot-uri , te rugam sa le postezi . Si noi vrem sa aflam adevarul si sa sanctionam pe cel care minte !

  11. #651 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    x2z nu castiga cel care tipa cel mai tare, dar din moment ce tu te-ai hotarat sa te retragi, contrat sfaturilor mele, nu am ce sa fac decat sa-i cedez locul lui Nightcrawl3r. din moment ce nu exista o dovada clara si convingatoare nu avem de unde sa stim cine are dreptate, asa ca pana nu veniti cu o dovada, va rog frumos sa inchidem subiectul, cel putin pe thread. aveti doar o singura posibilitate, rejucarea meciului cu poza la rezultat. move on

  12. #652 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Le-as fi atasat din prima iti dai seama daca erau concludente, din pacate EA se pare ca e cu capul in nori si nu prea se descurca in a oferi acces la informatii de genul asta. Eu totusi le urc ca sa se vada ca am incercat sa fac ceva, mai departe fiecare va judeca dupa cum considera de cuviinta, pentru ca probabil nu vom avea niciodata dovada clara.
    @ Andrew : era un fel de a spune, nu va acuzam sau ceva, desi repet, jignirile nu mi se par de bun augur intr-o comunitate (si daca s-ar dovedi ca am dreptate, mi-as mentine cuvantul si m-as retrage)
    Attached Images Attached Images transcript-e-mail-2.jpg transcript-e-mail.jpg

  13. #653 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    A aparut clasamentul actualizat?nu se poate posta aici?ar fi mai facil.eu intru dp telefon.

  14. #654 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ok, hai sa incheiem povestea aceasta, deja m-am saturat de scandaluri... din cate am inteles x2z se retrage si ii cedeaza locul lui Nightcrawl3r. nu stiu cine a inceput acest balamuc, dar sper sa aflam intr-o zi (slabe sanse, stiu). acum sa revenim la oile noastre. o sa revin spre seara cu un update, acum de abia am ajuns acasa si am ceva treaba.
    cateva posturi mai sus

  15. #655 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    citat x2z : " (eu am inscris dupa o pasa din coltul careului cu boriello, respectiv lovitura de cap totti, bara gol) "

    Dumnezeule mare , Doamne , esti sus si sper ca vezi asta

    Nu mai spun nimic . Cat despre telefon , te-am intrebat daca "ti-ai luat corect pastilele" (sunt oameni care pot confirma) ,atat , te intreb si acum [foarte serios] . Asta inseamna ca te-am jignit sau ca sunt smenar cum zici tu ? In rest m-am comportat foarte civilizat si incercam sa vorbesc cu tine dar tu nu vroiai sa o faci.

    Am argumente care au mult mai multa logica decat ce ai scris tu si sunt mult in favoarea mea (dupa cate gandesc eu) si le-am trimis ieri lui Andrew si Ovidiu dar nu voi posta si aici pt. ca cine e mai destept cedeaza primul discutia . Eu ma consider a fi acela.

    Si sa zicem ca decizia e ca eu sa merg mai departe din cauza retragerii lui ,


    Dar ii rog din tot sufletul pe Ovidiu si Andrew, daca au timp , sa analizeze cu cap argumentarile mele (telefoanele si ce ati gasit in PMuri aseara) si argumentarile lui x2z si sa spuna ei ,"votul" lor catre cine se indreapta , fie si 51% pt. unul si 49% pt. celalalt caci trebuie sa existe macar o mica departajare. Sau sa o trimita prin PM catre amandoi daca nu vor sa posteze aici

  16. #656 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Mai asteptam o zi dupa checy si horia? pff..

  17. #657 SP
    Junior Member checy2001's Avatar
    Quote Originally Posted by HoriaHG View Post
    checy2001 - putem sa jucam azi intre orele 20-21 etapa ? sper sa reusim sa ne gasim si azi altfel o sa fiu nevoit sa pierd cu 3-0.
    Multumesc pentru intelegere atat tie cat si organizatorilor.
    da eu nu am nici o problema. intru pe la 8 pe live

  18. #658 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    XBOX 360

    Etapa 8

    danycoman16 (Aston Villa) - silviutz12 (Porto) 4 - 1

    Bafta mai departe, Silviut !

    Apropo, din ce vad in clasament, lui Cris nu i-a fost trecuta infrangerea din meciul cu mine 3 - 0 din etapa 7, mie mi s-a pus victoria, dar la el nu s-a trecut nimic.

  19. #659 SP
    Junior Member checy2001's Avatar
    ps3 etapa 6

    checy2001(as roma) 1-1 (juventus)HoriaHG

  20. #660 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Alex1986sho-neapuiu ???? Daca nu veniti pana la ora 23:00 cu rezultatul ati pierdut amandoi cu 3-0!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 42 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts