Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 177 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 3530

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #41 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Naruto:Rise of Ninja....Inca nu l-am terminat...dar pt inceput e ok...ii dau un 8.50

  2. #42 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dead Space - 9/10 - nu m-am speriat decat o data tot jocul

  3. #43 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Fable 2, cel mai bun RPG jucat.

  4. #44 SP
    Member padawan's Avatar
    Star wars: TFU - nota 8 1000/1000

  5. #45 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Dead Space - 9.1

    Un survival horror foarte bun, fara el era un gol imens anul asta de astfel de jocuri. Recomand sa fie jucat in reprize nu foarte lungi, trebuie savurat. Oricum, creeaza dependenta.

  6. #46 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Metal Gear Solid 2 - 9.0, foarte fain dar sfarsitul a fost cam aiurea

  7. #47 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Fable 2 - 8/10 ... foarte scurt quest-ul principal

  8. #48 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    pff.. banuiam ca e scurt. in noaptea asta ma apuc de el, poate facem in weekend un coop ceva

    Overlord - 8/10 - nu esti atat de rau pe cat ti-ai dori sa fii.

  9. #49 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Fable II - 9/10 (1000/1000)

    Mi s-a parut un RPG foarte bun. Pacat de quest-ul principal prea scurt si jocul destul de usor.

  10. #50 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Fable 2 - 8.5

    Cateva idei bune de-ale lui Molyneux nu fac un super joc... mergand pe ideea ca nu poti face primavara cu o singura floare. Vine si review in cateva ore

    Coming up next - Fallout 3

  11. #51 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Penny Arcade Adventures On The Rain-Slick Precipice of Darkness: 7.5/10. Gameplay si design cam limitat, dar poveste destul de captivanta ( daca ai umorul potrivit ).

  12. #52 SP
    Junior Member Kain666's Avatar
    Spider Man 3: Web of Shadows

    Grafica: 9/10
    Gameplay: 9/10
    Sunet: 6/10
    Storyline: 4/10
    Impresie: 8/10

    Total: 7.2 Meh. Poate merita un 7,5 maxim 8 cu indulgenta dar mai mult nu. Poveste are, dar lipseste cu desavarsire. In orice caz este foarte slaba. Gameplay reusit, grafica frumoasa, un arcade bun per total.

  13. #53 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Gears of War 2 - 9.6

    Excelent sequel, este tot ce a fost Gears of War numai ca bigger and better. Intr-un cuvant - "epic".

  14. #54 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Christ, Grey! De ce l-ai terminat at�t de repede? Ai stat să savurezi Dead Space și prin GoW 2 ai trecut �n nici o zi?

  15. #55 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Christ, Grey! De ce l-ai terminat at�t de repede? Ai stat să savurezi Dead Space și prin GoW 2 ai trecut �n nici o zi?
    Dupa ce te apuci, nu il mai poti lasa din mana, e mai rau ca un drog

  16. #56 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si sa ma vezi pe mine, ca nu las controllerul din mana cand imi vine

  17. #57 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu pot sa spun ca l-am devorat, asta o voi face peste vreo 2 ani, dar am terminat campania

    Gears of War 2 - 9.7 - nu este mai bun decat GoW 1... este de 10 ori mai bun

  18. #58 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Viking:Battle of Asgard.Nota 10 o merita dupa parerea mea.
    Cand am terminat jocul mi s-a facut pielea de gaina.E primul meu joc terminat pe xbox.
    Am facut 760/1000 dar curand o sa fac mai multe.

  19. #59 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Kung Fu Panda@X360 1000/1000

    8.5/10 - sunt probleme cu controlul. La �nceput e oki, dar c�nd intră pe fir o misiune pe timp (sau chiar mai multe).... C�t despre comaprația cu filmul...

    *now...back to Dead Space

  20. #60 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Bioshock - 9.5/10 - 910/1100 ( am ratat niste benzi, nu stiu exact care/cate si inca n-am jucat jocul pe hard - mai este un secret achievment de 100 - din cate am citit trebuie sa termini jocul fara sa folosesti vita chambers, eu l-am jucat pe dificultate mica si am murit o singura data, cand m-am blocat intrun colt intre un big daddy si o turela cu rachete ... m-au decimat instant)

    Mi-a luat cam 3 zile - cateva ore pe zii de jucat, m-am blocat fix la sfarsit (nu gaseam 2 din cele 3 little sisters din ultimul nivel, a trebuit sa bag botul intr'un ghid walkthrough) si dupa cum am zis si mai sus n-am gasit toate inregistrarile evident le-am ascultat pe toate pe care le-am gasit, pentru ca sunt EXTRAORDINARE !!! mi-au placut ENORM si adauga "atmosferei jocului" - cu ocazia asta o sa rejoc jocul pe hard si o sa caut mai "minutios" inregistrarile. (culmea e ca tonicurile le-am gasit fara probleme, la fel si little sisters in afara de ultimele 2)

    Oricum recomand jocul tuturor celor carora le place atmosfera anilor '50-'60 din statele unite - (atmosfera care se regaseste si in Fallout 1 si 2 - 3 inca nu am jucat) - reclame, mobilier etc

    Jucati'l cu incredere - e un MUST HAVE pe Xbox 360 / PS3 si PC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 177 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts