Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 64 of 64

Thread: Atentie la cumparaturile pe shopto.net !

  1. #61 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    zavvi = thehut

  2. #62 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by ridle View Post
    Eu mi-am facut un cont pe shopto,din nefericire, acum cateva zile.
    Zic din nefericire pentru ca am dat intre timp de thread-urile de aici,care mi-au deschis ochii in legatura cu site-urile de genul shopto,zavvi,thehut,sendit,...
    Partea proasta este ca atunci cand mi-am facut cont,am dat si detaliile card-ului meu,MasterCard Mondo de la Banca Transilvania,pe Shopto.N-am facut nicio cumparatura,de la niciunul din cei de mai-sus.
    Dupa aceea am sters din contul meu,de pe Shopto,detaliile cardului.
    Ar trebui sa-mi schimb cardul sau pot sta linistit,pentru ca de comandat,sigur nu voi comanda ,la niciunul din cei de mai sus ?

    Multumesc mult !
    vezi la semnatura ca eu nu am treaba. aduc pt oricine

  3. #63 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sorry de bump, dar aparent mi se intampla pt. prima oara sa nu imi ajunga o comanda de la Shopto, "trimisa" pe 21...nu a ajuns absolut nimic pana azi, ceea ce nu s-a mai intamplat pana acum, din pacate n-am ales shipping cu tracking asa ca nu am nici o dovada in favoarea mea, cei de la client service imi trimit mailuri default cu procedura de 40 de zile dar nu ma ajuta cu nimic..

    Sa dau claim la Paypal ? A mai avut cineva pachete lipsa cu ei ?

  4. #64 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Claim la paypal si dai direct escalate (ca sa nu astepti sa-ti raspunda ei) si daca n-au dovada ca ti-a ajuns produsul (adica tracking) trebuie sa-ti dea banii inapoi.

    PS: procedura este cam de 21 zile (daca nu ma insel) in care paypal studiaza cazul tau.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  2. Home Plus schimba modul in care faci cumparaturile By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 5 Last Post: 27-08-2013, 12:30
  3. Problema cu cei de la shopto By radutz93 in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 18-06-2012, 22:38
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Problema ShopTo By Hrdcore in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 09-11-2010, 14:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts